[ODRZUCONE] Luxxie_


Napisał(a): Wiktoria Napierała


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Wiktoria Napierała
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
23 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
12.04.2020, 19:42 -
#1
1.Imię :Wiktoria
 
2.Wiek :14
 
3.Nick w grze :Luxxie_
 
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :miesiąc, lecz w bardzo szybkim czasie ogarnęłam serwer
 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
8-10 godzin
 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :
 facebook, discord,skype,ts3
 
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
Komendy w stosunku do graczy :
·     /check <nick> - sprawdza czy gracz jest zbanowany
 
·     /kick <nick> <powód> -  wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft na którym się znajduje
 
·     /tempmute <nick> <czas> <powód> - wycisza gracza na czas podany w komendzie
 
·     /warn <nick> <powód> - wyrzuca gracza (ostrzeżenie)
 
·     /cmi kick<nick> <powód> - gracz zostaje wyrzucony z trybu
Komendy dotyczące chatu :
/cc - czyści chat
/c on -  włącza chat
 /c off - wyłącza chat
 
 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Ponieważ bardzo lubię pomagać oraz tłumaczyć  i myślę ,że w tych obowiązkach się sprawdzam.
Również rozwiązywać kłótnie, rzadko wchodzę w konflikty, nie lubię przeszkadzać a więc nie udzielam się na chacie ale często go czytam. Nie lubię tworzyć konkurencji w stosunku do innych osób dlatego myślę że mogę się sprawdzić w tej roli szczególnie
 
9.Coś o sobie :
 Hejka jak już wspomniałam jestem Wiktoria, jestem bardzo rozmowną osobą, uczuciową oraz pomagającą osobą ,chce spróbować czegoś nowego. Mam zwierzaka- buldoga francuskiego, lubię poznawać nowe osoby oraz im pomagać w problemach, czytałam kilka podań i nie zauważyłam żeby ktoś napisał czego nie lubi  – nie lubię ostrego jedzenia i disa Big Grin  Jestem z niewielkiego miasteczka blisko Zielonej góry lecz w województwie Wielkopolskim
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Oczywiście
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :
Posiadam minercaft premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :
tak, miałam okazję
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?
nie miałam takiej okazji i chcę spróbować, jak to mówią do odważnych świat należy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2020, 19:47 przez Wiktoria Napierała. Powód edycji: znak zapytania :D
Melioku
Helper MHC

width=

Zbanowany

79 posts 10 threads Dołączył: Nov 2019
12.04.2020, 19:50 -
#2
Jakoś nie widziałem ciebie na chacie.
Podanie jest ok. Ale aktywność na chacie i 0 udzielania się sprawia że muszę odpowiedzieć że jestem
na NIE
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
12.04.2020, 21:05 -
#3
Na NIE
Bylas dla mnie nie miła
0 udzielania się i za tym idzie brak aktywności.
Nie wiem jak z czasem gry ale coraz czesciej na tabie cie widze

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
13.04.2020, 00:23 -
#4
Pomimo iż nie bywam najczęściej ostatnimi czasami na lecrafcie, to z samego podania na neutral. Może i ładnie napisane podanko, ale za krótko grasz oraz wiek.
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
13.04.2020, 19:01 -
#5
Podanie spoko aczkolwiek nikła aktywność na trybie. Popracuj przez najbliższe 2 tygodnie nad aktywnością i po 2 tygodniach napisz podanie ponownie Tongue

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości