[ZAMKNIĘTE]  Jak dostać się do Administracji na serwerze minecraft


Napisał(a): Maatev_


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Maatev_
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

33
641 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
Star  02.04.2020, 17:46 -
#1
Witaj na forum serwera minecraft Lecraft.pl

W owym poradniku postaram się dać ci kilka wskazówek niezbędnych do dostania się do administracji na serwerze minecraft minecraft, w tym przypadku jest to serwer Lecraft.pl.
Tak wiem, że był już podobny poradnik, jednakże ja postaram się dać ci wskazówki począwszy od rozgrywki na danym trybie kończąc na wszystkich procesach rekrutacyjnych na forum jak i rekrutacji głosowej.

Czy się nadaję?
Na samym początku warto zadać to pytanie, niekoniecznie sobie. Masz przecież mnóstwo znajomych w grze, więc poproś ich aby wyrazili swoją opinię na temat twojej kandydatury, która ma się oczywiście dopiero rozpocząć. Sam spójrz okiem administracji i innych graczy na swoje zachowanie. Pomyśl czy aby na pewno twoja osoba spełnia wszystkie wymagania na ową rangę i czy twój charakter aby na pewno poradzi sobie z nadaną przez tą rangę presją, poczuciem obowiązku oraz upływem czasu, który musisz ingerować w serwer.  Musisz się zastanowić również czy posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę, takie jak znajomość komend, regulaminu czy ortografii.

Poprawa aktywności i innych potrzebnych zachowań na serwerze minecraft
Pamiętaj, że przy małym stażu na serwerze minecraft, małej aktywności i pomocy płynącej w stronę innych, masz prawie zerowe szanse na dołączenie do ekipy. Dlatego zanim napiszesz podanie warto poprawić te trzy rzeczy i nie pisać podania na zasadzie ''Może się dostanę". Spełniając te trzy rzeczy twoje szanse są już znacznie większe, administracja na pewno zauważyła chęć pomocy z twojej strony, zaangażowanie i starania aby dołączyć do grona pomocników serwera minecraft. Warto również wbić na discord//ts danego comunity aby zwiększyć więź między tobą, a innymi osobami grającymi na serwerze minecraft.

Napisanie podania
Napisać podanie to nie sztuka, ale napisać bardzo dobre podanie staję się już znacznie trudniejsze. Jeśli chcesz już kandydować na chatmoda musisz być tego pewien. Pamiętaj, że dokument rekrutacyjny jest testem w jakim stopniu ci zależy, więc nie pisz tego na przysłowiowym ''kolanie''. Przysiądź spokojnie, pomyśl i zabierz się do pisania, oczywiście pamiętając o podanym wzorze. Ustal w myślach rzecz, wokół której będziesz starał się obracać. Może to być doświadczenie bycia w innej administracji, pomoc graczom, poczucie obowiązku czy widok negatywnych zachowań wychodzących z graczy przy nieobecności administracji. Może to być wszystko co obrazuję całego ciebie, nie staraj się zamieniać w inną osobę. W podaniu masz pokazać administracji siebie, nie kogoś innego błądzącego wokół zdań aby otrzymać przydomek ChatMod i mieć dane permisje do używania odpowiednich komend, bo nie w tym rzecz. Wszystko to ma pokazać nam do czego dążysz, czego pragniesz i czego chcesz.

Rekrutacja ustna
Przygotuj sobie regulamin, komendy, notatki... NIE! Czy otrzymując chatmoda będziesz ciągle siedzieć w papierach i szukać w notatkach odpowiednich kar, zakazów i innych rzeczy, które powinieneś mieć w głowie? Rekrutacja ustna to test czy wszystkie twoje słowa zawarte w ''liście rekrutacyjnym'' są prawdziwe. Test... ale nie tylko dla administracji ale również dla samego siebie! Robiąc takie rzeczy oszukujesz własną osobę i stawiasz obraz rzeczy w sytuacji gdzie teorytycznie owej rangi nie powinieneś posiadać, a stoisz w miejscu gdzie jesteś zupełnym przypadkiem. Tak więc jeśli uda ci się dostać na rekrutacje ustną to tak, powtórz sobie regulamin, komendy ale nie zapisuj ich. Sprawdź samego siebie, uwierz że jesteś tą osobą, która na pewno zasługuje na tą rangę i idź dalej, a ja życzę ci powiedzenia!

Uwagi
No cóż, teraz powiecie mi Maatev ale gdzie jest przykładowe podanie? Nie ma. Podanie ma być częścią was, nie wzorujcie się na innych, bo po co wam kogoś kontent skoro każdy w swoim życiu może posiadać ten kontent własny? Chcesz mieć pewność dostania się? Spełniaj wszystkie wskazówki podane w tym poradniku, a na pewno ci się uda!
Dziękuje za przeczytanie Wink

Inne poradniki:
Jak naprawić przedmioty w minecraft?
Gry minecraft
Jak pisać na kolorowo w minecraft
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2020, 17:57 przez Maatev_.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

624 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
02.04.2020, 20:48 -
#2
Bardzo przydatna rada. Warto to przeczytać. A Maathev bardzo dobrze napisał, postarał się chłopak. Polac mu.
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
02.04.2020, 21:45 -
#3
Wow gratki matheev to na pewno pomoże wielu graczom
Szczególnie tym którzy mają 10 lat i podszywaja pod 14 latków żeby dojść do adm xD
A tak na serio... To git poradnik
Wyjaśnia prostą rzecz w jeszcze prosty sposób
Maatev_
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

33
641 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
04.04.2020, 14:34 -
#4
obraz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości