[ZAMKNIĘTE]  PODANIE


Napisał(a): Ava Williams


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Ava Williams
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
12.04.2020, 18:02 -
#1
1.Imie: Julia
2.Wiek: 16 (w październiku będzie)
3.Nick w grze: Elonoida
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft w minecraft: 4-5 lat
5. Czas dzienny jaki mozesz poswiecic na serwer: Przesiaduje całymi dniami na mc, szczególnie na lecrafcie, gdy jest szkoła to też siedze, chyba, że mam bardzo dużo nauki
6.Czy posiadasz wyzej wymienione programy? Jakie? : Posiadam Dsc, Fb, skype
7.Komendy przydatne w roli Chatmod:
/cc- czyszczenie chatu.
/C off - wyłączanie chatu.
/C on - włączanie chatu.
/warn nick powód - daje ostrzezenie graczowi z powodem.
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft z konkretnym powodem.
/cmi kick nick powód - wyrzuca gracza z trybu z powodem.
/tempmute nick powód - wycisza gracza na okreslony czas.
/sprawdz nick - Teleportuje gracza do sprawdzarki.
/czysty nick - Teleportuje czystego gracza na spawn.
8.Dlaczego mam Ciebie wybrać na to stanowisko? :
Może zacznę od aktywności, która była wymieniona wyżej. Przy zgłoszeniach patrze na dwie strony, nie tylko na jedną, wyciągam wnioski, oraz pytam niektórych graczy, czy tak było, czy też nie. Jestem pomocną duszyczką, która ma do siebie dystans. Nie faworyzuje innych, oraz staram się zrozumieć każdego, jakkolwiek mogę.
Dlaczego akurat to stanowisko? Szczerze, gram dosyć długo na waszym serwerze minecraft i nieraz widziałam, że rekrutacja jest otwarta. Dosć... Długo się na to zbierałam.
9.Coś o sobie:
No to tak, nazywam się Julia, w tym roku będę mieć 16 lat, a dokładniej 8 października. W wolnym czasie przesiaduje głównie na mc, chociaż gram też w pare innych gier. Raz albo dwa razy w tygodniu jeżdżę do stajni. Tak interesuje się jazdą konną, nie boję się do tego przyznać, mimo iż jeździectwo jest bardzo hejtowanym sportem, ale to nie o tym mam opowiadać. Aktualnie jestem w drugiej 2 klasie liceum, na co dzień jestem pozytywną osobą, w sensie... Mam dobry humor, spokojne nerwy, staram się innym pomóc itd.
Aktualnie mieszkam w LA, historia przeprowadzki jest nieistotna. Dlaczego o tym mówię? Wolę poinformować o tym, że czasami mój polski może zranić kogoś w oczy, więc bardzo przepraszam. Momentami też piszę po j. angielskim, gdy nie znam tłumaczenia danego słowa na polski. Przyznam się bez bicia, że uwielbiam spać, zresztą, kto nie lubi? W nocy też można mnie spotkac na serwerze minecraft, ponieważ jestem tak zwanym ''Nocnym Markiem''. Myślę, że tyle informacji o mnie wystarczy, mam nadzieję, że nic się nie stanie jeżeli będzie tak mało ich, ale jak mam być szczera nie umiem pisać o sobie >.<
10.Czy masz sprawny mikrofon? : Yes, ofc
11.Jaki minecraft posiadasz (Premium/NonPremium) : Posiadam NonPremium.
12.Czy miałeś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft? (Nie podawaj IP): Nie.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jeśli tak jaki tryb, ile razy? : Jak już wspominałam, parę pytań wyżej to jest moje pierwsze podanie (?)
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
12.04.2020, 18:31 -
#2
Coz.. Nie widze żebys udzielała sie, w dodatku nie widać Cie I żebys nawet grała. W dodatku masz tytuł zły, z czego zostaje bezwarunkowo odrzucane. Zdecydowanie NIE.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
12.04.2020, 18:32 -
#3
PODANIE NIE ZATYTUŁOWANE [Podanie] NICK jest bezwarunkowo odrzucane.
Odrzucone

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2020, 18:32 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości