[ODRZUCONE] [PODANIE] _x_Normi_x_


Napisał(a): Normi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


22 posts in this topic
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
11.04.2020, 23:20 -
#1
1.Imie: Kacper
2.Wiek: 19 (w sierpniu 20)
3.Nick w grze: _x_Normi_x_
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft w minecraft: Jakieś 5-6 lat
5. Czas dzienny jaki mozesz poswiecic na serwer: Jesli szkola wroci to 2-3h, a czas wolny 3-5h.
6.Czy posiadasz wyzej wymienione programy? Jakie? : Posiadam Dsc, Fb, Tsa, skype moge nawet zalozyc jesli najdzie potrzeba. Nawet Anydesk posiadam.
7.Komendy przydatne w roli Chatmod:
/cc- czyszczenie chatu
/C off - wyłączanie chatu
/C on - włączanie chatu
/warn nick powód - daje ostrzezenie graczowi z powodem
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft z konkretnym powodem
/cmi kick nick powód - wyrzuca gracza z trybu z powodem
/tempmute nick powód - wycisza gracza na okreslony czas 
/sprawdz nick - Teleportuje gracza do sprawdzarki
/czysty nick - Teleportuje czystego gracza na spawn
8.Dlaczego mam Ciebie wybrać na to stanowisko? :
Cóż.. Jestem miły i pomocny. Potrafię poświęcić czas na minecraft. Często siedzę na minigrach, najbardziej spędzam dużo czasu na Hide and Seeku, udzielam się, zwracam graczom uwagę czy to nawet wysyłam ss do adm, by mogli ukarac gracza gdy nie ma kogoś z adm minigier. Oczywiście najpierw sprawdzam ludziom uwagę ale jeśli powtarzaję się to pisze od razu na msg do adm minigier albo i nawet robię ss i wysyłam dowód jak gracz się zachowuje. 
A jak ktoś ma problem do mnie z powodu to co działo się na cv w grudniu, za co degrad to się nie mieszajcie jeśli nie wiecie o co chodzi, a poza tym sprawa nic wspólnego z mc. Się wyjaśniło. Liczę na zrozumienie.
9.Coś o sobie:
Co mógłbym tu napisać.. Może się przedstawię. Nazywam się Kacper. Mam 19 lat tak jak mówiłem wyżej. Pochodzę z woj. Kujawsko - Pomorskiego. Uczęszczam do Szkoły Zawodowej. Uczę się w zawodzie hydraulik. Chciałem bardziej na cukiernika ale rodzice mnie przekonali na ten zawód, tera walczę bym mógł zdać i pójść co innego robić w dodatku więcej zarabiać na początek. Ogółem pomagam rodzicom gdy muszę czy to przy samochodzie, czy to przy zakupach czy to obowiązki domowe. Spędzam czas na granie Minecraft, Cs:go czy to nawet pobawić się z psem i wychodzić z nim na spacery, albo i nawet słuchanie muzyki lub oglądanie filmów lub anime. Lubie rozmawiać z osobami na dsc Lc. Bardzo dobry mam kontakt z niektórymi graczami na lecrafcie. Bardzo dużo poznałem nowych i z niektórymi bardzo długo utrzymuje z nimi kontakt. Lubie im pomagać, wspierać rozmawiać i zagrać. Więc przyszła mnie chęć spróbować jak to jest nalezyć do adm na minigry. Jeśli nawet miałbym zaakceptowane podanie, a drugiej części nie zdał, bym się za bardzo nie martwił ale następnym razem bym mógł się przygotować i złożyć podanie za 2 tyg jeśli rekru on. Liczę ze bedą przy mnie osoby i będą mocno trzymać kciuki za mnie. <3
10.Czy masz sprawny mikrofon? : Oczywiście mam.
11.Jaki minecraft posiadasz (Premium/NonPremium) : Posiadam NonPremium.
12.Czy miałeś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (Nie podawaj IP): Otóż nie.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jeśli tak jaki tryb, ile razy? : Byłem raz w adm w roli Chatmod na Creative.


Liczę, ze dostane szansę chodz napisałem wyżej, ze nie będę przejmował sie jak odrzucone zostanie lub nie zdam.
Najwyżej się postaram bardziej. Liczę na wyrozumałość od graczy. Miłej nocy i Wesołych Świąt. <3
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
11.04.2020, 23:27 -
#2
Do podania jestem nastawiony pozytywnie dlaczego?
-Wiek +
-Doświadczenie +
-Komendy+
-Punkt 8 i 9 +
-Punkt 11 +
Punkt 13 +
Nic tylko brać na to stanowisko, Jestem na TAK.
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
11.04.2020, 23:31 -
#3
Podanie nie jest idealne, aczkolwiek sama zachęcałam cię do napisania go więc oczywiste jest to, że widzę twoje starania na czacie czy w jakichkolwiek innych sytuacjach. Wielokrotnie dostawałam od ciebie informacje kiedy byłam na innym trybie o tym jak gracze łamią regulamin. Teoretycznie zachowujesz się jak chatmod bez rangi i permisji. Pomagasz, bo chcesz i lubisz. Nie byłeś karany z tego co wiem, ani nie wchodziłeś z nikim w konflikty. Oczywiście, że jestem za daniem ci szansy.


obraz
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
12.04.2020, 00:02 -
#4
Si, nawet nie musze sie rozpisywać.

Naumiał się i umie tak o se być ChatModem, a pisze fest szybko nawet szybciej od mua, takze szacun.
Jankovskyy
вyły cнaтмod
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
96 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
12.04.2020, 02:01 -
#5
Jestem na TAK.
Powody @up.
~Janek <3
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
12.04.2020, 06:19 -
#6
Jestem za daniem ci szansy
Po twoim "odejściu" z cv zaczales się udzielac na mg.
Szczególnie na has bo tam najwięcej teraz wchodzę.
Udzielasz sie, często jesteś aktywny PRAWIE nigdy nie wchodzisz żadne dramy.
Jako cm cv twoje podejście do mnie (czyli tak jakby graczy) było super, mogłabym cir nawet nazwać BYŁYM najlepszym chat modem w 2k19 powodzenia i wesołych Świąt. Na TAK

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
12.04.2020, 10:24 -
#7
(12.04.2020, 09:28)LandroOspite napisał(a): A co pisał Maniek ? Że nie masz tutaj powrotu? Hm...

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka

Chce tu przypomnieć że mańka NIE ma i już NIGDY NIE BĘDZIE go na lecrafcie, więc jego głos w tej sprawie jest NIC nie warty.
Hoobyt121056
Zbanowany

width=

Zbanowany

474 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
12.04.2020, 11:46 -
#8
Chciałbym Ci przypomnieć że dostałeś perma-powód na pewno znasz. Dostałeś unbana dlatego że kupiłeś mvipa ale to nie zmienia faktu dlaczego dostałeś bana i że powinieneś być w adm. I chyba pamiętasz dlaczego dostałeś degrada? Hmm? Jestem na nie.
Scoobany_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
75 posts 6 threads Dołączył: Mar 2020
12.04.2020, 12:09 -
#9
Jestem na NIE Wnioskując że miałeś perma pewnie wiesz za co a na czacie brakuje u ciebie kultury do administracji , sam nie przestrzegasz regulaminu. Przynajmiej na crestivie twoje zachowanie jest skandaliczne nie Wiem jak na innych trybach
I Love My Way! -.-
Kudlatek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
17 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
12.04.2020, 12:26 -
#10
Ja jestem na neutral
wyjaśnił Hoobyt




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości