[ZAMKNIĘTE]  _Majsterequ123


Napisał(a): _Majsterequ123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
_Majsterequ123
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
44 posts 12 threads Dołączył: Nov 2019
Tongue  08.03.2020, 16:52 -
#1
1.Nick: _Majsterequ123
2.Powód:Irytacja Administracji oraz Obraza// epicus1088
3.Czas jaki pozostał do końca kary: Około 2 Dni.
4.Nick Administratora który nadał karę: epicus1088
5.Dlaczego powinieneś mieć znesioną karę?:Jestem Bardzo Zdenerwowany zainstniałą sutacją Administracja czasem trochę nie przesada? moja koleżanka napisala coś w stylu (coś tam coś tam.. i :_ , poczym się poprawiła pisząc :_:* , A epicus napisał ,,Pisz w jednej wiadomości'' to przesada naprawdę jak ona ma pisać w jednej wiadomości jak poprawiła się bo źle napisała emotkę? Dostałem bana nie słusznie za irytacje oraz obraze? , epicus napisał mi że może dać mi bana za irytacje administracji a ja odpowiadając mu napisałem ,,a twoja mam mnie irytuje , nie mogę jej wyrzucić za okno ani zbanować''  To był przykład który napisałem na chacie , po chwili dostałem bana moim zdaniem nie słusznego dlatego proszę o wyruzumiałość ze strony administracji , poniosło mnie przyznaje i więcej tak nie zrobie.
6.Dowody Jeżeli takowe posiadasz: Nie posiadam dowodów , dowodem są moi przyjaciele którzy również są zdenerwowani tą sytacją.
        Kochaj Innych!!!
                              A Oni Pokochają ciebie!
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
08.03.2020, 16:53 -
#2
Sama jestem zdania że epicus za często zwraca uwagę z tym pisaniem w jednej wiadomości.
Za skróceniem

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


_Majsterequ123
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
44 posts 12 threads Dołączył: Nov 2019
08.03.2020, 16:53 -
#3
(08.03.2020, 16:52)_Majsterequ123 napisał(a): 1.Nick: _Majsterequ123
2.Powód:Irytacja Administracji oraz Obraza// epicus1088
3.Czas jaki pozostał do końca kary: Około 2 Dni.
4.Nick Administratora który nadał karę: epicus1088
5.Dlaczego powinieneś mieć znesioną karę?:Jestem Bardzo Zdenerwowany zainstniałą sutacją Administracja czasem trochę nie przesada? moja koleżanka napisala coś w stylu (coś tam coś tam.. i :_ , poczym się poprawiła pisząc :_:* , A epicus napisał ,,Pisz w jednej wiadomości'' to przesada naprawdę jak ona ma pisać w jednej wiadomości jak poprawiła się bo źle napisała emotkę? Dostałem bana nie słusznie za irytacje oraz obraze? , epicus napisał mi że może dać mi bana za irytacje administracji a ja odpowiadając mu napisałem ,,a twoja mam mnie irytuje , nie mogę jej wyrzucić za okno ani zbanować''  To był przykład który napisałem na chacie , po chwili dostałem bana moim zdaniem nie słusznego dlatego proszę o wyruzumiałość ze strony administracji ,  Jeżeli napisałem coś złego prosze zacytować a ja przeproszę i odwołam te słowa Smile 
6.Dowody Jeżeli takowe posiadasz: Nie posiadam dowodów , dowodem są moi przyjaciele którzy również są zdenerwowani tą sytacją.
        Kochaj Innych!!!
                              A Oni Pokochają ciebie!
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
08.03.2020, 17:14 -
#4
Jestem za ub to raz, a po drugie jestem za ukaraniem epicusia ;-;
za bardzo jest przejęty tym ze zaraz go wywala...
 -ZA UB-
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
08.03.2020, 18:43 -
#5
Tak masz trochę racji nie powinieneś dostać bana na 2dni.
Lecz po 1 ja kary ci nie dałem bo nie mam dostępu do tempbana, i irytowałeś mnie twoją bohaterskością i tym że się niczego nie boisz. A dużo zwracam za to ponieważ taka moja rola
Jestem za usunięciem bana na 2 dni i zbanowaniu ciebie na 3h
_Majsterequ123
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
44 posts 12 threads Dołączył: Nov 2019
08.03.2020, 19:08 -
#6
(08.03.2020, 18:43)Epicus napisał(a): Tak masz trochę racji nie powinieneś dostać bana na 2dni.
Lecz po 1 ja kary ci nie dałem bo nie mam dostępu do tempbana, i irytowałeś mnie twoją bohaterskością i tym że się niczego nie boisz. A dużo zwracam za to ponieważ taka moja rola
Jestem za usunięciem bana na 2 dni i zbanowaniu ciebie
Dziękuje za wyrozumiałość tylko fajnie by było jakbym miał jednak zniżonego tego bana można prosić o to żebyś pogadał o tym z Mateuszem?
        Kochaj Innych!!!
                              A Oni Pokochają ciebie!
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
08.03.2020, 19:18 -
#7
Ta pogadam żeby dał ci ub, i myślę że rozumiesz że zirytowałeś mnie, :/
Hoobyt121056
Zbanowany

width=

Zbanowany

474 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
08.03.2020, 19:39 -
#8
To już twoja któraś akcja w którą wchodzisz z adm. Która kończy się banem dla ciebie. Epicus1088 to prawda nie powinien od razu jej tak mówić ale przeciez każdy jest czlowiekemi mieszczę wyrozumiałość do drugiego człowieka jest dopiero chatmodem jakieś 2 dni. Więc z jego storny to się nie powinno pojawić. Wracają do tematu. Dlaczego robiłeś multi konto potem jak dostałeś bana myszo-jelen (czy jakoś tak) znasz??? Bo ja tak to konto z twojego ip. Konto które założyłeś w celu ominięcia bana. Ban zostanie Ci zmniejsozny do 1d.
Dziękuję
Pozdrawiam
Hoobyt
Zamykam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.03.2020, 19:39 przez Hoobyt121056.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości