[ZAMKNIĘTE]  AKRAID_LizaQ_


Napisał(a): AKRAID_LizaQ_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
AKRAID_LizaQ_
Mαłσ ɾσȥɱσɯɳყ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
Wink  04.04.2020, 23:31 -
#1
1.Nick: AKRAID_LizaQ_

2.Powód: cheaty

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 6dni 23godz 56min

4.Nick Administratora, który nadał karę: Maatev_

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Witam serdecznie, piszę odwołanie bana ponieważ nowością było dla mnie to że jeżeli nie używam cheatów na serwerze minecraft ale mam je w plikach to jest automatyczny ban, więc cheaty już usunąłem i czekam na odpowiedz.

6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz: https://imgur.com/a/qiJeOOo [Link do screena z banem gdy by załącznik się nie wczytał]


Załączone pliki Miniatury
   
"Jesteś uwięziony między tym, co czujesz a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz, by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie."
Hoobyt121056
Zbanowany

width=

Zbanowany

474 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
04.04.2020, 23:51 -
#2
Adm nie interesuje czy używasz czy nie. Jeśli posiadasz cheaty jest ban.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
05.04.2020, 00:09 -
#3
5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Witam serdecznie, piszę odwołanie bana ponieważ nowością było dla mnie to że jeżeli nie używam cheatów na serwerze minecraft minecraft ale mam je w plikach to jest automatyczny ban, więc cheaty już usunąłem i czekam na odpowiedz.

Dla dużej ilości osób jest to nowość, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Cieszę się, że usunąłeś te cheaty i mam nadzieję, że już więcej nie będziesz ich instalował. Jednakże chciałem ujrzeć tutaj nutkę skruchy, oczekiwalem od ciebie słów '' przepraszam, już więcej nie będę instalować cheatów, był to mój błąd, do którego się przyznaje '', a nie przedstawiania mi sytuacji, w której się znalazłeś, i którą rozumiem i znam. Czasem warto przeprosić, chociażby przyznać się do błędu, to nie boli, a w danych sytuacjach czyni na prawdę cuda. Niestety nie spodobał mi się algorytm twojej wypowiedzi dlatego jestem zmuszony odrzucić Twoje odwołanie. 
Życzę miłego wieczoru Smile

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2020, 00:11 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości