[ODRZUCONE] pip


Napisał(a): p zły i gracz p


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
p zły i gracz p
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
28.04.2020, 01:12 -
#1
WZÓR PODANIA:
1.Imię : Paweł. 
2.Wiek : 22 lata. 
3.Nick w grze : pip
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Około 3/4 lat. 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Nie ogranicza mnie póki co nic, żadne obowiązki, brak pracy na okres tego co się dzieję na świecie. Śmiało mogę powiedzieć, że mg być cały dzień na trybie. 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Nie posiadam jedynie discorda, nie będzie jednakże problemu by owy założyć. 
7.Komendy przydatne w roli Chatmod : 
/c on - Odpala Chat
/c off - Wyłącza Chat.
/cc - Czyści Chat.
/kick - Usuwa z serwera minecraft minecraft. 
/cmi kick - Usuwa z trybu.
/tempmute - Wycisza gracza na dany okres czasu. 
/unmute - Odcisza. 
/warn- Daje warna. 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem odpowiedzialną osobą, która spędza na tym serwerze minecraft dużo czasu, zdaje mi się, że spełniam większość warunków, które wyznaczacie, mam ambicję, z biegiem czasu chciałbym awansować, pełnić rolę kogoś kto pomaga, żyje i cieszy się tym serwera minecraft twarząc jego administracje. Chętnie spróbuje, mam wiele do stracenia, dobro graczy jest dla mnie pryjorytetem, a wzmocnienie systemu pomoże w podniesieniu standardów dobrej rozrywki likwidując chamstwo i prostactwo na chacie. 
9.Coś o sobie : Mam na imię Paweł. Nie będę mówił dużo o sobie, nie jestem osobą publiczną. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK. 
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? TongueREMIUM.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, byłem już pare razy, gram w minecrafta wiele lat, tworzyliśmy zgrane  administracyjne zespoły na mniejszych serwerach.  (Niemalże każda funkcje pełnilem.) 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie, nie miałem okazji, jednakże chce spróbować swoich sił w waszym gronie. Smile
„Zabawne, że mówisz o marzeniach... FunFact: Od dzieciństwa nie mam marzeń. XD Jeśli takie coś było, to nie nazywałam tego w ten sposób. :')”

Wiktoria Napierała
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
23 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
28.04.2020, 07:43 -
#2
wiek duzy plus
alee
podanie sie zlewa
komendy nie sa dokladnie napisane
ostatnio co robiles na chacie...
obraz
Aleksandra
~Friends don’t lie! ~~ Stranger Things
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
83 posts 5 threads Dołączył: Mar 2020
28.04.2020, 08:13 -
#3
na serwerze minecraft pisales do mnie i nazywales moja kolezanke od dziecka, to jest malo wazne, ale przez to wydaje mi sie ze nie masz tych 22 lat.
Poza tym jestem na NIE
Minusy:
Aktywność
Udzielanie się
Nie wiem jak pomaganie
Podanie się zlewa
Neutral:
Komendy
Wiek

Przykro mi ale plusów nie widzę : p
Możesz
zostawić
reputkę
Hubert Michałowski
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Apr 2020
28.04.2020, 08:36 -
#4
nie udzielasz się nie wydaję mi się że masz 22 lata
p zły i gracz p
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
28.04.2020, 10:27 -
#5
Owszem, mogłem pisać konkretniej, ale specjalnie napisałem dłuższe. Zdaje mi się, że prezentacja jest ważna. Big Grin
Mam 22 lata, dokladnej daty nie musicie znać, nie mam powodu by was okłamywać. Można to śmiało poznać po głosie, bez problemu wbije na ts'a i tam powiem coś więcej o sobie. Smile Co do komend, to zdaje sb sprawę jak się z nich korzysta. Nie sadzilem, że muszę jakkolwiek dokładniej opisywać... -. -
Udzielanie się nie jest problemem, nie widziałem sensu takiego, jednakże z posiadaną mocą wiąże się również wielka odpowiedzialność. Smile

Ps. Aleksandro, jeśli faktycznie zdarzył się taki i cydent, to musiałem być czymś zirytowany. Nie pozwole sobie już na takie rzeczy. Przepraszam i życzę Ci miłego dnia ^^
„Zabawne, że mówisz o marzeniach... FunFact: Od dzieciństwa nie mam marzeń. XD Jeśli takie coś było, to nie nazywałam tego w ten sposób. :')”

Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
28.04.2020, 10:44 -
#6
Podanie znow kolejne wielkie ,,XD''. Wiek pewnie zmyslony ale nie wnikam. 8 i 9 punkt to wielka porazka. Nie widac Cie na chacie albo bys widoczny na serwerze minecraft byl. Zdecydowanie NIE.
p zły i gracz p
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
28.04.2020, 10:57 -
#7
Tak jak pisałem, wiek mogę w łatwy sposób udowodnić. To wielkie "XD" wstawia mnie trochę w dziwnie sytuacji. Smile Nie widzę powodu by się śmiać! Napisałem podanie, a ty kpisz sb z tego co pisze, nie sadze bym musiał pisać historie swojego życia w podpunkcie 9. Nie jest Ci to potrzebne do życia, a jeśli masz pytania, to śmiało mi je zadaj... Odpowiem. Smile Co do podpunktu 8... "Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko", zdaje mi się, że moje zdanie, które dla cb jest porażka, jest moim zdaniem. Nie hejtujmy tego, bo to nie rozwiąże niczego. Dyskutować nie będę.
Gram codziennie. Nie wiem w których godzinach grasz, ale wbijaj częściej. Pozdrawiam Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2020, 10:59 przez p zły i gracz p.
„Zabawne, że mówisz o marzeniach... FunFact: Od dzieciństwa nie mam marzeń. XD Jeśli takie coś było, to nie nazywałam tego w ten sposób. :')”

Aleksandra
~Friends don’t lie! ~~ Stranger Things
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
83 posts 5 threads Dołączył: Mar 2020
28.04.2020, 11:37 -
#8
(28.04.2020, 10:57)p zły i gracz p napisał(a): Tak jak pisałem, wiek mogę w łatwy sposób udowodnić. To wielkie "XD" wstawia mnie trochę w dziwnie sytuacji. Smile Nie widzę powodu by się śmiać! Napisałem podanie, a ty kpisz sb z tego co pisze, nie sadze bym musiał pisać historie swojego życia w podpunkcie 9. Nie jest Ci to potrzebne do życia, a jeśli masz pytania, to śmiało mi je zadaj... Odpowiem. Smile  Co do podpunktu 8... "Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko", zdaje mi się, że moje zdanie, które dla cb jest porażka, jest moim zdaniem. Nie hejtujmy tego, bo to nie rozwiąże niczego. Dyskutować nie będę.
Gram codziennie. Nie wiem w których godzinach grasz, ale wbijaj częściej. Pozdrawiam Big Grin

Nie udzielaj się pod swoim podaniem
Możesz
zostawić
reputkę
Daxer
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
28.04.2020, 17:00 -
#9
Jestem na TAK
+Wiek
+Staż na serwerze minecraft
+Pomoc na serwerze minecraft
-Słabo rozpisane
Youki__
Allelujaa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
261 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
30.04.2020, 15:09 -
#10
Na NIE
Juki Pozdrawia 

Allelujaa




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości