[ODRZUCONE] Kudlatek_Ytak


Napisał(a): кudłатек


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
04.04.2020, 15:47 -
#1
1. Imię : Xawier

2. Wiek : 13

3. Nick w grze : Kudlatek_Ytak

4. Czas od kiedy gram na serwerze minecraft Lecraft : 3-4 lata pod różnymi nickami.

5. Czas dzienny jaki mogę poświęcić na serwer : 5-6 godzin tygodniowo, 6+ weekendy.

6. Czy posiadam wyżej wymienione programy : Discord  Facebook  Skype 

7. Komendy przydatne w roli ChatMod :

/cc - czyści czat

/c on - załącza czat

/c off - wyłącza czat

/cmi kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z trybu z danym powodem

/tempmute <nick> <czas> <powód> - wycisza gracza z danym powodem na dany czas

/kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z danym powodem

/warn <nick> <powód> - ostrzega gracza z danym powodem

8. Dla czego mnie masz wybrać na to stanowisko : Ponieważ jestem odpowiedzialny, cierpliwy i lubię pomagać. Zawsze gdy ktoś ma problem, staram się jak najszybciej pomóc, czasem jestem zajęty pewnie jak każdy gracz i nie skupiam uwagi na czat, ale zawsze staram się go bacznie obserwować. Nie będę wypisywał jaki to ja jestem cudowny. Po prostu chcę pomagać

9. Coś o sobię : Jestem Xawier, mam 13 lat i uczęszczam do 7 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się informatyką i grami, lubię też poskakać po rampach na desce :p, mieszkam w małym miasteczku w woj. Śląskim. W szkole najbardziej lubię j. angielski i informatykę, reszta mi... Trochę nie idzie :p ale jakoś daję radę (xD) czasem po ciężkim dniu w szkole lubię siąść na komputer i pozabijać trochę ogórów w sześciennych grach. A jeśli już mówimy o grach najbardziej lubię Minecraft'a i od niedawna Unturned, obydwie gry zawierają dużą ilość ogórów które można w różne sposoby unicestwić. (A i mówiąc ogóry mam na myśli zombie :p).

10. Czy mam sprawny mikrofon : Tak!

11. Jaki mam minecraft : PREMIUM

12. Czy miałem okazję być w administracji na innych serwerach : Tak, wiele razy jako ChatMod i raz jako KidMod

13. Czy miałem okazję być w administracji LeCrafta : Nie

P.S. Pod moim ostatnim podaniem były opiekun napisał że przeklinam, broń boże nigdy nie przeklnąłem na publicznym czacie, na takie rzeczy pozwalam sobie jedynie pisząc na /msg z moim kumplem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2020, 20:41 przez кudłатек. Powód edycji: Zapomniałem zaznaczyć skype'a xD
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
04.04.2020, 16:12 -
#2
Jesteś miły, pomocny, znasz wszystkie komendy, masz doświadczenie, punkt 8 i 9 dobrze rozpisany, tylko wiek tak średnio. Jestem na TAK.
bartuseekk
KC Dziewczyny <333
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
26 posts 7 threads Dołączył: Jul 2019
04.04.2020, 16:17 -
#3
pomagasz, miły jesteś i ogólnie
wiek na -
ale jestem na TAK

Kończy się daily, ale nie rozpada się rodzina... <333
Godles43
You're my brother, my friend!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
04.04.2020, 17:31 -
#4
Na tak powody up
GL!
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
04.04.2020, 17:52 -
#5
Jestem na TAK. Powody sa wyżej.
RaYen
Zbanowany

width=

Zbanowany

96 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
04.04.2020, 19:00 -
#6
Ja jestem neutralny, osobiście rzadko widzę żebyś pomagał na chacie
Ronaldo [REALLY]
Teraz : Yondix
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-3
71 posts 6 threads Dołączył: Feb 2020
04.04.2020, 19:55 -
#7
Ostatnie twoje podanie odrzucono dzisiaj
Na Nie/Do Odrzucenia
MIAUUU!!!
кudłатек
JH = jem hamburgera :)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
191 posts 16 threads Dołączył: Mar 2020
04.04.2020, 20:20 -
#8
(04.04.2020, 19:55)Ronaldo [REALLY] napisał(a): Ostatnie twoje podanie odrzucono dzisiaj
Na Nie/Do Odrzucenia

Przepraszam że się wypowiadam, ale wszystkie pozostałe podania zostały odrzucone bo nastąpiła zmiana opiekuna tzn. że można napisać drugie przed upływem 2 tyg.
A to że oceniłeś na nie to jedynie twój kaprys lub próba zemsty, ja zagłosowałem na nie pod twoim podaniem więc ty też tak zrobisz, to bardzo częste u dzieci :\
Ronaldo [REALLY]
Teraz : Yondix
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-3
71 posts 6 threads Dołączył: Feb 2020
04.04.2020, 20:26 -
#9
Ok ok wiem że teraz głupio robie że tak pisze ale oboje dziećmi jeszcze jesteśmy.
Kaprys to się nie nazywa tylko opinia takie słowo ?
Wiem że możesz go nie znać jest trudne do ogarniecia a wzłaszcza jak działa na twoją nie korzyść.......

To bardzo częste u dzieci...........?

O serio sorry za kolejną wypowiedź ale no umowmy się poprostu nie chce mi się edytować innej odpowiedzi.



Ale zapomniałeś chyba o komendzie /warn
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2020, 20:28 przez Ronaldo [REALLY].
MIAUUU!!!
RaYen
Zbanowany

width=

Zbanowany

96 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
04.04.2020, 22:06 -
#10
(04.04.2020, 19:55)Ronaldo [REALLY] napisał(a): Ostatnie twoje podanie odrzucono dzisiaj
Na Nie/Do Odrzucenia

Powtarzam ci kolejny raz, że nie jesteś od mówienia czy mamy odrzucać podania, więc skończ to robić
W sprawie podań stare zamknięte podania są nie ważne, bo zostały zamknięte ze względu na zmianę opiekuna




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości