[ODRZUCONE] [Podanie] Cisu_375


Napisał(a): Cisu


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Cisu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
01.04.2020, 17:21 -
#1
1.Imię: Patryk
2.Wiek: 17. W tym roku 18.
3.Nick w grze: Cisu_375
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: A nie wiem nawet, nie liczę czasu. 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 4-6h. 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Wszystkie. 
7.Komendy przydatne w roli ChatMod:
/kick [nick] [powód] - Wyrzuca gracza z powodem.
/warn [nick] [powód] - Ostrzega gracza z powodem.
/cc - Czyści chat.
/c off | /c on - Wyłącza/włącza chat.
/tempmute [nick] [powód] [czas] -  Wycisza gracza z powodem oraz określonym czasem.
/sprawdz [nick] - Teleportuje gracza do sprawdzarki.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisk: Ponieważ jestem osobą spokojną, opanowaną i doświadczoną. Lubię nie raz porozmawiać na serwerze minecraft z graczami na różne tematy, czy to serwerowe czy też nie, humorku nigdy nie za mało. Miałem kilka razy na innych serwerach różne rangi, od moderatora do Admina i myślę, że mi nie szło najgorzej na owych rangach. Nigdy nie ma ze mną problemów, nie wchodzę w kłótnie z graczami, tylko staram się na spokojnie uspokoić sytuacje. 
9.Coś o sobie: Cześć, jestem Patryk, mam 17 lat. Pochodzę z woj. Podkarpackiego, a dokładniej z okolic Rzeszowa. Moim Hobby było granie w piłkę nożną, ale niestety przez kontuzję musiałem zrezygnować z grania. Teraz jak wyleczyłem kolano, zacząłem trenować piłkę siatkową i nawet w miarę mi idzie. W wolnym czasie lubię pojechać nad staw do siebie i połowić ryby. Jak jadę na ryby, to zawsze się tam wyciszam i odstresowuje się. Na komputerze przesiaduje większość swojego życia. Aaaa, wyżej nie napisałem, ale chodzę do 3 klasy technikum na zawodzie Technik budowlany. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?: Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: NONPREMIUM, ale są plany, żeby zakupić premium. 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak, miałem. 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie, jeszcze nie miałem okazji, ale myśle, że to będzie mój pierwsze raz. 
Pozdrawiam.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
01.04.2020, 18:06 -
#2
Podanie na prawdę spoko, jednak nie widziałem cię jeszcze na serwerze minecraft, a przynajmniej nie widziałem żebyś pomagał i się udzielał.
Pokaż się nam bardziej na Chacie, po pomagaj, wbij na serwerowego na discorda i napisz podanie za dwa tygodnie! Takie jest moje zdanie Wink
Aktualnie jestem na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2020, 18:07 przez Maatev_.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
01.04.2020, 20:34 -
#3
Zdecydowanie NIE. Powody u matthewa są.
Mloda_Satanistka
Byly kidmod minigames
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
74 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
01.04.2020, 21:15 -
#4
Popraw aktywnosc i napisz za 2 tygodnie. Narazie Na Nie
Who's a good kitty?

M-m-masster?~~
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
01.04.2020, 23:58 -
#5
Zacznijmy od tego że
Nie widuje cię na serwerze minecraft, wydaje mi się że punkt  8 jest skopiowany z innego podania, zabrakło ci kilku przydatnych komend takich jak:
/bwf [nick], /czysty [nick], /history [nick], /warnings [nick] i chyba tyle. Jeszcze dodam że MiniGry to nie tylko SkyWars, MiniGry to też: BedWars, Hide And Seek, Murder Mystery, Village Defence, PaintBall, MiniWalls i Agario. [patrzy się głównie na aktywność na BedWars]
Na NIE.
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
03.04.2020, 09:24 -
#6
Podanie pisane "na kolanie"
Więcej powodów up
Nie
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
03.04.2020, 18:15 -
#7
Podanie napisane ciekawie. Spełniasz wszystkie wymagania aczkolwiek nigdy nie widziałam cię na minigrach więc twoją aktywność oceniam na jedno wielkie ZERO. Tak jak napisał Maatev_ napisz podanie za dwa tygodnie i za ten czas nadrób błędy które popełniłeś.

Pozdrawiam, darknessia Smile


obraz
YoungerStachu Stachu
Zbanowany

width=

Zbanowany

51 posts 3 threads Dołączył: Mar 2020
04.04.2020, 15:23 -
#8
Na NIE ,nie udzielasz się,pokaż się na czacie
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
04.04.2020, 15:37 -
#9
Oszczędzę Ci czytania tego samego co już pisali koledzy jak i koleżanki powyżej, wiesz co masz poprawić, od siebie dodam, że podanie jest dobrze rozpisane, tylko brakuje mi w nim kolorów, albo inaczej...strasznie sie tu wszystko z sobą zlewa, masz tyle opcji czcionek, barw, że naprawdę można nieźle pokombinować.

Na chwilę obecną jestem na nie.
obraz
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
05.04.2020, 02:54 -
#10
Ostatni przesiaduje na SkyWars dosyć długo i nie widzę abyś się udzielał *nie widzę cię  w ogóle na serwerze minecraft. Nadal jestem na NIE. (Twoja aktywność spadła do 0)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2020, 12:54 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości