[ZAMKNIĘTE]  Kuciaku


Napisał(a): Ronaldo [REALLY]


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Ronaldo [REALLY]
Teraz : Yondix
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-3
71 posts 6 threads Dołączył: Feb 2020
08.04.2020, 14:53 -
#1
1.Nick : Ronaldo
2.Nick osoby oskarżonej : Kuciaku
3.Data/Godzina : 08.04.2020r. 15:35
4.Skarga : Kuciaku jako Moderator grozi wszystkim banem za pisanie numerów telefonu i ogólnie na chacie pisząc nadużywa swoich praw. A mi dała bana za "obraze  ADM"
5.Uzasadnienie : Dla mnie Kuciaku powinna zostać ukarana na przykład degredem lub czymś innym. Na prawdę nadużycie praw w śród ADM to nic fajnego ale grożenie banem całemu SkyBlock'owi to już przegięcie, dla mnie Kuciaku czuje się jak właściciel LeCraft'a wczoraj pół serva na ich wyspach podglądała choć to nic złego lecz zachowuje się ona śmiesznie i nie poważnie jak na Moderatora.
6.Dowody : nie mam takowych gdyż screena nie mogę  zrobić bo przecież mam bana ale gracze to mogą potwierdzić.
MIAUUU!!!
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
08.04.2020, 15:12 -
#2
Za wypisywanie numerów telefonów jest ban, nie masz żadnych ss na swoją obrone (troche śmiesznie).
Wracając do ciebie nie jesteś w administracji, piszesz //do zamknięcia i mówisz nam kogo mamy degradować? Chłopie nie pogrążaj się.
Jestem za przedłużeniem ci bana np. Do 5d.
I PRZECIW ukaraniu Kuciaku
kuciaku
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 1 threads Dołączył: Nov 2019
08.04.2020, 15:34 -
#3
Po pierwsze napisałam że macie do podawać nr tel bo za to ban
Po drugie dałam ci bana bo mnie obraziłeś dlatego /obraza adm
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
08.04.2020, 15:56 -
#4
Przeciw ukaraniu.
xPuszek231
********************

width=

Zbanowany

305 posts 25 threads Dołączył: Oct 2019
08.04.2020, 15:57 -
#5
XDDD jesteś najlepszą osobą do tego żeby stąd wyjść,odwalasz głupoty w mc i na forum
za ukaraniem ciebie przedłuzeniem bana i nawet tymczasowego bana na forum bo odwalasz takie rzeczy piszesz bez ortografi a potem co? autokorekta :-:
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
08.04.2020, 15:59 -
#6
Ronaldo, doskonale wiesz, że dostałeś słusznego bana, obraziłeś ową moderatorkę- a nie powinieneś. Jak chciałeś dać opinie na jej temat było zrobić to w sposób kulturalny, a nie obraźliwy.
Odnosząc się do Twojej skargi, nie powinni podawać numerów telefonów, podchodzi to bardziej pod dane. Co jest złego, że napisała by tego nie robili? Moim zdaniem nic.
Jeżeli twierdzisz, że nadużywa swoich praw dowody, jak nie masz screenów mogą być logi. „ wczoraj pół serva na ich wyspach podglądała choć to nic złego lecz zachowuje się ona śmiesznie i nie poważnie jak na Moderatora.” sądzę, że w tym momencie Twoje zachowanie jest dość śmieszne. Czemu? Jest Moderatorką jak sama ranga wskazuje, ma permisje do teleportacji do graczy i ma prawo sprawdzać wyspy graczy. Co jest w tym śmiesznego? Jak ma się zachowywać skoro dla Ciebie pilnowanie porządku jest „śmieszne i nie poważne”? Zastanów się trochę nad swoim zachowaniem.
Kudlatek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
17 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
08.04.2020, 20:29 -
#7
Przeciw ub
Dla atencjusza zawsze przeciw ub <3 (chyba ze ma dowody)
#nohomo
RaYen
Zbanowany

width=

Zbanowany

96 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
08.04.2020, 23:42 -
#8
Po pierwsze jeżeli nie znasz regulaminu to proszę nie wymyślaj własnych zasad. Za podawanie numerów telefonu jest ban wiec nie rozumiem skargi? Tobie za aroganckie zachowanie ban zostaje przedłużony o dodatkowy jeden dzień, może to nauczy Cię że za błędy się płaci

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.04.2020, 23:42 przez RaYen.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości