[ODRZUCONE] staszek_ma_hala


Napisał(a): Polaczeq


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Polaczeq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
19.04.2020, 20:35 -
#1
1.Imię : Kuba
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : staszek_ma_hala
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : na tym serwerze minecraft gram około roku z przerwą 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : około 8 godzin (może być więcej)
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : nie posiadam tylko skype ale mogę w ka
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : 
/kick (nick) (powód) - wyrzuca gracza
/warn (nick) (powód) - ostrzega gracza
/tempmute (nick) (czas) (powód) - wycisza gracza na określony czas
/c on - włącza chat
/c off - wyłącza chat
/cc - czyszczenie chatu
/ac - chat administracji
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : chciałbym zostać ChatModem ponieważ jestem odpowiedzialną osobą i wywiązuję się ze swoich obowiązków, jestem również pracowity oraz pomocny. często zdarza się tak że administracja nie odpowiada na niektóre z pytań ponieważ jest ich po prostu za dużo. Podczas grania na serwerze minecraft połowę swojej uwagi skupiam właśnie na chacie i staram się pomagać graczom kiedy mają z czymś problem.
9.Coś o sobie : tak jak wcześniej napisałem mam na imię Kuba mam 16 lat i mieszkam w województwie mazowieckim chodzę do technikum na profil mechanik. Interesuję się wyczynową jazdą na rowerze oraz piłką ręczną. Jestem bardzo miłą oraz przyjazną osobą która lubi pomagać innym. Jestem również  pozytywnie nastawiony do innych osób oraz sumienny w tym co robię.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : posiadam minecraft NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : niestety nie miałem takowej możliwości 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : niestety jeszcze nie 
Ark033
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
19.04.2020, 20:40 -
#2
Jestem na tak często mi pomaga Smile)
Stachu Nikończuk
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
19.04.2020, 20:50 -
#3
Dobry ziomek znam nie tylko w grze nadaje sie chłopak, pomaga innym uczciwy i wgl uwazaj ze nadaje sie na to stanowisko jestem na tak
bartuseekk
KC Dziewczyny <333
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
26 posts 7 threads Dołączył: Jul 2019
19.04.2020, 21:19 -
#4
- może i pomagasz ale rzadko wiedzę cb
- podanie dobre
Neutral/NIE

Kończy się daily, ale nie rozpada się rodzina... <333
Polaczeq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
19.04.2020, 21:56 -
#5
Bartusek jestem codziennie i to przynajmniej po 5h na serwie wiec Jak mnie rzadko widzisz?
RaYen
Zbanowany

width=

Zbanowany

96 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
20.04.2020, 00:14 -
#6
Kolego, po co robisz multi na forum żeby oceniać sobie podanie?
Tym co zrobiłeś podanie jest do odrzucenia.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
20.04.2020, 00:54 -
#7
Nabijasz Multi. Po co kurde to. Wgl Ciebie nie widać, żebyś aktywny był udzielał sie tez.
Polaczeq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
20.04.2020, 07:32 -
#8
Nie posiadam multi podanie ocenił mój brat oraz kolega
stoneo3
Niezarejestrowany


 
20.04.2020, 16:35 -
#9
staszek_ma_hala, nie widzę abyś pomagał na chacie, nie widze cie za często na skyblocku, zapraszamy za 2 tygodnie

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości