[PRZYJĘTE] [PODANIE] Willti


Napisał(a): Willti


Oceń wątek
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


20 posts in this topic
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
Heart  27.04.2020, 23:04 -
#1
1.Imię :Kuba

2.Wiek : za 2 miesiące 15

3.Nick w grze : Willti

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : powinien być już rok

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 4-7h [możliwe że całe dni]

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : FB-Tak, Dc-Tak,Skype-Tak do tego AnyDesk+TeamViwer

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :

/c off - wyłącza chat graczom, ale administracja dalej może pisać

/c on - włącza chat dla graczy

/cc - czyści chat graczom, ale administracja dalej może zobaczyć historię chatu

/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na jakiś czas z podanym powodem

/warn [nick] [powód] - ostrzega gracza z podanym powodem [wygasa za 3d]

/sprawdz [nick] - teleportuje gracza do sprawdzarki

/czysty [nick] - teleportuje gracza na spawn

/kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft z podanym powodem i nickiem administratora

/bwf [nick] - szuka na jakiej arenie jest gracz

/cmi kick [ncik] [powód] [-s] - wyrzuca gracza z danego trybu

/warnings [nick] - pokazuje ile dany gracz posiada warnów

/ac - chat administracyjny trybu

/sc - chat administracji globalny [na cały serwer]

KidMod

/tempban [nick] [czas] [powód] - banuje gracza z określonym powodem na określony czas

Mod

/dupeip [nick] - pokazuje ip gracza+jakie konta są na nim zarejestrowane

/checkban [nick] - pokazuje czy dany gracz posiada bana

/find [nick] - pokazuje na jakim trybie aktualnie znajduje sie gracz

/history [nick] - ukazuje historie kar gracza

/unban [nick] - odbanowuje gracza

/unwarn [nick] - usuwa graczowi ostrzezenie

/warnings [nick] - pokazuje ile dany gracz posiada warnów

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ byłem już w administracji i osiągnąłem  stanowisko moderatora ale niestety zaprzepaściłem tą szansę, jak iż też dlatego że chciał bym spróbować 2 raz od totalnego początku + Myślę że pomógł bym wam ogarnąć tę pustkę którą zostawiło po sobie 3 administratorów. Jestem też ogarnięty, znam komendy, nie trzeba będzie mnie niańczyć, potrafię też znakomicie sprawdzać [jeśli trzeba by było to sprawdzał bym kogoś nawet 2h]

9.Coś o sobie : Mam na imię Kuba  chodzę do 8 klasy, mam 15 lat. Lubie dużo rozmawiać z innymi, jestem dobrym słuchaczem. Moje ulubione przedmioty szkolne to : J.Polski, Historia, WOS, Biologi i Geografia. Moje  hobby to : pływanie, gry na komputerze, czytanie, [okazjonalne strzelectwo] i oglądanie filmów/seriali.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Oczywiście że Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Jedynie 4Fun, ale tak poważnie to Nie.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Tak byłem
-ChatMod [MiniGames]

-KidMod [MiniGames] [2x]

-Moderator [MiniGames]

Z góry chcę przeprosić administracje creative za to co dowalałem, jest mi serio głupio



Ps. Punkt 8 i 9 nie ma być moim życiorysem tylko CZYMŚ O SOBIE, dziękuje za przeczytanie
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
27.04.2020, 23:58 -
#2
Zaczynałeś razem ze mną...
Pomagałeś, byłeś aktywny i dobrze wykonywałeś swoje obowiązki, aż w łeb ci coś strzeliło i zacząłeś odwalać.. :/
Jednakże dalej pomagasz, nawet bez rangi. Jesteś bardzo aktywny i nie sprawiasz żadnych problemów administracji jako gracz/Vip. Zawsze będę wspominać nas jako dobrych chłopaków z chatmodami co się ścigali kto pierwszy pójdzie zobaczyć reportowanego gracza... Jestem za tym abyś powrócił do tych czasów, mam nadzieję że te degrady czegoś cię nauczyły i gdy dostaniesz tę szanse już jej nie zmarnujesz
-(-1)❤️
Na tak

Ps. Kto gra ten wie że wilti dalej robi mega robotę jako gracz, to nie żadna faworka czy opinia po znajomości
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
28.04.2020, 00:16 -
#3
No więc tak willciak
Będąc w administracji spisywałeś się świetnie, na twoją pracę nie można było narzekać. Mogłam zawsze liczyć na pomoc z twojej strony gdy potrzebowałam czegoś się dowiedzieć, bądź gdy miałam zawahania i potrzebowałam opinii osoby drugiej. Nawet po utracie rangi nie przestałeś angażować się w życie serwera minecraft, dalej jesteś aktywny na chacie i pomagasz graczom bądź uświadamiasz ich o łamanych przez nich punktach regulaminu. Z naszych rozmów wynika, że już zrozumiałeś popełniony błąd przez siebie, wierzę, że się ogarnąłeś i już nie odwalisz nic ponownie. Wracaj do nas szybciutko!
Na takk
obraz
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
28.04.2020, 00:56 -
#4
Mordo. Co ja mam napisać. Dobry jesteś, sie znasz na tym, dobra aktywnosc I szybko reagujesz na chat jak cala adm minigier. Takze wracaj do swojej roli minigier, przydasz sie tam. Jestem na TAK.
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
28.04.2020, 02:03 -
#5
Gdyby ktoś mi powiedział za czasów, kiedy jeszcze nie byłeś w Administracji, że będziesz bardzo dobrym adminem + będzie mi osobiście brakowało takiej osobowości jak i kolegi w Ekipie to bym go naprawdę mocno wyśmiał...
Nie dawałem Ci szans, ze ktoś Przyjmie taka osobę jak Ciebie. Dostales szansę i pokazałeś // uświadomiłeś każdego ile jesteś wart. Robiłeś naprawdę dużo. Poświęcałes cały swój dla pilnowania chatu jak i reportow. Nie odbiegałes na krok by się gdzieś poobijać. I tak było do samego degrada. Dostales degrada na mniejsza rangę, lecz i wtedy się nie poddawałeś. Nadal z pełna mocą służyłeś serwerowi.
Domyślamsię, ze napędziło Cię do złych czynów nieodpowiednie towarzystwo. Ze sam byś takich rzeczy nie odwalił. Ale okej. Było minęło, wierze ze przez ten okres Przemyslales swoje zle czyny i już tego nie powtórzysz.

Taka osoba, jak Ty nam się przyda. Tym bardziej w tej lekko ciężkiej chwili. Dałbym Ci szanse, bo i bez rangi widać jak się starasz. Wypisujesz na msg lub przez reporty Graczy, którzy łamią regulamin. Nie poddales się nawet bez rangi. Twój organizm nasiąknął już byciem Administratorem i tak musi być! Jesteś stworzony do tej pracy! Bo masz pełno zaangażowania!

Jestem również mocno na TAK i mam nadzieje, ze znów będę miał możliwość ponownego współpracowania z taka świetna osobowością jak Ty w jednym świetnym zespole!

Powodzenia i
„będzie dobrze Big Grin
RezZu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
108 posts 1 threads Dołączył: May 2018
28.04.2020, 07:21 -
#6
1. Nie umiesz określić wieku
2. większość komend które podałeś do danej rangi , jej nie ma (chyba że się coś zmieniło)

Nie

to było tak istotne że aż musiało mi przyjść na maila
Kashanka
pac pac pac
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
28.04.2020, 07:55 -
#7
Za to jak bardzo toksyczny byles w kierunku administracji i graczy na serwerze minecraft Minecraft, również jak na serwerze minecraft Discord. Na nie.
Jajuszko!
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
28.04.2020, 18:44 -
#8
Okej, myślę, że to już pora na rozprawkę od Nessi!

Człowiek uczy się na błędach, a ty mimo wszystkiego co działo się w ostatnim czasie postanowiłeś się ogarnąć, nie zmienić bo na to za wcześnie, ale udało ci się. Mi brakuje tego Willtiego, który irytuje wszystkich każdego dnia, teraz zamiast się wkurzać czytam wiadomości w których zaznaczasz mi dokładnie osoby łamiące regulamin, czasami podajesz nawet kary. Nie przestałeś się udzielać nawet po degradzie i masz odemnie ogromy plus. Tym co się stało udowodniłeś, że dotrzymujesz słowa. Mam nadzieję, że tym razem też to zrobisz.

Na TAK.


obraz
Młody Marcinekk
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
28.04.2020, 20:48 -
#9
Bo cóż mogę powiedzieć, tak wiadomo że przejdziesz
Jest takie fajne słowo na literę F.
Chłopie, bez powodu nie wyleciałeś.

Na wielkie nie.
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
28.04.2020, 21:39 -
#10
Nie chcę wam wypominać ale, hmm....
kto chciał zniszczyć własciciela w oczach graczy?
kto chciał wywalić serwer w kosmos?
kto chciał aby lecraft upadł?
Wasza święta 3. I po jakimś czasie piszecie sobie tak o podania? XDDD

Dostałem degrada na zasadzie HeadAdmin KidMod, Żeby napisać podanie zastanawiałem się przez ten cały tydzień. Po tym wszystkim poszedłem się zapytać o zgodę HeadAdmina, i wiesz co powiedział? Zgodził się abym napisał podanie ;D

Aaaa i chcę was poinformować że wstawianie ss z podanie i napisaem 'je**c frajera' na messie nie jest zbyt dojzale jak na 15/16 lat.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości