[ZAMKNIĘTE]  Mateusz1690


Napisał(a): 2TheHunter5


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
2TheHunter5
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
7 posts 2 threads Dołączył: Jan 2020
20.02.2020, 15:07 -
#1
1.NICK: 2TheHunter5

2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: Mateusz1690

3.DATA/GODZINA: 18.02.2020, ok. 14Sickx

4.SKARGA: Zostalem zdregradowany wtedy, gdy skonczyl mi sie juz okres probny na ChatModa. Sprawy serwerowe.

5.UZASADNIENIE: [b]Pytajac Mateusza, dlaczego nie dal mi spowrotem rangi, odpowiedzial mi ,ze mi ja zabral nie podajac zadnego konkretnego wyjasnienia, unikał rozmowy ze mna na TeamSpeaku w celu wyjasnienia danej sytuacji, gdy w koncu xR4Z3R postanowił porozmawiac z nim, rowniez Mateusz mu odmówił, po dłuzszych dyskusjach poprzez CHAT na TeamSpeaku (xR4Z3R z Mateuszem) w koncu Mateusz przeniósł xR4Z3R'a siebie na 4 oczy  ( juz pomijając fakt, ze ta sprawa dotyczy mnie, i pokazal w ten sposób ze nie ma za grosza odwagi powiedziec mi tego prosto w twarz, jakby sie bał poważnej rozmowy ) Po rozmowie Mateusz powiedzial xR4Z3R'owi, ze dostalem degrada za to, ze na TEAMSPEAKU go wyzywalem, jak i Mańka. Jego argument jest smieszny, iz nie przebywał z nami wtedy kiedy Maniek byl z nami na TEAMSPEAKU (xR4Z3R,2TheHunter5,Maniek). Nastepnie odnośnie tego, ze cie wyzywalem, owszem wyzywalem cie, ale robilem to odwecie, bo zawsze jak wchodzilem na TeamSpeak'a pałkowałeś mnie z treścią ''fk'',''freekill'',''ezziak''.Bylismy na TeamSpeak'u, na którym panują inne zasady dotyczace nieodpowiedniego zachowania, ktorych zarówno i ty nie przestrzegałeś jako wyżej postawiony w hierarchi. Mateusz zasugerował sie najwidoczniej regulaminem serwera minecraft LeCraft, co pokazuje, ze nie potrafi jako ''Opiekun'' oddziela[/b][b]ć [/b][b]poszczególnych zasad panujących na serwerze minecraft Lecraft, z TeamSpeakiem łamiac go przytym.[/b]
[b]Nastepna czesc mojej skargi dot. naszego ''Opiekuna'', który nie potrafi sie ogarnac i w wiekszości kwestii serwerowych, dlatego bierze do pomocy xR4Z3R'a jako swojego pomocnika m.in pluginy, lub do rozmowy z jakimś graczem, który ma sprawe dot. serwera minecraft.[/b]
[b]Ja oraz xR4Z3R ubiegalismy sie o poszczegolne permisje dot. naszych rang, do ktore nie zostaly nam nawet do dzisiaj przydzielone. Glownie chodzi tu dla mnie o komende na wyłaczenie Chatu, niby błachostka, ale najwidoczniej dla Mateusza jest to za duzo roboty. Ubiegalem sie o to przez caly moj okres ChatModa, lecz jedynie co mi powiedzial, to że mu sie ''nie chce'', ''jutro to zrobi'', albo ''pózniej".[/b]
[b]Moim zdaniem Mateusz1690 jako ''Opiekun'' NIE powinien miec zadnej innej rangi poza Helperem lub chatmodem, ponieważ tam mu sie kończy jego wiedza oraz obeznanie w komendach jak i ich tematyce na serwerze minecraft Lecraft.[/b]
[b]Uważam, ze na stanowisko Opiekuna MediumHC, xR4Z3R bedzie  bardzo dobrze sie spisywał, ponieważ ma swoje lata doświadczenia na karku, umie postawić serwer na nogi, przydzielic permisje, oraz jest obeznany w tematyce LeCrafta w przeciwieństwie do Mateusza. Kazdy, kto blizej poznal xR4Z3R'a wie, ze byłby poprostu bezporównania lepszym Opiekunem sewera MediumHC.[/b]

6.DOWODY: Świadek xR4Z3R.

Dziękuje, to na tyle.


ogolnie przepraszam za to ''[b]'' ale sam nie wiem, czemu sie to nie pokazalo przy podglądze posta XD.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2020, 15:08 przez 2TheHunter5.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
20.02.2020, 15:14 -
#2
Za degredem.
2TheHunter5
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
7 posts 2 threads Dołączył: Jan 2020
20.02.2020, 15:18 -
#3
(20.02.2020, 15:16)DeamCatcher198 napisał(a): Swiadek nie jest dowodem, a Minecraft pisze sie z duzej litery

Po pierwsze swiadek jest żywym dowodem, a po 2 nie czepiaj sie szczegółów, bo sam siebie tylko upokarzasz pod tymi skargami.
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
20.02.2020, 15:23 -
#4
No niestety taka prawda..., za degradem.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
20.02.2020, 15:27 -
#5
Za degaradem
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
20.02.2020, 15:34 -
#6
Jezu ile na niego..
Za Degradem Sad

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
20.02.2020, 15:47 -
#7
Za degradem.

Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
20.02.2020, 17:15 -
#8
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości