[PRZYJĘTE] iLoveDeath


Napisał(a): IloveDeath


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


18 posts in this topic
IloveDeath
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
110 posts 14 threads Dołączył: May 2019
20.04.2020, 20:11 -
#1
1.Imię : Łukasz
2.Wiek : 19
3.Nick w grze : iLoveDeath
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : nw , jakos od kwietnia marca 2019
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 3/4 g
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : ts , skype , fb , discord
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
-/c off - blokuje chat
-/c on - odblokowuje chat
-/cc czyści chat
-/cmi kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z trybu bez cmi wyrzuca do listy serverów
-/tempmute [nick] [czas] [powód] - blokuje możliwosc pisania na określony przez nas czas
-/warn [nick] [powód] - ostrzega gracza
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :[b]Jestem Aktywny opanowany , nie działam lekko myślnie ,  przy nakładaniu kary kieruje się zdrowym rozsądkiem a nie pustymi zasadami . Podczas Sporu wysłuchuje obu Stron i staram się to rozwiązać jak najlepiej dla nich  . na serwerze minecraft minecraft nie jestem dosyć aktywnym graczem (Zwyczajnie nie mam co robić) ale sytuacja diametralnie się zmieni kiedy otrzymam jakieś zdanie w tym przypadku  Chatmodowanie (xd)   będę się wtedy starał wykonać moje zadanie jak najlepiej . ostatnimi czasy starałem się poprawić aktywność jak i udzielanie się na czacie ale przez nieciekawą syt w szkole czasu mialem bardzo mało[/b]
9.Coś o sobie :[b]Jestem 19 letnich chłopakiem z woj Podlaskiego chodzę do zawodówki kierunek budowlanka , interesuje się  motoryzacją piłką nożną oraz spotkaniami ze znajomymi , na codzień Gram w gry Miedzy innymi mc ale znajdę tez czas na obowiązki .[/b]
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? 1 raz cv (creative)
( z góry mówię , punkty 8,9 skopiowalem z mojego starego podania  przez te 2 tygodnie dużo się nie zmienilem : )  )
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2020, 20:13 przez IloveDeath. Powód edycji: nie doklane określenie koncowego zdania
Z każdą śmier­cią człowieka gi­nie cały niez­na­ny świat.

Rozmyślanie o śmierci jest rozmyślaniem o wolności



Esu
Jestem Ponownie

width=

Zbanowany

76 posts 3 threads Dołączył: Mar 2020
20.04.2020, 20:29 -
#2
Wszystko dobrze i okey
Tylko jeszcze za mało Cię widzę na trybie
Natural/tak

Zatem powodzenia
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
20.04.2020, 21:22 -
#3
No nie wiem
Nie pomagasz
Nie udzielasz się
Jak to poprawisz będę na Tak.
Krvl_Uhc_Player
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
20.04.2020, 22:44 -
#4
Byłeś kiedyś w administracji
znam cię, jesteś pomocny
wiek +
Na TAK
Lóbie bóraki 
):
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
21.04.2020, 00:27 -
#5
Chłopie XDDD. Ty wyzywasz na chacie jak to bywa gdy ktoś przyczepi sie do Ciebie i przeklinac zaczynasz. W dodatku najlepszy w adm nie byłeś, bo odwalałeś. W dodatku nie udzielasz sie, mało aktywny jestes i ty powrót do adm? Zapomnij. Tak nagle se wrócisz I dostaniesz? Zdecydowanie NIE.
Scoobany_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
75 posts 6 threads Dołączył: Mar 2020
21.04.2020, 00:54 -
#6
Netral/TAK
I Love My Way! -.-
IloveDeath
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
110 posts 14 threads Dołączył: May 2019
21.04.2020, 06:46 -
#7
(21.04.2020, 00:27)Normi napisał(a): Chłopie XDDD. Ty wyzywasz na chacie jak to bywa gdy ktoś przyczepi sie do Ciebie i przeklinac zaczynasz. W dodatku najlepszy w adm nie byłeś, bo odwalałeś. W dodatku nie udzielasz sie, mało aktywny jestes i  ty powrót do adm? Zapomnij. Tak nagle se wrócisz I dostaniesz? Zdecydowanie NIE.
nie masz nic do gadania w kwestni mojego powrotu do adm  , a wracając do tego wyzywania chyba nigdy nie widzialeś normalnej kłótni to ze z kimś dyskutuje nie znaczy ze odrazu gardze kimś wyzywam i przeklinam tak jak ty to robileś , gadasz na mnie ? ze nie bylem najlepszy? no pochwal się jaki ty byleś ;Wink bo mi się wydaje ze przykładem nie świeciłeś  i pozatym byłem tylko 3 dni w adm nie mialem okazji się wykazać . wywalili cie z adm to odrazu odpalił ci się tryb walić wszystich adm  i graczy
Z każdą śmier­cią człowieka gi­nie cały niez­na­ny świat.

Rozmyślanie o śmierci jest rozmyślaniem o wolności



_Yoko_
αɗຕɪη

width=

Zbanowany

161 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
21.04.2020, 07:21 -
#8
Ogólnie pięknie wszystko napisane
Wiek na tak aczkolwiek dalej ten sam problem ... aktywność popraw ja i spróbuj za 2 tygodnie jeżeli rekru będzie on. Jestem na neutral z przechyleniem na NIE.
Hipokryzja
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
21.04.2020, 08:25 -
#9
Jak zwykle ten Normi tak  gada xD. Na tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2020, 08:59 przez Hoobyt121056.
polishgirlgame
Ciastka

width=

Zbanowany

56 posts 7 threads Dołączył: Dec 2019
21.04.2020, 11:56 -
#10
Na nie powody u normiegoo




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości