[ODRZUCONE] [Podanie] Skw972

Napisał(a): Skw972

Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

15 posts in this topic
Skw972
Nowy

width=

0
9 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
26.04.2020, 14:53 -
1.Imię : Oliwier
2.Wiek : 13
3.Nick w grze : Skw972
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Będzie już z półtora roku.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 1,5h - 2,5h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam skype i discord.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : 
/c on Odpala Chat
/c off - Wyłącza Chat.
/cc - Czyści Chat.
/kick [Gracz] [Powód]- Wywala z serwera minecraft minecraft.
/cmi kick [Gracz] [Powód] - Wywala z trybu.
/tempmute [Gracz] [Ilość Czasu] [Powód] - Wycisza gracza na dany okres czasu
/unmute [Gracz] - Odcisza
/sprawdz [Gracz] - Teleportuje gracza do sprawdzarki
/czysty  [Gracz] - Po sprawdzeniu gracza, jeżeli jest czysty wraca na spawn.
/warn [Gracz] [Powód] - Daje ostrzeżenie graczowi.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Mam duże doświadczenie w tej dziedzinie byłem już w administracji na innych serwerach i to nie raz. Uwielbiam pomagać graczom, praktycznie to staram się zawsze pomóc jak ktoś czego nie wie. Jestem systematyczny oraz ciężko wyprowadzić mnie z równowagi a to przydaje się  w byciu helperem. Jestem na serwerze minecraft o różnych godzinach najczęściej rano, wieczorem i rzadko nocą.Jestem też osobą cierpliwa oraz mam szacunek do innych graczy (jeżeli ktoś ma do mnie szacunek ja mam też do tej osoby). Również wiele razy spotkałem się z osobami, które posiadają cheaty oraz sam kiedyś je testowałem na moim świecie, więc wiem jak one działają i umiem je rozpoznać u gracza. 
9.Coś o sobie : Nazywam się Oliwier. Chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Od siedmiu lat gram w minecrafta dzięki, czemu znam tam wiele komend. Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest Jazz. Kocham zwierzęta. min. raz w tygodniu wracając ze szkoły idę do schroniska, aby pooglądać słodkie zwierzaczki. Próbuję dążyć do moich marzeń, lecz niestety na razie nie zapowiada się, żeby chociaż jedno z nich się spełniło. Moim największym marzeniem było, żebym został pilotem helikoptera w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, ale odkryto, że mam daltonizm i nie mogę nim zostać. Najbardziej cenna w moim życiu jest rodzina. Wspomaga mnie w trudnych sprawach i kiedy nie wiem, jak wyjść z opresji. Zamierzam w przyszłości dostać się do technikum informatycznego i nauczyć się pisać w javie i zarabiać z nagrywania na YT i z stworzonego serwera minecraft. Większość swojego wolnego czasu poświęcam na minecrafta.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : PREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Byłem już na wielu serwerach w administracji.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nigdy jeszcze nie byłem.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

622 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
26.04.2020, 16:47 -
Powiem tak. Pierwszy raz widze nick, nie widze zebys sie udzielal albo mial aktywnosc na serwerze minecraft. W dodatku malo czasu na poswiecenie serwera minecraft. Podanie zrobione jednym kolorem moge tak ujac ale to znaczenia nie ma. Moja odpowiedz to NIE.
Skw972
Nowy

width=

0
26.04.2020, 17:55 -
(26.04.2020, 16:47)Normi napisał(a): Powiem tak. Pierwszy raz widze nick, nie widze zebys sie udzielal albo mial aktywnosc na serwerze minecraft minecraft. W dodatku malo czasu na poswiecenie serwera minecraft minecraft. Podanie zrobione jednym kolorem moge tak ujac ale to znaczenia nie ma. Moja odpowiedz to NIE.

Możliwe, że pierwszy raz widzisz mój nick, ponieważ głownie będą mnie znali starzy gracze i administracja. Czas na serwer napisałem taki jaki miałbym obecnie, lecz jeśli moje podanie zostałoby przyjęte na pewno znalazłbym więcej czasu na pełnienie tej funkcji. Kolor podania nie jest ważny, ponieważ nie dodaje on prawie nic.

Głównie też grywałem na skyblocku 80% i na minigrach 20% czasu, więc jest duża szansa, ze mnie nie widziałeś zwłaszcza, że ostatnio miałem nie słusznego bana za multi konto.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2020, 17:57 przez Skw972.
Nedwix
Mało rozmowny

width=

-1
20 posts 7 threads Dołączył: Sep 2019
26.04.2020, 18:32 -
(26.04.2020, 17:55)Skw972 napisał(a):
(26.04.2020, 16:47)Normi napisał(a): Powiem tak. Pierwszy raz widze nick, nie widze zebys sie udzielal albo mial aktywnosc na serwerze minecraft minecraft minecraft. W dodatku malo czasu na poswiecenie serwera minecraft minecraft minecraft. Podanie zrobione jednym kolorem moge tak ujac ale to znaczenia nie ma. Moja odpowiedz to NIE.

Możliwe, że pierwszy raz widzisz mój nick, ponieważ głownie będą mnie znali starzy gracze i administracja. Czas na serwer napisałem taki jaki miałbym obecnie, lecz jeśli moje podanie zostałoby przyjęte na pewno znalazłbym więcej czasu na pełnienie tej funkcji. Kolor podania nie jest ważny, ponieważ nie dodaje on prawie nic.

Głównie też grywałem na skyblocku 80% i na minigrach 20% czasu, więc jest duża szansa, ze mnie nie widziałeś zwłaszcza, że ostatnio miałem nie słusznego bana za multi konto.

To po co składasz podanie na minigry jak grasz na skyblocku ?
Matii_
(TeamLago!)

width=

0
29 posts 0 threads Dołączył: Jan 2020
27.04.2020, 00:17 -
Nie widziałem jeszcze twojego nicku, ani żebyś się udzielał. Podanie jest nawet spoko, oraz masz jakieś doświadczenie. Neutral, jeśli zobaczę twoja aktywność na czacie będę na tak
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

286 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
27.04.2020, 00:32 -
Nie spełniasz wymagań występujących na MG, aktywność też słaba, Na NIE.
Maatev_
WOW!

width=

33
640 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
27.04.2020, 08:43 -
Nigdy cię nie widziałem, brak jakiejkolwiek pomocy z twojej strony i zaangażowania
Na nie
Skw972
Nowy

width=

0
27.04.2020, 14:17 -
Miałem 2 miesięcznego bana za multi konto, którego nie miałem, więc dlatego mnie pewnie nie widzieliście, ale pewnie nie które osoby będą mnie pamiętać.
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

286 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
28.04.2020, 10:46 -
(27.04.2020, 14:17)Skw972 napisał(a): Miałem 2 miesięcznego bana za multi konto, którego nie miałem, więc dlatego mnie pewnie nie widzieliście, ale pewnie nie które osoby będą mnie pamiętać.

Nie wypowiadaj się pod własnym podaniem.
Darknessiaa
ChatMod MiniGry

width=

9
66 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
28.04.2020, 18:37 -
Podanie serio spoko napisane, i jak na twój wiek bardzo ogarnięte. Lecz tak jak wyżej, nie widziałam twojego nicku NIGDY.

NA NIE.

/Tak czy siak, nie poddawaj się. Powodzenia!

obraz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości