[ZAMKNIĘTE]  OmegaCreations


Napisał(a): Maks Walicki


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
Maks Walicki
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 13:38 -
#1
1.Nick: OmegaCreations

2.Powód: parametry cheaty / Keara

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 7dni

4.Nick Administratora, który nadał karę: Maatev_ / Keara?

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Po ściągnięciu programu AnyDesk administrator połączył się ze mną w sposób zdalny z podejrzeniem (nie mam pojęcia na jakiej podstawie ponieważ nie została ona mi przedstawiona) cheatowania/makro. Otóż, typical sprawdzenie, wersji, resourcepacków oraz plików gry nic nie wykazały, zostały one sprawdzone najprawdopodobniej przez osobę, która dostałą wytyczone instrukcje jak to robić. Następnie administrator z braku jakichkolwiek powodów postanowił przeglądnąć foldery launchera (w tym przypadku crystal launchera) a w tym pliki pobrane. I tu dochodzimy do sedna sprawy. Oczywiście pobrane posiadałem pliki skompresowane i niewypakowane różnorakich cheatów, które jak wiadomo nie był w użyciu, co można było wywnioskować z poprzedniego sprawdzania. Administrator natomiast najwyraźniej zadowolony w okienku napisał mi "następnym razem usuń cheaty". Nie mam pojęcia na jakiej podstawie zostałęm zbanowany zwłaszcza, że to dochodzenie nic nie wykazało jedynie to, iż mogłem cheaty wykorzystywać na świecie lokalnym. Uznaję tym samym całkowitą niekompetencję administratora i nie przeszedł on jakiegokolwiek szkolenia, bo najwyraźniej nie zna się na tym. Pozdrawiam, Maksymialian Walicki
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
28.03.2020, 13:57 -
#2
Wykrycie cheatów w plikach = ban, miałeś tam pełno wurstów i huzunek, dlaczego nie są usunięte, po co ci tam one? To czy są w użyciu czy nie, nie jest brane pod uwagę, liczy sie sam fakt posiadania ich.
obraz
Maks Walicki
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 14:07 -
#3
Po co je tam miałem?
1. Mogę je posiadać do użytku własnego na serwerach LAN
2. Posiadanie a używanie to dwie różne rzeczy
3. Nie dostałem informacji na jakiej podstawie zostałem sprawdzany. (może to dlatego, że wcześniej niby przedłużałem grając z bratem na bedwars'ach i dostałęm kicka? xD?) Może jakiś anty cheat mnie wykrył?
4. Rozumiem tyle, że to pliki, które nie są wykorzystywane w sesji, więc nadal pozostaję przy swoim zdaniu, nie zostało mi udowodnione cheatowanie

Pozdrawiam, miłego dnia
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
28.03.2020, 14:09 -
#4
Keara niby jest fakt że je posiadał ale jest też fakt kiedy ostatni raz ich używał który równiez jest istotny xd

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
Scoobany_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
75 posts 6 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 14:10 -
#5
Przeciw ub
I Love My Way! -.-
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
28.03.2020, 14:15 -
#6
My działamy na polecenie wyższej administracji.
Która kazała nam banować za cheaty w plikach [Nie ważne kiedy ostatnio były używane], spytaj HeadAdmina xR4Z3R który nakazał nam banować za cheaty w plikach (Randy wiem że jesteś w administracji na x serwerze minecraft , i prosił bym cię żebyś się nie udzielał na forum jak nawet nie grasz na leceafcie tylko na tym x serwerze minecraft [nawet się nie wypieraj])

(28.03.2020, 14:15)Willti napisał(a): My działamy na polecenie wyższej administracji.
Która kazała nam banować za cheaty w plikach [Nie ważne kiedy ostatnio były używane], spytaj HeadAdmina xR4Z3R który nakazał nam banować za cheaty w plikach (Randy wiem że jesteś w administracji na x serwerze minecraft minecraft , i prosił bym cię żebyś się nie udzielał na forum jak nawet nie grasz na leceafcie tylko na tym x serwerze minecraft minecraft [nawet się nie wypieraj])
*lecrafcie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.03.2020, 14:16 przez Willti.
Maks Walicki
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 14:49 -
#7
Jest to dosyć zabawne ze względu na to, że dany użytkownik, może być albo programistą, albo również testerem takich cheatów albo może grać na serwerach typowo pod cheating. W moim przypadku osobiście interesuję się expolitami oraz cheatami w grach i można ich znaleźć masę na moim sprzęcie lecz nigdy nie korzystam z nich na tego typu serwerach, a jedynie na serwerze minecraft LAN. Moje dowody w tym momencie zdecydowanie przeważają nad waszymi zwłaszcza, że nie ma jakiegokolwiek sensownego dowodu na wykorzystanie ich przeze mnie na tym serwerze minecraft.

Jestem ciekaw również czy otrzymam w końcu informację zwrotną na jakiej podstawie zostałem sprawdzony. Może dostanę jakieś logi antycheata? W przeciwnym wypadku zacznę sądzić, że admin, który mnie sprawdzał ewidentnie się mnie uparł ze względu na poprzedniego kicka na trybie bedwars za "przedłużanie" areny 1vs1 xD.
Bardzo proszę o sensowną informację zwrotną z dowodami.
Pozdrawiam,
Maks
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
28.03.2020, 14:57 -
#8
Przeciw UB.
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
28.03.2020, 15:01 -
#9
Byłeś wielokrotnie zgłaszany, poobserwowałam twoją grę i aby uspokoić obawy graczy wzięłam Cię do sprawdzenia.
obraz
Maks Walicki
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 15:21 -
#10
1. W takim razie czy mogę otrzymać wielokrotnie dla potwierdzenia logi, screeny etc. z częstymi skargami oraz treścią na temat mojego konta?
2. Czy możesz odnieść się do pierwszej części komentarza, bo jak na razie to więcej napisał inny administrator niż ty.
3. Skoro poobserwowałaś moją grę, co zauważyłaś w niej niestosownego prócz "przedłużania gry" xD?
4. Posiadasz może nagranie mojego sprawdzania aby w 100% stwierdzić i ukazać mnie oraz reszcie, że cheatowałem podczas twojej obserwacji gier?
5. Ponownie powtarzam: posiadanie takowych plików poza sesją gry nie jest jakimkolwiek dowodem i podtrzymuję zdanie, że nie było mowy o jakimkolwiek banie, a jedynie o niekompetencji administratorki co oczywiście rozumiem, bo każdemu może się przydarzyć pomyłka i właśnie dlatego się tu odwołuję.

odpisz proszę na każdy punk, żebyś nie uniknęła ważnych szczegółów, które przedstawiłem i to właśnie ty odpisz a nie żaden inny administrator, bo to ty mnie zbanowałaś,
Pozdrawiam Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości