[ODRZUCONE] [PODANIE] xmuzax


Napisał(a): patrycja (xmuzax)


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
patrycja (xmuzax)
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
15.04.2020, 19:16 -
#1
1.Imię : Patrycja
2.Wiek : 13lat
3.Nick w grze : xmuzax
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : pomiędzy 2-3lata
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :na serverze poświęcam 2-4godzin
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : posiadam Facebook'a oraz Discord
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/mute <nick> <czas> <powód>  wycisza danego gracza na dany czas lub /tempmute <nick> <czas> <powód>
/warn <nick> <powód> Ostrzeżenie za np: Przeklinanie
/kick <nick> <powód> wyrzuca gracza za dany powód
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ pilnuje czatu jestem rozsądna i sprawiedliwa. Wiem jak się zachować kiedy gracz np: spami, flood'uje lub obraża
9.Coś o sobie : Lubie grać w minecraft tym bardziej wieczorem, gram bardzo dużo w minecraft lub w inne gry. Lubię rysować, dowodzić, ostrzegać, zwracać uwagę. uwielbiam przyrodę. Umiem degustować potrawy, gotować np: naleśniki oraz uwielbiam sport
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK mam sprawny mikrofon słychać mnie wyraźnie tylko czasami/rzadko słychać moje otoczenie
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecraft PREMIUM od +2 miesięcy
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nigdy nie byłam administratorką na jakim kol wiek serverze
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłam
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
22.04.2020, 18:16 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości