[ODRZUCONE] [PODANIE] ak_lime


Napisał(a): Emilia Radziej


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


9 posts in this topic
Emilia Radziej
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
07.04.2020, 11:39 -
#1
Cześć!

1.Imię: Emilia

2.Wiek: 14 lat

3. Nick w grze: ak_lime

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: ok. miesiąca


5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: od 2 do 6 godz.


6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?: Posiadam Discorda, Ts i Skypa

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :

/tempmute [gracz] [czas] [powód] - wycisza gracza na określony czas
/kick [gracz] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/c off - wyłącza czat
/c on - włącza czat
/cc - czyści czat
/warn [gracz] [powód] - upominasz gracza

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
-jestem miłą i uczynną osobą
- dobrze rozmawiam z graczami
-będę wam pomagać 
- jeśli ktoś będzie miał mieć karę, a ja tą osobę znam i tak dostanie to samo co inni 
- będę miła dla graczy
- będę sumiennie pomagać graczom
- lepszy kontakt z graczami

9. Coś o sobie: Jak już pisałam nazywam się Emilia i mam 14 lat. Moje hobby to granie w siatkówkę i malowanie, ale także lubię rysować i grać w koszykówkę. W czasie wolnym gram w mc ale także wychodzę na ogródek. Pochodzę z województwa opolskiego. Jestem nieśmiałą, ale śmieszną osobą. Dla znajomych jestem śmieszna, zabawna, miła i radosna. Mam 3 braci są oni ode mnie starsi.

10.Czy masz sprawny mikrofon?: Tak, mam sprawny mikrofon

11.Jaki minecraft posiadasz?: Posiadam Nonpremium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Niestety nie

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft?: Nie, ale chciałabym 


Jeśli napisałam coś źle to bardzo przepraszam następnym razem się poprawię
xPuszek231
********************

width=

Zbanowany

305 posts 25 threads Dołączył: Oct 2019
07.04.2020, 12:03 -
#2
Miesiąc to dla mnie zamalo.. na nie
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
07.04.2020, 15:59 -
#3
(07.04.2020, 12:03)xPuszek231 napisał(a): Miesiąc to dla mnie zamalo.. na nie

Miesiąc = spełnienie wymagań. Więc twoja odpowiedź nie jest uzasadniona.

Podanie nie jest idealne. Ale chyba najczęstszy błąd który pojawia się w "rekrutacjach, to bardzo słaba aktywność gracza. Widuje cię na serwerze minecraft ale to wszystko. Na pierwszym miejscu warto zacząć pomagać innym, udzielać się i niekiedy "ostrzegać". Nie widziałam tego u ciebie dlatego moja ocena jest Neutralna. Ale z tego co widzę nie byłaś na serwerze minecraft karana ani nic w tym stylu. Wydajesz się sympatyczna a z uwagi na zapotrzebowanie administracji na MiniGrach uważam, że można dać ci szansę.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2020, 16:08 przez Darknessiaa.


obraz
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
07.04.2020, 16:10 -
#4
Zacznijmy od plusów Big Grin
-Wiek +
-Czas gry +
-Punkt 8 i 9 +
-Sprawny mikrofon +
-Czas jaki możesz poświęcić na serwer +

a teraz minusy Sad
-Brak fb -
JESTEM NA TAK
xMarTii_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

12
109 posts 2 threads Dołączył: Jul 2019
07.04.2020, 16:42 -
#5
Jestem na tak.
•Nie posiadasz fb -
•Wiek +
•Czas na serwerze minecraft +
•Punkty 8 oraz 9 dobrze rozpisane +
==========
Widuje cie czesto na serwerze minecraft i widze jak sie starasz. Jestem za daniem ci szansy.
Pozdrawiam i zycze ci powodzenia. ^^
obraz                                                                                                                                                                                                                                               
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
07.04.2020, 17:47 -
#6
Poświęciłem dzisiaj trochę dnia, patrząc na multikoncie czy prosząc znajomych aby sprawdzić czy coś robisz. Niestety oprócz aktywności nie robisz prawie nic(jedynie gdy Keara była w grze coś tam się starałaś i raz napisałaś nie spam na X razy. Flodoowalem, spamilem , zdarzyło się nawet użyć wulgaryzmu. Gdy spytałem czy jest rekrutacja na moderatora powiedziałaś że nie wiesz (co pokazuje jaką wiedzę masz na temat serwera minecraft / zerową). Gdy pytałem się o coś, tylko dwa razy odpowiedziałaś, a pytań było łącznie około dziecięć. Nie starasz się prawie wcale, większość czasu poświęcasz na arenie, niestety tam też nie pomagałaś.
Coś za coś. Chatmod za jakieś zaangażowanie, pomoc i starania a nie samą grę, bo tak robi każdy.
Jestem na NIE
Napisz podanie za dwa tygodnie jeśli w końcu będzie Ci się chciało wziąć do roboty
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
07.04.2020, 18:56 -
#7
Uważam, ze Maatev wszystko ładnie już tutaj wyjaśnił. Jeżeli nie znasz nawet podstawowych rzeczy to troszkę słabo. Naciesz się aktualnie grą z kolegami a jak naprawdę poczujesz wewnętrzna sile w sobie, ze jesteś gotowa to napisz ponownie Podanie. Około miesiąca gry to jednak troszkę za mało, nawet mimo tego ze jest to minimalna granica rekru.

Aktualnie na nie.
Emilia Radziej
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
07.04.2020, 19:18 -
#8
Rozumiem waszą odpowiedź. Jest mi smutno ale się nie poddam, więc za kilka tygodni napisze kolejne podanie i wszystko na stronie dokładnie przeczytam i postaram się bardziej pomagać innym
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
08.04.2020, 09:33 -
#9
(07.04.2020, 19:18)Emilia Radziej napisał(a): Rozumiem waszą odpowiedź. Jest mi smutno ale się nie poddam, więc  za  kilka tygodni napisze kolejne podanie  i wszystko na stronie dokładnie przeczytam i postaram się bardziej pomagać innym

Nie udzielaj sie pod swoim podaniem. Moja ocena Neutral. Jakoś aktywna iż jestes widywać ale mało udzielasz sie tez.
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
18.04.2020, 19:58 -
#10
Na razie odrzucam z braku aktywnosci. Spróbuj za dwa tygBig Grin

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2020, 19:58 przez Epi100plates.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości