[ODRZUCONE] Spiochu


Napisał(a): Rybciaa


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Rybciaa
Zbanowany

width=

Zbanowany

12 posts 3 threads Dołączył: Jun 2019
25.04.2020, 12:24 -
#1
WYMAGANIA :

Minimalny wiek 14 lat. +
Czas gry na trybie: MINIMUM MIESIĄC -/+
Konieczność posiadana: Facebook, discord, Skype +
Znajomość komend. +




WZÓR PODANIA:
1.Imię: Krzysztof

2.Wiek: 14 lat,12 maja.

3.Nick w grze: Spiochu

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft: Na tym koncie 2dni , a na barshxhq oraz bajnelandans grałem prawie rok.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Szczerze to wszystko zależy jak się potoczy dzień, ale myślę że tak ~5h dziennie wystarczy.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam Facebooka, Discorda, Skype.

7.Komendy przydatne w roli Chatmod:
/cc - Czyści chat
/c off - Wyłącza chat
/c on - Włącza chat
/tempmute [nick] [czas] [powód] - Mutuje danego gracza, na dany okres czasu
[b]/cmi kick [nick] [powód] - Wyrzuca gracza tylko z trybu.[/b]
/warn [nick] [powód] - Nadajemy ostrzeżenie dla danego gracza.
/kick [nick] [powód] - Wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Hmm, w sumie dobre pytanie, lubię pracować, dużo pracować, tam gdzie praca sprawia mi przyjemność, tak jest właśnie tutaj, do tej pory udało mi się dostać rangę Bałwan (w sumie racja), ale na forum i serwerze minecraft daje z siebie wszystko, zaangażowany lecę przed siebie, nie zwalniając tempa, bo im dłużej człowiek na "fali" tym lepiej się trzyma, poznałem wielkie grono ciekawych, pracowitych osób, wzoruje się na nich, bo doceniam w każdym calu ich pracę, chciałbym ich w jakiś sposób odciążyć trochę, bo widać gołym okiem, że jednak roboty jest co nie miara.

9.Coś o sobie:  Od czego by tu zacząć. Nazywam się Krzysztof i mam 13 lat (14, 12 maja). Jestem z Białegostoku, a dokładniej z Województwa Podlaskiego. Na co dzień jestem osobą, która stara się być obiektywna, nie patrzeć typowo na "osiągi" danej osoby, każda osoba jest tak samo cenna co druga, nie ma wyjątków, charakteryzuję się tym, że jak coś zacznę to za wszelką cenę będę brnął, by to skończyć, nie lubię się poddawać w połowie drogi, początku jej. Osobiście jestem osobą która ma do siebie duży dystans, nie denerwuję się na byle co, lubię często pożartować sobie, wprowadzić luźny nastrój, bo to jest najważniejsze, każdy powinien jednak tą cząstkę siebie wlepić w coś, co brniemy, nie robię nic na siłę, pracuję zawsze, by osiągnąć swój cel, drogi na skróty nigdy nie uznawałem, nie będę uznawał. Nie wchodzę w konflikty, bo nie czuję potrzeby szukać "spin" które nigdy nic nie wniosą, lepiej je załagodzić, aniżeli dolewać oliwy do ognia. (Miałem pewny problem, który myślałem, że nie będzie tak łatwy do rozwiązania, wróciłem pełni sił do szkoły , także nie zamierzam również odpuścić i pracować dużo, dużo ciężej.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?: Posiadam sprawny mikrofon.

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Posiadam Minecrafta NONPREMIUM.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Niestety nie miałem jeszcze okazji.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.04.2020, 13:18 przez Rybciaa.
Aleksandra
~Friends don’t lie! ~~ Stranger Things
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
83 posts 5 threads Dołączył: Mar 2020
25.04.2020, 13:22 -
#2
Jedyne co, to nigdy nie widziałam twojego nicku i nie widziałam oprócz dzisiaj cię na chacie, a podanie bardzo ładne
Jestem Neutral graniczące na tak : P
Możesz
zostawić
reputkę
IloveDeath
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
110 posts 14 threads Dołączył: May 2019
25.04.2020, 13:26 -
#3
pierwszy raz ciebie dzisiaj widziałem , a tych 2 poprzednich nigdy na oczy nie spotkałem

neutral/nie
Z każdą śmier­cią człowieka gi­nie cały niez­na­ny świat.

Rozmyślanie o śmierci jest rozmyślaniem o wolności



Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
25.04.2020, 13:42 -
#4
Nie widać żebyś sie udzielał albo tu na serwer wbijał. Zdecydowanie NIE.
Młody Marcinekk
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
25.04.2020, 14:42 -
#5
Hmm... Od czego by tu zacząć, podanie ładnie napisane.
Wymagania spełniasz, jedyne co jest na minus to twoja aktywność. Większość osób Cię nie będzie kojarzyć, przez to że masz inny nick. Chociaż pamiętam jak jeszcze nie dawno odwalałeś, widać że pracujesz nad tym sobą i widać poprawę.

Na TAK.
_Mqriczka
pO pRoStU mArIkA

width=

Zbanowany

87 posts 3 threads Dołączył: Nov 2019
25.04.2020, 15:00 -
#6
nie udzielasz sie -
aktywnosci brak -
nie kojarze nicku -
punkt 8 i 9 rozpisany +
Na Nie
Youki__
Allelujaa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
261 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
25.04.2020, 18:25 -
#7
Na NIE powody up
Pozdrawiam ~y
Juki Pozdrawia 

Allelujaa
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
26.04.2020, 00:03 -
#8
Nie powody up.
_Yoko_
αɗຕɪη

width=

Zbanowany

161 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
26.04.2020, 20:00 -
#9
Prośba o odrzucenie. 
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2020, 20:01 przez _Yoko_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości