Rekru na Admina


Napisał(a): MatesGames


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


18 posts in this topic
MatesGames
Niezarejestrowany

width=

15 posts 2 threads Dołączył: Jul 2016
30.07.2016, 12:07 -
#1
hej chciałbym być adminem ale dlatego bo  mam duże możliwości sprawić by ten serwer był sławny i znany.


I:Mateusz
W:17
H: walka,muzyka i gra w mc


chciałbym też być adminem bo jestem miły i dobry chociaż mam mocne nerwy to umiem przebaczać.






                                                                                                                  mam nadzieje że się dogadamy i proszeę was o szansę 
                                                                                                                           na pokazanie co potrafię. Powodzenia 
                                                                                                                                                                         MatesGames :cool:

jestem bardzo dobry i mam nadzieje że znajdzie się dla mnie miejsce w administracji bo ja jestem jednym z wyjątkowych.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2016, 12:08 przez MatesGames.
WerciaWercia
Niezarejestrowany


 
30.07.2016, 12:13 -
#2
http://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/...eratora--3

Dostosuj się do wzoru + nie, nie masz 17 lat.
MatesGames
Niezarejestrowany

width=

15 posts 2 threads Dołączył: Jul 2016
30.07.2016, 12:20 -
#3
(30.07.2016, 12:07)MatesGames napisał(a): hej chciałbym być adminem ale dlatego bo  mam duże możliwości sprawić by ten serwer był sławny i znany.


I:Mateusz
W:17
H: walka,muzyka i gra w mc


chciałbym też być adminem bo jestem miły i dobry chociaż mam mocne nerwy to umiem przebaczać.
Jestem również bardzo miły i zdolny z Angielskiego i Ortografii.Bardzo dużo grałem w mc na multiplayer i wiem że nikt mi nie wieży ale ja serio jestem miły i czekam na szanse aż zostanę adminem chociaż na próbę.Nie wiem czy się dogadamy i sora ale serio to mam 15 lat ale to nie szkodzi. Przynajmniej ja tak myślę.Jak już mówiłem proszę was adminowie o szansę na zostanie adminem.



                                                                                                                  mam nadzieje że się dogadamy i proszę was o                                                                                                                          szansę  
                                                                                                                           na pokazanie co potrafię. Powodzenia 
                                                                                                                                                                         MatesGames 

jestem bardzo dobry i mam nadzieje że znajdzie się dla mnie miejsce w administracji bo ja jestem jednym z wyjątkowych.

postaram się zrobić by wszyscy na serwerze minecraft byli mili i szczęśliwi z tego serwera minecraft i administracji
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2016, 12:21 przez MatesGames.
Evill
-Szczery-

width=

52 posts 0 threads Dołączył: Jul 2016
30.07.2016, 12:33 -
#4
Ile ty masz lat ?? Po podaniu wygląda to na 10 latka :/
Brak wzoru + Konto pod podanie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2016, 12:34 przez Evill.
piotrek9813
Niezarejestrowany


 
30.07.2016, 12:36 -
#5
dobry żart dawno nie było takiego śmieszka.
CMata
Niezarejestrowany


 
30.07.2016, 12:51 -
#6
na NIE
Kmil
Niezarejestrowany


 
30.07.2016, 12:58 -
#7
Gdzie wzór Tongue
pitereek
Niezarejestrowany


 
30.07.2016, 13:23 -
#8
Ten serwer jest już sławny i znany xD
A tak na serio to brak wzoru i spam podaniami.
Na Nie.
YukiKaj
Niezarejestrowany


 
30.07.2016, 17:12 -
#9
Na nie ;v powody up
Nelqaa
Niezarejestrowany

width=

21 posts 3 threads Dołączył: May 2016
30.07.2016, 18:08 -
#10
Na nie. Podanie wygląda jakby pisane było przez 8 latka xD. O, I zgubiłeś wzór Big Grin. A to jest rekrutacja na KidModa nie na Admina ofermo. Do Zamkniencia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości