[ODRZUCONE] Podanie o ChatModa na Freebuild


Napisał(a): Trusia Biala


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Trusia Biala
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
14.04.2020, 14:32 -
#1
Hej,
chciałabym zostać ChatModem na FreeBuild, oraz na Build Battle jeśli to możliwe.
Przepraszam za poprzednie wiadomości, ale nie wiedziałam jak wysłać. Podałam w tamtej wiadomości niechcący zły wiek.  :)

1. imię: Alicja
2. Wiek: 14
3. Nick w grze: Wisienka555
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: myślę że tak będzie 2 lub 3 tygodnie
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : w weekend będę mogła myślę że 4/5 godz, a w tygodniu 3 godz dziennie
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : posiadam tylko facebooka
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
 /cc -Czyści chat 
/c off – Wyłącza chat dla zwykłego gracza (administracja może pisać) 
/c on – Włącza chat 
/kick [nick] [powód] – wyrzuca gracza
/tempmute [nick] - wycisza gracza na określony czas

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :  Jestem zwykłym graczem Minecraft co chciałby być ChatModem, jestem szczerą osobą i nie umiem kłamać. Mówię wszystko prosto z mostu. Lubię budować i nawet mi to wychodzi. Jestem uczciwa. Jak ktoś łamię regułę przypominam mu regulamin.
9.Coś o sobie : Chodzę do 8 kl szkoły podstawowej. Lubie grać w Minecraft i League of Legends. Interesuję się programowaniem i plastyką. Lubie zawierać nowe znajomości oraz raczej dogaduje się z wszystkimi. Lubię pograć w mini gry. Pomagam graczom na serwerze minecraft minecraft jeśli czegoś nie rozumie. Jestem internetowym śmieszkiem, ale umiem zachować powagę. Myślę, że dobrze znam zasady ortograficzne.Często rysuję, maluję oraz tworzę rzeczy plastyczne. Jeśli chodzi o mój charakter to na co dzień jestem osobą bardzo wyrozumiałą, miłą, przyjazną oraz uczciwą
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak, mam sprawny mikrofon
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecraft premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie, miałam takiej możliwości
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety, nie


Pozdrawiam Wisienka555
xPuszek231
********************

width=

Zbanowany

305 posts 25 threads Dołączył: Oct 2019
14.04.2020, 14:49 -
#2
komend brak brak doswiadczenia zly tytul na nie
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
14.04.2020, 14:55 -
#3
Masz zły tytuł.
Kudlatek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
17 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
14.04.2020, 16:01 -
#4
Zły tytul
do zoba za 2 tyg.
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
14.04.2020, 16:22 -
#5
Podanie nie zatytułowane [PODANIE] NICK jest bezwarunkowo odrzucane

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
14.04.2020, 18:26 -
#6
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości