[ODRZUCONE] [PODANIE] _x_Normi_x_


Napisał(a): Normi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


22 posts in this topic
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
12.04.2020, 12:40 -
#11
Z mojej strony nie, czemu? Ludzie się zmieniają, ale pozostają wyjątki. Tu link do twojego bana za "pedofilie", bo przecież wiek znaczenia nie ma, prawda? Co za różnica czy dziewczyna ma 11 czy 18 lat, a Ty prawie 20. Wiek to TYLKO liczba. Pokazałabym w tym momencie piękne screeny, aczkolwiek sądzę, że nie powinny widzieć światła dziennego (podziękujesz jeszcze). Screeny z rozmów na mess, mimo to.. człowiek ten sam.  Osobiście co do kar, sama widziałam wielokrotne warny, które dostawałeś, czy bany, które niwelowało zakupienie MVipa.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
12.04.2020, 15:01 -
#12
Sory, ze udzielam sie i nabijam post ale miło odpowiem. Perma dostałem z powodem ,,zasady są po to zeby je lamac'' z czego pisalem tylko do gracza na chacie globalnym chodz zadem adm nie zwrocil mi uwagi na to. A poza tym kupilem mvipa, zeby sie odbanowac i wrocic normalnie na serwer, zeby nie tworzyc multikonta. A co do sprawy cv to wy sie kiepsko zachowujecie i sam hobbyt wiesz jak ty wybierasz chatmodow i potraktowalas czesc z nich, ktorzy w adm byli. Wiec sam popelniasz bledy jak Twoi chatmodzi. A sytuacja cv jest taka, ze nie potraficie wgl pilnowac chatu jak i sie zachowywac poza serwerem. A co do pedofilii, to wam sie tylko wydaje, to wam sie tylko wydaje, ze niby sie tak zachowuje, a inaczej to widze. Ja tylko pomagam, wspieram i chyba jakos mam z nimi lepsze relacje, niz z tymi, ktorzy w konflikt sie ze mna dali albo o jakis powód, ktory nie potrafia sobie wyjasnic. Tak jak pisalem, Manka tu nie ma, a chyba mam prawo sprobowac na minigry, nawet jakby odrzucone nie bylo bym sie nie przejmowal. Ale napisalem wszystko na podaniu co jak i udziele tu komentarzu na wasze odpowiedzi. Wiec mam nadzieje, ze mnie rozumiecie. Ale jak wy macie inna perspektywe, wlasna, zmyslona to ju nie bede drazyl tematu. Spokojnych Świąt.
Scoobany_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
75 posts 6 threads Dołączył: Mar 2020
12.04.2020, 15:05 -
#13
(12.04.2020, 15:01)Normi napisał(a): Sory, ze udzielam sie i nabijam post ale miło odpowiem. Perma dostałem z powodem ,,zasady są po to zeby je lamac'' z czego pisalem tylko do gracza na chacie globalnym chodz zadem adm nie zwrocil mi uwagi na to. A poza tym kupilem mvipa, zeby sie odbanowac i wrocic normalnie na serwer, zeby nie tworzyc multikonta. A co do sprawy cv to wy sie kiepsko zachowujecie i sam hobbyt wiesz jak ty wybierasz chatmodow i potraktowalas czesc z nich, ktorzy w adm byli. Wiec sam popelniasz bledy jak Twoi chatmodzi. A sytuacja cv jest taka, ze nie potraficie wgl pilnowac chatu jak i sie zachowywac poza serwerem. A co do pedofilii, to wam sie tylko wydaje, to wam sie tylko wydaje, ze niby sie tak zachowuje, a inaczej to widze. Ja tylko pomagam, wspieram i chyba jakos mam z nimi lepsze relacje, niz z tymi, ktorzy w konflikt sie ze mna dali albo o jakis powód, ktory nie potrafia sobie wyjasnic. Tak jak pisalem, Manka tu nie ma, a chyba mam prawo sprobowac na minigry, nawet jakby odrzucone nie bylo bym sie nie przejmowal. Ale napisalem wszystko na podaniu co jak i udziele tu komentarzu na wasze odpowiedzi. Wiec mam nadzieje, ze mnie rozumiecie. Ale jak wy macie inna perspektywe, wlasna, zmyslona to ju nie bede drazyl tematu. Spokojnych Świąt.

Jak wiesz że sie nie wolno udzielac to się nie udzielaj 
I Love My Way! -.-
Jankovskyy
вyły cнaтмod
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
96 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
12.04.2020, 15:42 -
#14
(12.04.2020, 11:46)Hoobyt121056 napisał(a): Chciałbym Ci przypomnieć że dostałeś perma-powód na pewno znasz. Dostałeś unbana dlatego że kupiłeś mvipa ale to nie zmienia faktu dlaczego dostałeś bana i że powinieneś być w adm. I chyba pamiętasz dlaczego dostałeś degrada? Hmm?  Jestem na nie.

Oj Robciu Robciu.

Swoich ziomków z administracji nakłaniasz aby dawali na nie. Z powodem jakim? 
Jeszcze tylko na kochaną @Yoko czekać aby skomentowała estetycznie podanie Big Grin

TO SĄ MINIGRY A NIE CREATIVE CHCIAŁBYM WAM PRZYPOMNIEĆ!
~Janek <3
Youki__
Allelujaa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
261 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
12.04.2020, 15:48 -
#15
Omk omk Noormii
Tylko mi odwiedzaj cv :c
Jestem na TAK
Duzo powodów masz na 1 stronie wiec nie ma sensu bym tutaj pisała :3
Wesołych świąt ;d
~y
Juki Pozdrawia 

Allelujaa
polishgirlgame
Ciastka

width=

Zbanowany

56 posts 7 threads Dołączył: Dec 2019
12.04.2020, 15:52 -
#16
Oczywiście że na TAK
Powody up OwO
40fps50kg0iq
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
45 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
12.04.2020, 15:54 -
#17
Nie znam sytuacji sprzed kilku miesięcy, wiec nie będę bez sensu drążyć tematu. Ja jestem za tym, aby dać szansę - sprawdzić, czy się poprawił. Poza tym każda pomoc jest potrzbena, tak? Z tego co czytałam na górze ChatModem był w porządku, więc nie mam powodu, aby ci dać na nie. Powodzenia.
obraz
YoungerStachu Stachu
Zbanowany

width=

Zbanowany

51 posts 3 threads Dołączył: Mar 2020
12.04.2020, 17:35 -
#18
oczywiście że na TAK,pozatym hoobyt jak i sama adm creative niszczą ludzi.Nie będe się tu rozpisywał bo nie mam zamiaru potem otrzymywać bana ale hoobyt nie jesteś fair,każdy zasluguje na drugą szansę.Była na ciebie skarga i co ? Hydra ją usunął i dał ci szansę więc no ty teź powinieneś normiemu dać Tongue
Hoobyt121056
Zbanowany

width=

Zbanowany

474 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
12.04.2020, 18:02 -
#19
Hehe nie będę przypominał kto zakładał grupe na Mess o nazwie ''Komuna LC'' gdzie chcieliście rozwalić serwer Tongue
Normi również życzę spokojnych świąt.
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
12.04.2020, 18:26 -
#20
Nie ukrywam bo chłop w ostatnim czasie jest dość pomocny.
Ale jak czytam + dowiaduje się od innych ludzi o Twojej historii i to nie byle jakiej (za to można isc siedzieć) to mam bardzo zmieszaną opinie... Popieram niektórych, że za takie akcje nie powinno być nigdy miejsca dla Ciebie w Administracji (obojętnie ile minęło), ale również można Ci zaufać i podarować druga szanse, gdyż każdy na nią zasługuje. W końcu jesteśmy tylko ludźmi.

Osobiście nie mam pojęcia co o tym sadzić. Ciężki przypadek.
Uważam, ze Opiekun rozważy wszystkie możliwości i dokona mądrego wyboru.

Bez głosu.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości