[ODRZUCONE] xNaylienx


Napisał(a): xNaylienx


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
xNaylienx
"Warrrcze"
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 13:40 -
#1
1.Imię : Paweł

2.Wiek : 16

3.Nick w grze : xNaylienx

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Szczerze nie mam pojęcia, grałem dawno za czasów gdy na SkyBlocku opiekunem był pitruk, a niedawno wróciłem po przerwie.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Z racji panującej aktualnie sytuacji może być to nawet 9 godzin dziennie.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Mam wszystkie, Facebook, Discord, Skype, oraz dodatkowo Teamspeak.

7.Komendy przydatne w roli Chatmod :



/tempmute nick czas (s,m) powód - tymczasowo wycisza gracza



/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft



/warn nick powód - ostrzega gracza. 9 lub 10 warn skutkuje tymczasowym banem na jedna godzine.


/c off/on - wyłącza lub włącza chat



/ac - chat który widzi jedynie administracja



/cc - czyści chat

/tp nick - teleportuje się do gracza


/cmi kick - wyrzuca z trybu


Nie wiem, czy chatmod posiada jakiekolwiek inne komendy, podałem te które uważam za najważniejsze.


8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Uważam, iż mógłbym wnieść w tryb coś swojego. Jestem konsekwentny w działaniu, oraz bardzo uparty. Gdy nie mam do powiedzenia czegoś ważnego, to po prostu nie mówie nic. Kieruję się dobrem ogółu, nie ma mowy o żadnych "znajomościach". Znam wiele komend, szybko się uczę, oraz mam mnóstwo czasu do poświęcenia na serwer. Potrafie załatwić sprawę pokojowo, nie wyskakując od razu z wyzwiskami. Moją wadą jest to, że bronię swoich i czasem wybucham, ale jest to do opanowania. Uważam, że nadaje się na to stanowisko głównie przez doświadczenie, konsekwentność, oraz uważam, że zawsze kolejna para rąk do pomocy się przyda Smile


9.Coś o sobie :
Jestem najzwyklejszym człowiekiem jakiego widział świat. Mam wiele pasji, w których skutecznie się rozwijam. Kocham gotować, grać w piłkę, oraz gry komputerowe. Grałem niegdyś w miejscowej amatorskiej drużynie, lecz zaprzestałem z racji na stan zdrowia. W szkole jestem raczej dobrym uczniem, osiągam wysokie średnie ocen, oraz sukcesy w konkursach. Kocham poznawać nowych ludzi, lecz z racji na moje "niecodzienne" poczucie humoru trudno jest mi znaleźć przyjaciół. W Minecrafta gram odkąd pamiętam. Już jako małe dziecko stawiałem swoje pierwsze drewniane domki. Wiele osób uważa mnie za tzw. Toxica, lecz gdy już poznamy się bliżej obiecuje, że zmienie wasze zdanie. Uwielbiam też kolekcjonować rzeczy związane z II Wojną Światową (mam całkiem sporą kolekcję monet i nieśmiertelników) oraz strzelać do celu, z mojej ukochanej wiatrówki. Na chacie udzielam się mało, gdyż uważam, że nie mam nic ważnego do powiedzenia. Lubie pośmieszkować, pobawić się  i pobudować. Przepraszam za chaos który panuje w tym punkcie, lecz chciałem napisać wszystko na raz.


10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Miałem, było to sporo serwerów minecraft. Mniejszych i większych.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.03.2020, 14:40 przez xNaylienx.
obraz
Youki__
Allelujaa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
261 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
28.03.2020, 14:17 -
#2
Na NIE
Nie udzielasz się
Jestes dziecinny
Nie odnosisz sie z szacunkiem do graczy na czacie
Zabrakło 1 komendy
*Jakbyś chcial wypowiedzieć się pod tym podaniem, od razu mówię żebyś tego nie robił ;3
Nabijanie postów*
Juki Pozdrawia 

Allelujaa
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
28.03.2020, 14:42 -
#3
+ wiek
+ duża aktywność
+ doświadczenie
+ ładnie napisane podanie ( dużo dojrzałych słów itd)

-tak jak Youki__ napisała , nie jesteś zbyt koleżeński dla innych graczy aczkolwiek mam nadzieje ,że da sie to zmienić :v a co do tej komendy, to chyba da sie dopisać ewentualnie ,brak napisania jednej komendy chyba nie stanowi muru na drodze do bycia w administracji.
...Yhy...
HumanN
Zbanowany

width=

Zbanowany

68 posts 1 threads Dołączył: Feb 2020
28.03.2020, 15:25 -
#4
Plusy:
Masz doświadczenie
Wiek
Czas jaki możesz poświęcić na serwer
Programy git
Podanie spoko się czyta
Minusy:
Nie widzę cię na serwerze minecraft minecraft
Nie widzę cię na chat
Wróciłeś po długiej przerwie
Na razie moje zdanie to Neutral z lekkim przechyleniem na TAK
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.03.2020, 15:25 przez HumanN.
MineFaks
KillTheMachine
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
120 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
28.03.2020, 15:45 -
#5
Witaj, podanie jest ładnie napisane podobają mi się punkty 8 i 9
Nie jesteś aktywny.. W twoim podaniu napisałeś, że nie masz nic do powiedzenia.. ja również, a się udzielam by pomóc graczom więc w czym problem tutaj?
Napisałeś także, że jesteś czasem wybuchowy.. może to wnieść sporo zamieszania gdy już wejdziesz w mały konflikt
Wiek +
Komendy +
Nie pomagasz -
Inne powody są wyżej ^
Ja jestem na NIE
obraz
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
28.03.2020, 16:42 -
#6
Zdecydowanie NIE. Aktywność brak i udzielania sie tez.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
28.03.2020, 17:07 -
#7
Jesteś wulgarny.
Nie pomagasz
Nie udzielasz się.
Na Nie
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 17:22 -
#8
Neutral
Uzasadnienie up /\
|
NatQaa
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
44 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
28.03.2020, 19:05 -
#9
Na nie.
Powody u Youki.
obraz
iNarez
Były Administrator Cv
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
87 posts 1 threads Dołączył: Jan 2019
28.03.2020, 19:41 -
#10
Na nie.
Powody wyżej.
Pozdro <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości