[ODRZUCONE] Majkel10


Napisał(a): Majkel10


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Majkel10
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
21.03.2020, 10:59 -
#1
WYMAGANIA : 


Minimalny wiek 14 lat. 
Czas gry na trybie: MINIMUM MIESIĄC 
Konieczność posiadana: Facebook, Discord, Skype 
Znajomość komend. 




WZÓR PODANIA:
1. Imię: Michał
2. Wiek: 18
3. Nick w grze: Majkel10
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: Od dzisiaj, ale myślę, że brak wymaganego stażu na tym serwerze minecraft nie musi wpływać na odrzucenie podania.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 5-10h
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: Discord, Teamspeak, Facebook, Skype
7. Komendy przydatne w roli ChatMod / Helper: Znam wszystkie komendy przydatne do tej roli, np: /cc, /mute, /ban, /spy
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Mam duże doświadczenie w roli administratora, znam praktycznie wszystkie komendy, jestem ogarnięty i nie wyzywam innych, znam dobrze ortografię i interpunkcję. Zawsze chętnie udzielę pomocy.
9. Coś o sobie: Jestem Michał, mam 18 lat. Chodzę do 3 klasy technikum informatycznego. Interesuje się grami oraz sportem, praktycznie od małego gram w piłkę, ulubiona drużyna to FC Barcelona, od półtora roku jednak piłka zeszła na drugi plan ze względu na siłownie. Jestem miłym, pomocnym człowiekiem. Jeśli chodzi o muzykę, to słucham głównie rapu. Uwielbiam sobie "pośmieszkować" i mam mega dystans do siebie. Na jednym z wcześniejszych serwerów minecraft miałem także rangę na forum, byłem moderatorem forum, więc jeśli będzie potrzebna pomoc w tej kwestii, to chętnie pomogę.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: TAK
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Nonpremium
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Byłem już w administracji wielu serwerów minecraft, gdzie średnia graczy wynosiła 200-350 dziennie, a raz nawet na nieco większym serwerze minecraft.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? W tej serwerowni jeszcze nie byłem, ale chętnie bym to zmienił.
Per aspera ad astra, a nie windą do nieba.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
21.03.2020, 11:30 -
#2
Jeden dzień to mało rozumiem dwa tygodnie. Na Nie
xPuszek231
********************

width=

Zbanowany

305 posts 25 threads Dołączył: Oct 2019
21.03.2020, 11:52 -
#3
Minimalnie miesiąc na serwerze minecraft. Na nie
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
21.03.2020, 11:57 -
#4
Wtf 1 dzień?
Pogrzało chyba
Oczywiście że nie
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
21.03.2020, 12:34 -
#5
Na Nie, powody wyżej.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
22.03.2020, 10:47 -
#6
Zdecydowanie NIE. Powody sa wyżej.
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
22.03.2020, 11:02 -
#7
Podanie ładne ale niestety nie spełniasz wymagań tj. czasu gry na serwerze minecraft oraz pobocznego tj. czasu online na trybie. Jak już sam napisałeś grasz od dzisiaj a jak sprawdzam to na trybie masz przegrane niespełna 30 minut. To zbyt mało. Pracuj nad aktywnością, dobij wymagany czas gry na serwerze minecraft i spróbuj ponownie ;D

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości