[ZAMKNIĘTE]  Mateusz1690


Napisał(a): sqezyy_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Yoshikito
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
55 posts 6 threads Dołączył: Oct 2019
20.02.2020, 16:46 -
#11
(20.02.2020, 16:39)RaYen napisał(a): Pozwólcie że i ja się wypowiem
Co do ciebie sqeezy - ciągle wprowadzasz zamieszanie na chacie i cheatujesz więc dostajesz bany - proste.
Oprócz tego każdy jest za degradem - nie koniecznie bo wybór opiekuna jest czasochłonny i nie łatwy, nie wiecie jak to wygląda i od razu degrada nie będzie
Uważam że wystarczyłoby zwykle upomnienie Mateusza a nie od razu wydalenie z administracji
2TheHunter5 ciebie chyba ciągle zazdrość zżera nieprawdaż? No chyba tak Big Grin

(20.02.2020, 11:56)sqezyy_ napisał(a):
1.NICK: sqezyy_
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: mateusz1690
3.DATA/GODZINA: odkad jest opiekunem mhc
4.SKARGA: gosc nic nie ogarnia nie umie nic zrobic z skryptami/pluginami faworyzuje graczy nie raz zabijał graczy na gamemode  1. I jeszcze tak na dobicie ostatnio dostalem bana od xr4z3r za posiadanie cheatow  na kompie tam jeden dzien po banie mateusz1690 przedluzyl mi znowu na 7d Smile
5.UZASADNIENIE: gosc nic nie ogarnia prosze ciebie hydra/test5/new1 czy jak tam wolisz o wydalenie go z stanowiska opiekuna Smile
6.DOWODY: duza ilosc graczy Smile
-------------------------------------------------------------------------
moim zdaniem nowym opiekunem powinien byc xr4z3r
poniewaz ogarnia pluginy fakt ze czasem go poniesie ale jest doswiadczony kazdy go lubi plus czesto jest na servie i nie faworyzuje dziekuje za uwage Smile


Ty mój drogi jesteś świecie przekonany że Mateusz nic nie potrafi robić, ale nie wiesz tego bo dostępu do pluginow nie masz, jestem PEWNY że nie byłbyś lepszy
I muszę to powiedzieć - jak miałes moda również gówno robiłeś na trybie i co najciekawsze zabijałeś graczy na cheatach. Bardzo ciekawy moderator nie powiem :}

on już ma degrada
obraz


xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
20.02.2020, 17:16 -
#12
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości