[ZAMKNIĘTE]  Hoobyt121056


Napisał(a): MineFaks


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


28 posts in this topic
MineFaks
KillTheMachine
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
120 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
20.04.2020, 12:21 -
#1
1. Nick oskarżającego: MineFaks
2. Nick oskarżonego: Hoobyt121056
3. Data + Godzina: 20.04.2020 12:48
4. Powód: Nadużywanie uprawnień 
5. Uzasadnienie: Nie należy nadużywać uprawnień by przeszkadzać w budowaniu, prowokować, itp
6. Dowód (Obowiązkowo SS): . https://imgur.com/JbCAop6
obraz
NegatiVver_
Zbanowany

width=

Zbanowany

54 posts 7 threads Dołączył: Apr 2019
20.04.2020, 12:23 -
#2
Widze tutaj Ze ktos sie bawi permisjami , powiem 1 najpier do chlopa sie przywala ze musi sobie odpoczac po 42h pracy w 3 dni ( za duzo jak na jego wiek powiem ) to jeszcze teraz mu przeszkadza w roli pilnowania chatu :/.
Bo nie wyobrazam sobie polnowania chatu z efektem nudnosci przez cala rozgrywke na Creative ( a duzo sie tam dzieje ).
Dla mnie za Ukaraniem
Hohlik
Jakis frajer

width=

Zbanowany

7 posts 4 threads Dołączył: Mar 2020
20.04.2020, 12:23 -
#3
Słabo ze strony opiekuna, to jest zachowanie godne dziecka. Umyślne przeszkadzanie graczom. Ty myślisz że jak masz opiekuna to możesz robić wszystko i jesteś bezkarny?

Za Ukaraniem
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
20.04.2020, 12:26 -
#4
Powody tutaj podam te same Co u Negativera. Chlopak sie stara w adm i ma ochote odpocznac, a zamiast tego dostal degrada na kidmoda. To wy chyba na prawde w adm poukladane nie macie jak mowilem wczesniej. Ale szkoda mi na minefaksa, ze tak oberwal tak o i jeszcze mu przeszkadzacie.
Za ukaraniem.
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
20.04.2020, 12:27 -
#5
Serio? Prowokowanie części administracji po to aby się wkurzył i wyleciał?, zachowanie opiekuna jest dziecinne . Za ukaraniem
Ps. Jeśli skarga zostanie zamknięta ponownie bez WYJAŚNIENIA, to będzie to bardzo dziecinne i myśle że za taką podstawę opiekun powiniem ostro zapłacić.

Lub usunięta.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2020, 12:30 przez Willti.
JTP
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
20.04.2020, 12:39 -
#6
Nie oszukujmy się moi drodzy - administracja Creative przechodzi samą siebie.
Ktoś nadaje się na stanowisko ChatModa? Nie zostanie przyjęty.
Ktoś nie wie nawet co to znaczy ChatMod, ale opiekun go zna? GRATULACJE, MASZ TĘ POSADĘ!

Dodatkowo sprawa z MineFaksem, który najpierw został zdegradowany za to, że miał swoje zdanie, a następnie przeszkadzano mu w budowaniu.
Sądzę, że mógłbym zachowanie CAŁEJ administracji Creative skomentować jednym słowem - D Z I E C I N A D A .
Aczkolwiek wolę się rozpisać bardziej. Zachowanie Hoobyta jest lekką hipokryzją, gdyż prywatnie mówi on, że tępi takie postępowanie.
Wniosek?
ZA UKARANIEM.
NegatiVver_
Zbanowany

width=

Zbanowany

54 posts 7 threads Dołączył: Apr 2019
20.04.2020, 12:42 -
#7
Dobrze mówi ten JTP aż się Popłakałem ;-;!
Esu
Jestem Ponownie

width=

Zbanowany

76 posts 3 threads Dołączył: Mar 2020
20.04.2020, 12:47 -
#8
Jak dla mnie to zachowanie jest po prostu nie do przyjęcia
Stanowisko opiekuna powinno być dla poważnych i obiektywnych osób jak wiadomo opiekun cv taki kompletnie nie jest daje faworki nie odpowiada na bany nie chce się mu wyjaśniać sam mało wbija A co niektórych traktuje jak roboty ...
Zachowanie godne dziecka
Sama akcja z tym efektem to prowokacja kidmoda który ma własne zdanie
A jak wiadomo jak ktoś ma własne zdanie to trzeba to wytępić

Jestem za usunięciem opiekuna z tego stanowiska gdyż jest niepowazny oraz nie zajmuje się graczami

A i jeszcze wspomnę o szybkim zamykaniu A nawet usuwaniu kontrowersyjnych wątków dla niego samego
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2020, 13:02 przez Esu.
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
20.04.2020, 13:01 -
#9
Okej dla mnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Staram się być neutralna i spróbować zrozumieć dwie strony aczkolwiek sam fakt, że MineFaks został ZDEGRADOWANY za to, że chciał sobie odpocząć trochę od obowiązków administratora jest dość niesprawiedliwy. Do roli opiekuna należy przedwszystkim słuszność i rozwaga w takich jak ta sytuacjach. Fajnie jest się czasem pośmiać i ponadużywać permisji ale wszystko ma swoje granice i konsekwencje. Na screenie widać, że nasz drogi MineFaks jest pod wpływem mikstury "mdłości" , która swoją drogą nie pokazuje czasu, więc ma ją cały czas przez co czat i każde inne literki mu się zlewają.

Szanowny opiekunie, dajesz degrada swojemu administratorowi ponieważ nie pilnuje czatu, z czego uniemożliwiasz mu to później nadużywając permisji? Coś jest chyba nie halo.

Za UKARANIEM.


obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
20.04.2020, 13:08 -
#10
Patrząc na temat w ogół wszystko to nadużycia, z tego co wiem od innych graczy takie sytuacje już miały miejsce...
Za ukaraniem




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości