[PODANIE] Kmil


Napisał(a): Kmil


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Kmil
Niezarejestrowany


 
Exclamation  15.02.2016, 20:01 -
#1
1. Imię: Kamil.
2. Wiek:15 (w Październiku 16).
3. Nick w grze:Kmil.
4. Status konta [Premium/Non-Premium]:Non premium.
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Około 3/4 edycje.
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: 5/6/7 Godz.
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]:Tak
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]:Tak 
9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora: /list-lista graczy[]/time day/night-zmienia czas[]/more player-większy stak (np 100)[]/kick gracz powód-wyrzucenie gracza z serwera minecraft[]/tempmute gracz czas-wyciszenie gracza[]/invesee gracz-otwarcie ekwipunku gracza[]/vanish-niewidzialność[]/cc-wyczyszczenie czatu[]/fly-latanie[]/tempban-nick czas powód[]/spectate nick-widzenie oczami gracza[]/spawn gracz-teleport gracza na spawn[]/c off-wyłącza czat[]/c on-włącza czat[]/
10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie:Uważam że powinienem zostać młodszym moderatorem ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze minecraft,znam bardzo dobrze ortografie znam dużo komend,cały czas (jako gracz) pomagam graczom.
11. Dodatkowe informacje o sobie:Mieszkam w małej wsi Dziekanów w województwie Lubelskim. Kocham motoryzacje. Jeżdże Quadem pomagam na warsztacie tata. interesuje mnie motoryzacja rolnictwo komputery.  Big Grin 
Revcio
Pingwinek ¦
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
15.02.2016, 20:06 -
#2
(15.02.2016, 20:01)Kmil napisał(a): 10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie:Uważam że powinienem zostać młodszym moderatorem ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze minecraft,znam bardzo dobrze ortografie znam dużo komend,cały czas (jako gracz) pomagam graczom.
11. Dodatkowe informacje o sobie:Mieszkam w małej wsi Dziekanów w województwie Lubelskim. Kocham motoryzacje. Jeżdże Quadem pomagam na warsztacie tata. interesuje mnie motoryzacja rolnictwo komputery.  Big Grin 

Te zdania nie są poprawnie napisane Sick Podanie dość nieciekawe Smile

Moja ocena: Nie.
[img=0x223]http://i.imgur.com/Lo6jkv5.png[/img]
pitereek
Niezarejestrowany


 
15.02.2016, 20:19 -
#3
Na Nie.
Podanie mało rozbudowane.
kubasoon
Niezarejestrowany

width=

37 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
15.02.2016, 21:11 -
#4
Były dobre intencje ale to podanie jest za mało rozbudowane.
Ocena: Nie
Krych10
Niezarejestrowany


 
15.02.2016, 21:56 -
#5
Mało rozbudowane poddanie, nieprzemyślane.
jestem na NIE
Aksamitka
Niezarejestrowany


 
15.02.2016, 22:29 -
#6
Mało rozbudowane podanie.
Jestem na nie
Ikkenavn
Ktos
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
70 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
15.02.2016, 22:51 -
#7
Uważam, że podanie jest zbyt mało rozbudowane. Powinno być więcej opisane, więcej dobrych argumentów do "wybrania" Ciebie.
Jestem na nie.
obraz
MefistoPheles
Niezarejestrowany


 
16.02.2016, 00:45 -
#8
Moim zdaniem podanie jest trochę za mało rozbudowane
Na Nie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości