[ODRZUCONE] SkaiiX


Napisał(a): SkaiiX


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
SkaiiX
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 5 threads Dołączył: Jan 2020
15.02.2020, 17:53 -
#1
1.Imię : Kewin
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : SkaiiX
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : 2-3 miesiące
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : 105;112 (moje /p h 1)
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : posiadam: TS3,FB,DISCORD itp.
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : /cc - czysci chat. /tempmute <nick> <czas w minutach>. /c on/off - wyłącza/włącza chat. //wand - daje różdżkę. //set <id bloku> - wypełnia zaznaczony obszar. //undo - cofa działanie wanda. //redo - przywraca działanie wanda. //copy - kopiuje zaznaczony obszar. //paste - wkleja zaznaczony obszar. //smooth - wygładza zaznaczony obszar. //regen - regeneruje zaznaczony obszar. //move <odległość> <kierunek> - przesuwa zawartość zaznaczenia. //stack <odległość> <kierunek> - Duplikuje zaznaczenie w wybranym kierunku. //rotate <kąt w stopniach> - odwraca zaznaczenie ze schowka. /flip <kierunek> - odwraca zaznaczenie ze schowka. /clearclipboard - czyści zawartość schowka. teraz brush. //br sphere <id bloku> - tworzy kulisty pędzel. //br cylinder <id bloku> <wysokość> - włącza cylindryczny pędzel. //br clipboard - włącza pędzel ze schowka. //br smoothe <promień> - włącza pędzel wygładzający. //mat <id bloku> - zmienia materiał dla aktualnego pędzla. to tyle. 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Znam się trochę na brush i we. Dosyć ładnie buduje (na swój sposób). Pisze szybko ale to ze szybko pisze powoduje błąd za błędem xD. Staram się pomagać graczom z różnymi komendami typu: "Jak stworzyć działke? Jak wyczyścić działke". Staram się też chat uspokoić np. jak ktoś pisze "aaaaaaaa" to reaguje i piszę: nie flooduj.
9.Coś o sobie : Jak wspominałem wyżej mam na imię Kewin mam 14 lat, moje hobby to spiewanie ale i tak nie wychodzi mi to dla tego próbuję śpiewać w wolnym czasie. Bardzo nie lubię się lekcji Polskiego, matematyki, biologii i geografii. Nienawidzę swoich 2 sióstr i 1 brata bo są debilami po prostu.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : nie, nigdy nie byłem członkiem administracji.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? wcale nie byłem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2020, 22:55 przez RedoPl.
xZakk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
110 posts 15 threads Dołączył: Dec 2017
15.02.2020, 18:33 -
#2
Pierwsze trzy wymienione komendy nie są wgl potrzebne budowi Big Grin dzialka nawet mila do ogladania
Na tak
Youki__
Allelujaa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
261 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
15.02.2020, 18:54 -
#3
Mi się działka nie podoba. Za dużo zielonego, mogłeś dodać więcej domków, drzew.. Ale jak wolisz.
Wiek+
Mało grasz-
Mało rozpisany punkt 9.
Na nie
Juki Pozdrawia 

Allelujaa
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
15.02.2020, 19:12 -
#4
Jestem neutral.
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
15.02.2020, 20:31 -
#5
NEUTRAL
Podanie się zlewa
Działka jest taka se
Brak doświadczenie w roli administratora

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
15.02.2020, 22:52 -
#6
Popracuj nad kształtem oraz detalami i nie uzywaj welny jako trawy zle to wygląda narazie odrzucam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2020, 22:52 przez RedoPl.
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości