[ODRZUCONE] [Podanie] xYeTinesX


Napisał(a): xYeTinesx


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


19 posts in this topic
xYeTinesx
[MOD] Minigry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
16 posts 3 threads Dołączył: Jul 2019
20.03.2020, 18:16 -
#1
1. Imie: Michał 
2. Wiek: 14 
3. Nick w grze: xYeTinesX
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: Miesiac lecz staram sie to poprawić
5. Czas dzienny jaki mozesz poswiecić na serwer : 5-8h dziennie.
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?: Tak posiadam wszystkie
7. Komendy przydatne w roli ChatMod: /cc - czysci czat 
                                                        /c off/on - wylacza/wlacza czat
                                                        /tempban - czasowo banuje gracza
                                                        /vanish - tryb vanisha
                                                        /kick - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft 
                                                        /sprawdz - sprawdza gracza [ jesli jest dostepne dla ChatMod ] 

8. Dlaczego mam ciebie wybrać na to stanowisko?: Czuje sie na siłach pomagać graczom w potrzebie,
                                                                         nie jestem typu ze zostawie i mam wywalone bo po 
                                                                         to jestem zeby pomagać.
                                                                         Jestem chlopakiem z dobrymi nerwami i cierpliwością 
                                                                         do ludzi oraz innych. Jestem osoba ktora potrafi komus
                                                                         wytlumaczyc błąd bo zbanowanie to nie sztuka. 
                                                                         Czesto gram na serwerze minecraft minecraft i wiem jaka panuje tam 
                                                                        fajna atmosfera i jako ChatMod chciałbym zeby tak owa została.

9. Coś o sobie: Witam jestem Michał oraz mam 14 lat i mieszkam w Niemczech lecz jestem rodowitym Polakiem i tego
                       Sie nie wstydze. Jestem osoba z uczuciami i cierpliwoscia tak jak pisałem. Moze moja ortografia nie jest
                       najpiekniejsza lecz nie jest najgorsza. Jako iz jestem mlody mam duzo zycia przed soba oraz kieruje 
                        sie w kierunek medycyna ponieważ mysle ze ta praca potrzebuje osób ktorzy chcą tego oraz umieja to robic.
                       Interesuje sie też informatyka oraz sportem typu siatkowka. Czesto rozmawiam z ludzmi na tsie/mess dlatego
                       tez mam duzo tematów o ktorych mozna porozmawiać z graczami. Czesto słucham muzyki typu POP lub rap :obraz
                       Posiadam dobry sprzęt z ktorego moge streamować z serwera minecraft minecraft, jestem chetny na nowe propozycje ktore
                       moga moja osobowość zmienic na lepsza. 

10. Czy masz sprawny Mikrofon?: Tak posiadam sprawny.
11. Jaki Minecraft posiadasz?: Posiadam Crystal launcher.
12. Czy byłeś juz administratorem na innych serwerach?: Tak byłem lecz to były tylko serwery EasyHC.
13. Czy byłeś administratorem na serwerze minecraft minecraft LeCraft?: Nie byłem.
obraz
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
20.03.2020, 18:21 -
#2
Neutral
WisienQaa
WisienQa :D
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
18 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
20.03.2020, 18:36 -
#3
Jak nie byłeś w adm? Osoba z takim samym nickiem miała kidmoda na LC...
xYeTinesx
[MOD] Minigry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
16 posts 3 threads Dołączył: Jul 2019
20.03.2020, 18:38 -
#4
Zapomnialem dodac o tym kidmodzie, przepraszam.
obraz
PixlGirl
Tabletki i Wino
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
52 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
20.03.2020, 18:45 -
#5
O m g , na takkk !
obraz
Matii_
(TeamLago!)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
28 posts 0 threads Dołączył: Jan 2020
20.03.2020, 23:06 -
#6
Neutral
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
21.03.2020, 00:46 -
#7
Nie widzę z twojej strony żadnej pomocy i zaangażowania.
Zaleciłbym napisanie podania za dwa tygodnie.
Na nie.
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
21.03.2020, 06:42 -
#8
Od kiedy cm ma V?
Jestem na NIE
Powody u maateva ;*

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
21.03.2020, 11:33 -
#9
Na Nie powody u Matthew.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
21.03.2020, 11:49 -
#10
OMG tinesek, na tak <3

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości