[ODRZUCONE] adrian12319


Napisał(a): adrian12319


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
adrian12319
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Feb 2020
21.02.2020, 19:11 -
#1
1.Imię :Adrian
2.Wiek :13 
3.Nick w grze :adrian12319
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :od 2miesięcy
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :4-8 godz.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :TeamSpeak, Facebook,Discord
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :/tempmute <nick> <czas> <powód> - wyciszam gracza na określony czas. /tempwarn <nick> <czas> <powód> - ostrzegam tymczasowo gracza. /warn <nick> <powód> - ostrzegam gracza permanentnie. /kick <nick> <powód> - wyrzucam gracza z serwera minecraft minecraft. /afk - Jestem Teraz AFK. /v - włączam niewidzialność. /tp <nick> - teleportuję się do gracza. /cc - czyszczę chat. /c on - wł.chat /c off - wył. chat. /invsee <nick> - zaglądam do eq gracza. Myślę, że tyle powinno wystarczyć.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :Byłem bardzo duż orazy chatmodem , kidmodem,helperem ogarniam komendy jak na mój wiek gram w mc 6 lat coś o nim wiem i wiem też że, na tym serwerze minecraft chciał bym pomóc.
9.Coś o sobie :Nazywam się Adrian mam 13 lat jestem bardzo sympatyczną i miłą osobą kocham pomagać ludzią sprawia mi to frajde.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :Oczywiscię , że tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :NonPremka.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :Bardzo dużo razy miałem styczność z administacją.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Nie byłem jeszcze ale chce zostać i pomagać
Hoobyt121056
Zbanowany

width=

Zbanowany

474 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
21.02.2020, 19:15 -
#2
Uaaaa niezłe kłamstwo na sam początek. Pierwsze logowanie: 21/02/2020r.
Minimalny miesiąc gry na serwerze minecraft!
Następnym razem nie kłam
Odrzucam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2020, 19:15 przez Hoobyt121056.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości