[ODRZUCONE] [Podanie] KapiszoneQ


Napisał(a): KapiszoneQ


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
KapiszoneQ
SVIP
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
28.01.2020, 16:59 -
#1
1. Imię :
Kacper

2. Wiek :
15

3. Nick w grze :
KapiszoneQ

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft :
Od 1-2 lat

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
Dziennie w tygodniu od 2 do 3h w Weekend 5-6h

6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :
[i]Tak posiadam: Ts3, Skype Też posiadam ale nie używam go zabardzo (Jeśli będzie trzeba to będę go używał), Discord, Facebook
[/i]

7. Komendy przydatne w roli Chatmod :
[i]/tempmute <nick> <czas / długość> <powód> - Wyciszam gracza na daną długość na chacie. Wyciszam jak np. ktoś użyje niestosownych słów na chacie.

/kick <nick> <powód> = komenda, za pomocą której wyrzucamy gracza z serwera minecraft.

/cc - czyści chat.

/c on (/chat on) - Włącza Chat.

/c off (/chat off) - Wyłącza Chat.
[/i]

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
[i]Ponieważ mam doświadczenie w byciu administratorem na serwerach Minecraft i serwerach RolePlay w GtaV. Umiem zakończyć kłótnie. Nie daje banów/mutów na prośbę graczy. Nie ulegam graczom na głupie pomysły który im mogą przyjść do głowy.[/i]

9. Coś o sobie :
[i]Witam, mam na imię Kacper, bardzo lubię grać w siatkówkę i gry komputerowe. Moimi ulubionymi grami komputerowymi są: Minecraft, GtaV, Modyfikacja FiveM (Do GtaV [Real Life]), Czasami pogrywam w ETS2 i NeedForSpeed Payback. Jeżdżę na rowerze i uprawiam kolarstwo, gram w siatkówkę na hali (Grupa średnio zaawansowana. Moim 3 hobby jest kolekcjonowanie starych monet i banknotów moja kolekcja liczy ponad 50monet i 100 banknotów z polski i innych krajów. [/i]

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
TAK

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :
PREMIUM

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :
Tak miałem okazję być w administracji na innych serwerach Minecraft i nie tylko.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?
Nie, niestety nie byłem. Chciałbym mieć taką okazję żeby być na tym serwerze minecraft w administracji.

Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
28.01.2020, 17:10 -
#2
2 podanie można napisać 2 tygodnie od odrzucenia poprzedniego.
Wiczak
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
40 posts 0 threads Dołączył: Nov 2019
13.02.2020, 16:38 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości