[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] magentaa_


Napisał(a): magentaa_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
magentaa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
31.03.2020, 15:54 -
#1
1.Imię : Wiktor
2.Wiek : 15
3.Nick w grze : magentaa_
Czas teraz na te ważniejsze informacje  Wink

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Na serwerze minecraft gram od niedawna, kilka lat temu grałem dużo . Miałem długą przerwę od minecraft'a 

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Od poniedziałku do piątku codziennie mogę poświęcić 3 godziny , a w weekendy to można powiedzieć , że prawie cały dzień 

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Discord , Teamspeak, Skype , Telegram

7.Komendy przydatne w roli ChatMod : HELPER: /tempmute nick czas powod , /unmute nick , /history nick , /kick nick powod , /tempban nick czas powod , /unban nick , /tpnick, /tphere nick 

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Myślę, że jestem osoba odpowiedzialną i konsekwentną. Szanuję graczy oraz administrację.
Potrafię rozróżnić czy gracz używa niedozwolonych modyfikacji . Staram się być wzorem dla innych nie używając wulgaryzmów oraz zachowuje się prawie nienagannie 
Mam dużo wolnego czasu który chciałbym poświęcić na rozwój serwera minecraft.


9.Coś o sobie : Jestem młodym chłopakiem , który ma czas na granie w gry . Lubię się pośmiać z innymi . trudno mnie zdenerwować i na ogól jestem spokojny  Big Grin

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Tak , posiadam minecraft Premium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak , miałem możliwość być członkiem w administracji na innym serwerze minecraft.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie , niestety nie byłem . Mam nadzieję , że będę Smile



Pozdrawiam Wiktor  Smile
Witam na moim profilu Smile 
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
31.03.2020, 16:24 -
#2
Rekrutacja off

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2020, 16:25 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości