[ODRZUCONE] czaroslaw2003


Napisał(a): czaroslaw2003


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
czaroslaw2003
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
27.04.2020, 17:12 -
#1
1.Imię : Cezary 

2.Wiek : 17

3.Nick w grze : czaroslaw2003

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Pierwszy raz na serwerze minecraft Lecraft wbiłem dawno temu, aczkolwiek staram się regularnie udzielać od dwóch dni
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W koronaferie: do 7h, poza do 4h lub 5h

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebooka i Discorda mam, Skype da się załatwić Big Grin

7.Komendy przydatne w roli Chatmod : Z tego co zaobserwowałem na tym stanowisku są przydatne owe komendy:
- /c on - odpowiada za włączenie chatu
- /c off - odpowiada za wyłączenie chatu
-/cc - odpowiada za czyszczenie chatu
/kick [nick] [powód] - odpowiada za wyrzucenie gracza z serwera minecraft
- /cmi [nick] [powód] - odpowiada za wyrzucenie gracza z trybu
-/tempmute [nick] [powód] - tymczasowo wycisza gracza

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ nigdy w życiu nie miałem okazji być częścią administracji na serwerze minecraft. Swoim pobytem w administracji chciałbym zagwarantować pomoc innym graczom, lecz nie tylko to mam na celu, ponieważ żeby pomagać innym graczom nie potrzebna jest mi ranga. Swoim pobytem w administracji chciałbym dołożyć chociażby najmniejszą cegiełkę na rozwój serwera minecraft. Chciałbym też spróbować swoich sił w kompletnie nowym i obcym dla mnie środowisku. Staram się pomagać jak tylko mogę, gdyż wiem jak czuje się osoba która pilnie potrzebuje pomocy, ponieważ sam na początku nie ogarniałem wszystkiego. Swoją aktywność oceniam średnio, mogłaby być lepsza. Jest to spowodowane tym, że gram również w inne gry. Niestety moją wadą jest to, że łatwo mnie zirytować, lecz mogę obiecać że moja złość nie będzie przelewać się na klawiaturę. Uczę się na błędach i przeważnie nie chodzę na łatwiznę. Tak jak napisałem wyżej, nigdy nie miałem okazji być ChatModem na żadnym serwerze minecraft, lecz jestem gotowy się uczyć.

[b]9.Coś o sobie : [/b]Tak jak wyżej - jestem Cezary. Mam 17 lat i mieszkam w Warszawie. Na chwilę obecną jestem uczniem w pierwszej klasie technikum. 
W mojej opinii jestem bardzo wyluzowaną osobą, z którą fajnie jest porozmawiać. Pierwszy raz Minecrafta odpaliłem mając 8 lat. 
W swoim życiu grałem na wielu serwerach, lecz uznałem że przy LeCraft chcę się zatrzymać na dłużej.
Moje zainteresowania to w głównej mierze to piłka nożna. Na co dzień gram w Minecrafta, lecz nie tylko. Do moich ulubionych gier należą m.in.: Wiedźmin 3, seria gier FIFA, CS:GO, seria Batman Arkham, niedługo zamierzam sobie kupić też Red Dead Redemption 2. Lubię też oglądać seriale. Jako iż bardzo lubię "Gwiezdne Wojny", niecierpliwie wyczekuję nowego sezonu serialu "The Mandalorian". Uważam, że mam swoje zalety, jak i wady, tak jak każdy z nas.
W mojej opinii do moich mocnych stron należą - wyrozumiałość, poczucie humoru, umiejętność rozmowy i umiejętność załagodzenia konfliktu. Niestety do moich słabych stron należą - częsty brak pewności siebie, nieodpowiedzialność, robienie a potem myślenie i czasami nawet bycie pesymistą. Co do moich gorszych stron, na prawdę staram się z nimi walczyć jak tylko mogę i najzwyczajniej w świecie pomyśleć.


10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety nie, lecz mam nadzieję że po rozpatrzeniu tego podania sytuacja się zmieni.
Natan Nikiel
Piosenkarz Lecrafta es
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
47 posts 13 threads Dołączył: Mar 2020
27.04.2020, 17:41 -
#2
Wiek+
Aktywność-
Udzielanie się-
Komendy +
Punkt 8 i 9 +
Jestem na Nie
YoungerStachu Stachu
Zbanowany

width=

Zbanowany

51 posts 3 threads Dołączył: Mar 2020
27.04.2020, 17:50 -
#3
2 dni troche mało szczerze :/ masz szansę ,ale spróbuj jeszcze się udzielać 2 tygodnie i wtedy sprobuj [jak wcześniej napiszesz podanie to będzie ono odrzucone] powodzenia Big Grin
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
27.04.2020, 18:56 -
#4
Mało jak kurde tak udzielasz sie od dwóch dni. Brakuje tylko widocznie na chacie. Ocena neutral/nie.
Aleksandra
~Friends don’t lie! ~~ Stranger Things
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
83 posts 5 threads Dołączył: Mar 2020
27.04.2020, 19:15 -
#5
  • Udzielanie się -
  • Aktywność na chatcie -
  • Wiek +
  • Komendy +
  • Nie pomagasz graczom -
  • 8 i 9 +
    Jestem NEUTRAL jak nigdy   : P
    ~Aleksandra
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.04.2020, 19:19 przez Aleksandra.
Możesz
zostawić
reputkę
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
27.04.2020, 20:16 -
#6
Nie
Powody u Normiego
Wiktoria Napierała
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
23 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
28.04.2020, 07:45 -
#7
2 dni? to jakis niesmieszny zart czy co ?
obraz
Daxer
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
28.04.2020, 17:03 -
#8
+Wiek
+Komendy
+Dobrze rozpisane
-Aktywność na chacie

Jestem na TAK.
_Mqriczka
pO pRoStU mArIkA

width=

Zbanowany

87 posts 3 threads Dołączył: Nov 2019
28.04.2020, 18:12 -
#9
Wiek +
Punkt 8 i 9 +
komendy +
Aktywnosc -
Udzielanie -
nick widze 2/3 raz -
Na neutral / nie
Youki__
Allelujaa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
261 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
30.04.2020, 15:13 -
#10
Na NIE powody up
Juki Pozdrawia 

Allelujaa




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości