[ODRZUCONE] [Podanie] sholem


Napisał(a): vivuspl


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
vivuspl
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
22.04.2020, 09:35 -
#1
R PODANIA:
1.Imię : Jakub
2.Wiek : 13
3.Nick w grze : sholem
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : okolo 7dni
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 3h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Dc, ts, skype,
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : /tempmute, /banip, /ban . /tempban
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ byłem Moderatorem na innym serwerze minecraft. Jestem miły i uprzejmy, 
9.Coś o sobie : Nazywam sie Jakub mam 13lat. Mieszkam w Warszawie, Lubie grać na gitarze i na pianinie. Mam psa i 4koty. W przyszłośći chciałbym zostać weterynarzem
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie bylem
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
22.04.2020, 09:47 -
#2
Nigdy Cię nie widziałem, abyś pomagał.
Grasz tu jak sam wspomniałeś od ok. 7 dni (ewidentnie za krotko - minimalny okres to miesiąc)
Masz 13 lat (minimalna granica to 14 lat)
Podanie bardzo słabe. Przypuszczam, ze napisane w pare minut. Po to, aby tylko jakieś było.
Komendy. Wypisałeś praktycznie prawie wszystkie do których nie masz dostępu jako ChatMod.

Podsumowując.
Nie widzę żadnych plusów u Ciebie jako kandydata na tę role.
Zero wiedzy o serwerze minecraft. Pograj tutaj dłużej, poznaj lepiej Serwer jak i Społeczeństwo Lecraft, wbij na serwerowego Discorda, poudzielaj się więcej na czacie I postaraj się być bardziej aktywniejszy.

Jestem na NIE.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
22.04.2020, 09:54 -
#3
No wiec. Cie nie widziałem kiedykolwiek na jakimś trybie minigames żebyś sie udzielał albo i nawet aktywny był na serwerze minecraft. Zdecydowanie NIE.
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
22.04.2020, 11:37 -
#4
Pierwszy raz widzę twój nick. Nie było widać byś pomagał, czy działał na korzyść naszego serwera minecraft. Podanie napisane jak napisane. Masz tyle opcji koloru/rodzaju czcionek, że nie bój się eksperymentować. Teraz tak, punkt 7. brakuje ci większości komend BARDZO istotnych w roli chatmoda, ponieważ jedyną komendą jaką tu napisałeś która się zalicza to /tempmute, a i tak brakuje rozpiski do czego komendy służą i jak ich dokładniej użyć. Punkty: 8. oraz 9. są rozpisane strasznie ubogo. Także ogólnikowo mówiąc niezbyt przyłożyłeś się do podania na to stanowisko a biorąc pod uwagę twój czas na serwerze minecraft, musisz się jeszcze wiele nauczyć.
Na nie
obraz
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
22.04.2020, 11:41 -
#5
Nie widzałem twojego nicku na serwerze minecraft, grasz 7d, komendy to jakiś żart. Czyli podanie pisane na tzw. Kolanie. Na [b]NIE[/b]
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
23.04.2020, 08:32 -
#6
Hehe.

-wiek
-brak doświadczenia
-zbyt krótki czas grania
-zero aktywności
-komendy
-podanie napisane na odwal.
-zbyt mało informacji.


Na nie , do odrzucenia
...Yhy...
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
23.04.2020, 10:12 -
#7
Co mam powiedzieć, nie spełniasz wymagań, komendy chyba wzięte z kosmosu. Byłeś w administracji? Wydaje mi się, że miałeś swój mały serwerek i to tyle, nie jest to duże doświadczenie. Odczekaj, spełnij wymagania, zapoznaj się z serwerem i napisz podanie.

/Pozdrawiam Darknessia.


obraz
Rybciaa
Zbanowany

width=

Zbanowany

12 posts 3 threads Dołączył: Jun 2019
23.04.2020, 11:38 -
#8
Na nie

Nie dam - wiek bo sam mam tyle lat, a jakos latam z modami po forach.
- podanie
- 1 raz twoj nick widze
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
23.04.2020, 17:18 -
#9
(23.04.2020, 10:20)Nalien napisał(a):
(23.04.2020, 10:12)Darknessiaa napisał(a): Co mam powiedzieć, nie spełniasz wymagań, komendy chyba wzięte z kosmosu. Byłeś w administracji? Wydaje mi się, że miałeś swój mały serwerek i to tyle, nie jest to duże doświadczenie. Odczekaj, spełnij wymagania, zapoznaj się z serwerem i napisz podanie.

/Pozdrawiam Darknessia.

Co ty tu robisz spier...

Ojj Randy, myślisz, że jak zmienisz IP i zaczniesz każdego cisnąć jak niewychowane dziecko to się o tym nie dowiemy?


obraz
xMelancholic
~Były ChatMod MG~

width=

Zbanowany

7 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
24.04.2020, 16:43 -
#10
No więc...

-wiek
-czas od kiedy grasz na serwie
-komendy (mało)
-8 i 9 punkt mało informacji :/
+byłeś w administracji na innym serwerze minecraft

Niestety przykro mi, na nie :c




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości