[ODRZUCONE] RS7_TFSI


Napisał(a): ciacho007


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
ciacho007
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Jul 2017
16.03.2020, 12:12 -
#1
1. Imię: Łukasz

2. Wiek: 15 lat

3. Nick w grze: RS7_TFSI (Kiedyś ciacho007)

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: Na serwerze minecraft minecraft LeCraft gram już od dobrych 4-5 lat ,natomiast na trybie gildie od drugiej edycji (Czasów królestw).

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Zależy od moich zainteresowań lecz przewiduję ,że około 3-4 godzin dziennie ( w weekendy 4-5)

6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: Oczywiście posiadam ts'a, facebook'a, skype.

7. Komendy przydatne w roli Helper: Najprzydatniejsze według mnie komendy pomocnika to: 
/kick - Wyrzuca gracza z określonym powodem.
/mute - Wycisza gracza na wyznaczony czas np. 5 minut.
/seeip - Pokazuje ip, sprawdza ile kont zostało założonych na podane ip.
/adminchat - Czat dla administracji.
/check - Wzywa gracza do sprawdzania ,czy nie posiada niedozwolonych programów.
/Bumc clear/on/off - Czyści, włącza i wyłącza czat serwera minecraft minecraft.
(Z tego co wiem ,pomocnik na tej serwerowni nie posiada permisji do /fly, /tp itp. ,więc ich nie wypisywałem)

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ jestem miłą osobą, ale jeżeli trzeba stanowczą , umiem się podporządkować pod wyższe rangi ,zawsze chciałem czynić jakąś rolę na serwerze minecraft. Zapewne mógłbym w jakimś stopniu zapobiec czitowaniu i przyczynić się do lepszej atmosfery na gildiach.

9. Coś o sobie: Mam na imię Łukasz mam 15 lat i pochodzę z województwa Lubelskiego. Uwielbiam spędzać czas w gronie znajomych, często jeżdżę na rowerze i aktywnie spędzam czas. Lubię grać w różne gry komputerowe ,interesuję się elektroniką. Jestem osobą sympatyczną i koleżeńską, trudno mnie wyprowadzić z równowagi.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak, posiadam sprawny mikrofon.

11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Posiadam minecraft'a Premium i pelerynę.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak, byłem na kilku serwerach administratorem.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Niestety nigdy nie miałem okazji być w administracji LeCrafta.

Z góry przepraszam za dużą ilość kolorów ,ale myślę że to dodaje przejrzystości podania : )
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2020, 12:18 przez ciacho007.
"Wyjebane tylko na głupich ludzi..."  ~ciacho007 2018
Yoshikito
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
55 posts 6 threads Dołączył: Oct 2019
16.03.2020, 14:35 -
#2
Na serverze nigdy cie nie widziałem  a połowa komend jest nie aktualna

Na Nie
obraz


xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
16.03.2020, 15:25 -
#3
Podanie ładne, nie wymagam znajomości dokładnych komend bo jako zwykły gracz masz prawo ich nie znać. Tak jak Yoshikito napisał większość nieaktualne. Ale to nie jest ważne, przepuściłbym Cię gdyby nie fakt że masz przegrane 36 minut i 28 sekund na trybie + dołączyłes 13 marca (chodzi o tą edycję, wiadomo). Popracuj nad aktywnością i napisz podanie za 2 tygodnie to na pewno się dostaniesz ;D

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości