[ODRZUCONE] [Podanie] YoungCossack


Napisał(a): YoungCossack


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


29 posts in this topic
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
31.01.2020, 14:35 -
#1
1.Imię : Paweł 
2.Wiek : 14 
3.Nick w grze : YoungCossack 
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : prawie rok 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 2 do 4 godzin 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : ts, fb, skype 
7.Komendy przydatne w roli ChatMod
/warn [nick] powód - daje ostrzeżenie graczowi 
/kick [nick] powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft 
/tempmute [nick] czas powód - wycisza gracza na określony czas z powodem 
/cc - czyści chat 
/c on - włącza chat 
/c off - wyłącza chat 
/sprawdz [nick] - sprawdza gracza [teleportuje gracza do sprawdzarki] 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ moje doświadczenie jest sporę  nie raz pełniłem rolę Helpera lub Admina na serwerach easyhc tak jak na innych trybach tak jak teraz na MediumHc jestem KidModem. kiedyś stworzyłem swój serwer gdzie nawet grało sporo osób. Lecz też ostatnio zauwazyłem że mało Administracji wchodzi na Muder Mystery Tak jak na HideAndSeek. Oraz chcę pomóc na na trybie minigry  tak jak karać tych co łamią regulamin MiniGier. 
9.Coś o sobie : Witam  tak jak pisałem nazywam się Paweł mam 14 lat chodzę do ósmej klasy szkoły podstawowej. Mieszkam na małej wsi w województwie  ZachodnioPomorskim. W Minecrafta gram cztery lata. Jestem towarzyski, cierpliwy, dociekliwy oraz troskliwy. Moimi zainteresowaniami  to piłka nożna, Historia oraz Straż Pożarna. Ostatnio w szkolę zacząłem  czytać bardzo dużo książek w szkolnej bibliotece. Z chęcią biorę udział w jakiś konkursach. Jestem bardzo dobrym bramkarzem gram w klubie piłkarskim mam nawet duże szansę aby zagrać w ekstraklasie. Poza tymi zainterosowanami lubię z znajomymi wyskoczyć na kebsa jakiegoś albo pograć w piłkę. Również mam młodszą siostrę która ma osiem lat. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak 
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy Jestem obecnie KidModem na MediumHc 

Pewnie mnie większość nie widzi na MiniGrach ale większość osób siedzi na Bedwarsach a ja natomiast więcej wbijam na Mudera albo Hideandseeka !!!
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
31.01.2020, 14:41 -
#2
masz już swój tryb , więc się nim zajmuj myśle że warto dać szanse innym

Na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.02.2020, 08:29 przez femek.
Deaconn
Deaconek :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
60 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
31.01.2020, 15:53 -
#3
Neutral
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
31.01.2020, 15:54 -
#4
Nie nadasz się...Na nie.
Yoshikito
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
55 posts 6 threads Dołączył: Oct 2019
31.01.2020, 15:58 -
#5
Jak najbardziej na tak, na  gildiach jesteś bardzo aktywny, drugie tyle czasu spędzasz na minigrach jesteś ogarnięty i masz doświadczenie
obraz


Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
31.01.2020, 16:06 -
#6
Jestem Neutral/ duże Tak , ponieważ jesteś już na mhc :/
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
31.01.2020, 16:27 -
#7
Pisząc długie podanie nie zawsze jest nam pisany sukces, można napisać bardzo długie podanie ale bez sensu, lub krótkie i z sensem. Twoje podanie mnie nie zaskoczyło, nie zerwało z nóg i dosłownie brakuje w nim momentami po prostu jakiegokolwiek kontekstu. Brakuje kropek, lub zdarzają się one w środku zdań, czy umyślnie? Nie mam pojęcia...
Twoja aktywność na minigrach nie zaskakuje, ale nie jest też zła, tak samo z pomocą, która od ciebie płynie. Co do czasu, nie wiem czy dałbyś radę łączyć obowiązki osoby w administracji na dwóch trybach.
Neutral
   
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2020, 00:24 przez Maatev_.
del
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
41 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
31.01.2020, 16:56 -
#8
Masz już jeden tryb. Skup się na nim.
Na nie.
obraz
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
31.01.2020, 19:46 -
#9
Jestem na Nie


Yoshikito, dostałem już odpowiedz od cossacka, nie musisz pisać to co on. Z góry dziękuję.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2020, 21:05 przez Facilement__.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
31.01.2020, 19:50 -
#10
(31.01.2020, 19:46)Bober_Patryk napisał(a): Ostatnio siedzisz ciągle na mg, olewając kompletnie mhc. Wynika z tego, że nie możesz być na 2 trybach, bo po prostu nie masz czasu.

Siedzę na MediumHc po 2 godziny i na minigrach 2 godziny wczoraj tylko wszedłem na godzinę na tryb mhc a tak to siedzę 2 h na trybie mhc i 2 h na minigrach i przepraszam że się wypowiadam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2020, 19:51 przez YoungCossack.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości