[ODRZUCONE] [Podanie] _lagozaur_


Napisał(a): _lagozaur_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


17 posts in this topic
_lagozaur_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
19 posts 8 threads Dołączył: Jul 2017
27.02.2020, 10:22 -
#1
1.Imię : Nicolas
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : _lagozaur_
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Ok. 3 lat [z lekkimi przerwami]
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W dni szkole na serwer mogę poświęcić od 2-3h a w wolne dni od 4-6h.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak, posiadam wszystkie.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : 
/kick nick <powód> - Wyrzuca danego gracza z serwera minecraft minecraft.
/tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowo wycisza gracza
/c off - wyłącza czat
/c on - włącza czat
/cc czyści czat
/warn - daje ostrzeżenie 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
 Chciałbym objąć stanowisko ChatModa, gdyż poczułem wewnętrzną siłe pomagania innym graczom, to mnie zainspirowało. Widzę codziennie wiele graczy, którzy łamią regulamin m.in obrażając innych graczy a ja nic z tym nie mogę zrobić. Toxiców nie brakuje...
Do tego znam dużo komend, jestem miły, spokojny umiem rozmawiać z graczami i załatać konflikty między nimi nawet kiedy sprawa jest bardzo trudna.
9.Coś o sobie : Jak już wiecie mam na imię Nicolas i mam 16 lat. Na co dzień uczęszczam do I klasy szkoły zawodowej. Mam starszego brata, który gra ze mną w kloce.
Interesuję sie sportem jak i motoryzacją, a takżę muzyką, która od całkiem niedawna mnie pociąga. Lubię oglądać mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego i koszykówkę, która od pewnego czasu bardzo mnie wciągnęła.
W ciepłe jak i zimne dni chodzę pograć z kolegami na boisko. Na co dzień spotykam bardzo wiele osób, mam z nimi bardzo dobry kontakt, lubię im pomagać, doradzać a także rozbawiać nawet gdy są w trudnej sytuacji i są nieszczęśliwi z jakiegoś powodu.
Jestem bardzo miłą i spokojną osobą, co dzięki temu mam dobry kontakt z ludźmi. W wolnych chwilach wchodzę na gierki m.in: Minecraft.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak, posiadam
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Niestety nie posiadam minecraft'a PREMIUM.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak miałem taką możliwość i funkcjonowałem bardzo długo na stanowisku moderatora.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Tak sprawowalem funkcje chatmoda na minigrach ale zostalem wyrzucony z powodu nie zgrania się z ekipą m.in z delem, który nie wiem z jakiego powodu mnie nie lubil ale teraz go nie ma i myślę, że bedzie lepiej. Obiecuje na mame rapera, że będę jeszcze bardziej aktywniejszy i nie zmarnuje tej szansy.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
27.02.2020, 10:26 -
#2
Jestem na TAK.
KRVLGALLUS
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Feb 2020
27.02.2020, 10:31 -
#3
Popieram jego kandytarurę, ponieważ:
1. Często go widuję na serwerze minecraft
2. Zawsze gdy ktoś łamie regulamin lago go upomina
3. Wiek
4. Doświadczenie w grze jak i na serwerze minecraft
5. Jest miłą, spokojną i sympatyczną osobą.
Mógłbym tak spokojnie wymienić 50 punktów.
Był moderatorem na innym serwerze minecraft, gdzie widziałen, że był aktywny i się starał i dokładał wszelkich starań, aby tamten serwer był jeszcze lepszy. Napewno będzie i tak z tym serwerem, kiedy dostanie tą funkcję tutaj.

Jak najbardziej na TAK, masz mój głos!
Powodzenia ~Gallus
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
27.02.2020, 11:04 -
#4
Średnio jestem nastawiony do Twojej kandydatury, lecz jak się Ciebie palnie kilka razy tak porządnie w łeb to umiesz się ogarnąć.
Rzadko kto obiecuje poprawę na moja mamę, wiec jestem skłonny być na tak.
Nie powiem, bo widziałem jak nie raz sprawdzałeś Graczy godzinami, pomagałeś itd. Wiec byłem zdziwiony, ze zostałeś wyrzucony.

Ale Podsumowując. Dałbym mu tą ostatnia szanse a jak się ponownie nie sprawdzi to bym go wywalił - i to nie tylko z Administracji, lecz i z domu...
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
27.02.2020, 11:38 -
#5
Podanie fajnie napisane. Coś tam pomagasz, byłeś raz w administracji, więc ogarniasz. Do aktywności też nie mogę się przyczepić.
Tak.
ZbigniewStonowa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Feb 2020
27.02.2020, 12:51 -
#6
Na tak. Podwyzszy sredni poziom w adm
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
27.02.2020, 12:52 -
#7
Na tak.
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
27.02.2020, 13:29 -
#8
Na TAK

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Deaconn
Deaconek :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
60 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
27.02.2020, 13:35 -
#9
Na tak mordo
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
27.02.2020, 13:40 -
#10
Na tak
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości