[ZAMKNIĘTE]  LemonDuck7


Napisał(a): Kasia Niemczura


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Kasia Niemczura
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
11.03.2020, 20:45 -
#1
(Odwołanie napisane jeszcze raz, gdyż tamto pisane pod wpływem emocji, nie zgadzało się ze wzorem)

1. Mój nick to LemonDuck7

2. Powód: cheaty (na planszy dodatkowo było napisane /Sxatanistka_666)

3. Do końca kary zostało 6 dni 23 godziny 

4. Admin, który nałożył mi bana to xR4Z3R

5. Mimo, że admin nie musi mnie sprawdzić aby stwierdzić, że mam cheaty, chciałam wyjaśnić, że nie robiłam nic co mogłoby spowodować jakiekolwiek podejrzenia ze strony administracji. W trakcie walk na bedwarsach, gdzie owego bana dostałam, jedyne co ewentualnie mogłoby przemawiać na moją niekorzyść to najzwyklejsze lagi. Szczerze nie wiem co popchnęło admina do podjęcia takiej a nie innej decyzji, gdyż jak już wyjaśniłam nic podejrzanego nie robiłam, nie zabijalam każdego na swojej drodze. Gdyby było to potrzebne to z chęcią udostępnię komputer do dokładnego sprawdzenia w zakresie cheatów. 

6. Jako dowody mogę niestety jedynie zasugerować przepytanie graczy, którymi grałam: Monaxia i Soralo.
Kasia Niemczura
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
11.03.2020, 21:16 -
#2
Tylko, że ja nikogo nie nasylam. Prawdopodobnie same chciały mnie obronić. Poza tym nie mam pojęcia gdzie ty widziałaś u mnie fly. Normalnie grałam, jedyne co robiłam to skakalam, ale absolutnie nie latałam. Serio nie mam pojęcia gdzie to widziałaś. To, że bijąc skaczę nie oznacza, że mam bana i moze powinnas mnie poobserwowac dłużej żeby to zobaczyć. Jedyne co mogloby sprawiac takie wrazenie to to, że miałam przed samym banem lagi. Postąpiłaś po prostu niesprawiedliwie i krzywdząco. Taka prawda.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
11.03.2020, 21:19 -
#3
Przeciw ub.
Kasia Niemczura
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
11.03.2020, 21:19 -
#4
*cheaty
Mloda_Satanistka
Byly kidmod minigames
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
74 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
11.03.2020, 21:21 -
#5
Dostalam zgloszenie od gracza nicku nie pamiętam ze masz fly. Weszłam na arene po Czym zobaczylam ze latasz i bijesz graczy na fly'u . wiec nie musialam Cie sprawdzac. Punkt 15 w regulaminie "Jezeli widodzne sa cheaty adm NIE MA obowiazku sprawdzania!". A nastepnym razem prosze abys nie nasylala na mnie swoich przyjaciółek ktore maja problem bo ty powinnas to zalatwiac. Przeciw ub
Who's a good kitty?

M-m-masster?~~
Kasia Niemczura
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
11.03.2020, 21:28 -
#6
Fajnie, że odpowiadasz mi dokładnie to samo. Jestem niewinna i będę się bronić, sorry jeżeli ci to nie pasuje. NIE LATAŁAM i nie mam zielonego pojęcia jak ktokolwiek mógł widzieć, że latam skoro tego nie robiłam. To prawda, że sprawdzanie teraz nie ma absolutnie sensu, ale miało wtedy i teraz nie byłoby problemu. Jestem zwykłym graczem i przez to mam świadomość, że prawdopodobnie się nie wybronię, bo po prostu nie wiem, w którym momencie rzekomo latałam. Dziękuję za sprawiedliwość na tym serwerze minecraft, z którą spotykam się już któryś raz.
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
12.03.2020, 18:01 -
#7
A więc było zgłoszenie na Ciebie z powodem fly oraz Sxtanistka jest pewna że miałaś to fly, jedynie mogę skrócić karę do 3 dni i tak zrobię.
Zamykam.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
12.03.2020, 18:07 -
#8
To zamknij lolz
_Yoko_
αɗຕɪη

width=

Zbanowany

161 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
12.03.2020, 18:20 -
#9
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości