[PRZYJĘTE] [PODANIE] xMelancholic


Napisał(a): xMelancholic


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


9 posts in this topic
xMelancholic
~Były ChatMod MG~

width=

Zbanowany

7 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
24.04.2020, 16:24 -
#1
1.Imię : Oliwia


2.Wiek : 14

3.Nick w grze : xMelancholic


4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : ok. 4 lata


5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : ok. 4 godziny


6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook, Discord, ew. Anydesk do sprawdzania.


7.Komendy przydatne w roli ChatMod : 


- /kick <nick> <powód> - wyrzuca z serwera minecraft

- /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie

- /cmi kick <nick> <powód> - wyrzuca z trybu

- /tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowy mute gracza

- /c on – włącza chat

- / c off – wyłącza chat

- /cc – czyszczenie chatu

- /sprawdz <nick> - sprawdza gracza

-/czysty <nick>- gracz jest czysty

8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Uważam, że mogę wnieść w ten trochę dyscypliny, oraz pokazać co potrafię. Jestem osobą opanowaną, potrafiącą zachować zimną krew nawet w najbardziej stresowych sytuacjach. Na lecrafcie gram od paru dobrych lat, udzielam się na chacie oraz staram się pomagać zawsze kiedy się da. Bardzo szybko się uczę, a każdą krytykę przyjmuję jako lekcje i staram się poprawić. Dążę do tego, by zawsze postawić na swoim.


9.Coś o sobie :Jestem zwykłą 14 latką. Zamierzam iść do szkoły o kierunku informatycznym i z tym wiążę swoją przyszłość. W wolnym czasie głównie gram na komputerze, ale mam też inne zainteresowania. Trenuję łyżwiarstwo figurowe. Interesuję się tym można powiedzieć już od małego. Brałam udział w wielu konkursach, niejednokrotnie osiągając sukcesy. Co prawda były to raczej sukcesy lokalne, lecz sukcesy. Uważam, że jestem w tym całkiem dobra, lecz wciąż trenuję, by być jeszcze lepsza. Czasami pogram coś na gitarze, nie za dużo, lecz zawsze coś, a aktualnie zbieram na keyboard. Prócz tego lubię spędzać czas z moimi znajomymi, pogadać, pośmiać się i pograć w gry


10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak



11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium


12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Niestety nie, ale chciała bym spróbować




13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Tak jak powyżej, niestety nie.
Kashanka
pac pac pac
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
24.04.2020, 16:29 -
#2
Znam, lubie, szanuje. Podanie ładnie rozpisane, ładne kolorki. W zasadzie jedynym minusem jest tutaj brak większego doswiadczenia na serwerach, lecz wierzę, że dasz rade Big Grin Dobry czas, dobrze rozpisane, ladnie wyjasnione komendy, sprawny mikrofon, programy. Wszystko dla mnie jest bajera. NA TAK Big Grin
Jajuszko!
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
24.04.2020, 16:34 -
#3
+aktywność
+komendy
+pkt ładnie rozpisane
+pomoc

Na tak ofc <3
...Yhy...
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
25.04.2020, 10:50 -
#4
Często widzę cię na serwerze minecraft a najczęściej na bedwars co jest dużym plusem. Natomiast fajnie gdybyś poprawiła bardziej aktywność na czacie, pomagaj graczom, udzialaj odpowiedzi na pytania i upominaj. Opiekun do rozpatrzenia podania ma miesiąc więc dużo możesz zrobić aby ludzie bardziej cię poznali i polubili w tym okresie.

Neutral/Tak


// Pozdrawiam i życzę powodzenia Darknessia Smile)


obraz
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
25.04.2020, 11:24 -
#5
Aktywność jakąś masz, udzielanie ok. Powody tez co u Darknessi wymienię. Moja ocena Neutral.
xPuszek231
********************

width=

Zbanowany

305 posts 25 threads Dołączył: Oct 2019
25.04.2020, 11:30 -
#6
aktywnosc masz upominasz widac cie jestes mily pomocny na tak (ej a gdzie mój subek :c)
Matii_
(TeamLago!)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
28 posts 0 threads Dołączył: Jan 2020
27.04.2020, 00:30 -
#7
Widziałem cie wczoraj, ale nie widziałem abyś pomagała graczom lub ich upominała, na + komendy oraz czas jaki możesz poświęcić na serwer. Neutral
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
27.04.2020, 11:42 -
#8
Udzielasz się, grasz, pomagasz
Wszystkie testy zaliczyłaś pozytywnie
Na tak
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
27.04.2020, 16:36 -
#9
Zapraszam na drugi etap rekrutacji na dc, co do godziny dogadamy sie na pv. Nie stresuj sie i powodzonka!
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
27.04.2020, 17:43 -
#10
Witamy w adm

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.04.2020, 17:43 przez Epi100plates.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości