[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] MichuWPychupl


Napisał(a): Janekk124


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Janekk124
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
Wink  29.04.2020, 20:33 -
#1
1. Imię: Michał 
2. Wiek: 17
3. Nick w grze: Michuwpychupl
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft: Lipiec 2018r.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 4/5h
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: Facebook, Discord, Teamviewer
7. Komendy przydatne w roli ChatMod 
/cc - komenda odpowiadająca za wyczyszczenie czatu.
/c on/off - komenda odpowiadająca za włączenie/wyłączenie czatu.
/warn nick powód - komenda dająca ostrzeżenie graczowi.
/tempmute nick powód - komenda pozwalająca na wyciszenie czasowe danego gracza.
/kick nick powód - komenda odpowiadająca za wyrzucenie danego gracza z serwera minecraft minecraft.
/sprawdz nick - komenda pozwalająca na sprawdzenie danego gracza pod kątem wykorzystywania oprogramowań trzecich.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Administracji z pewnością przydała by się świeża krew, nie miałem jeszcze okazji być ChatModem na tym trybie, i chciałbym się w tej roli sprawdzić. Nie kickuje ludzi bez powodu, lub dlatego, że ich nie lubię. Jestem opanowany i lubię zawierać nowe znajomości.
9. Coś o sobie: Jestem uczniem 1 klasy technikum (po gimnazjum) mechatronicznej. Moje zainteresowania to automatyka/robotyka. Gram na akordeonie, lubię przejażdżki rowerowe, w wolnym czasie spotykam się z ziomkami, oraz gram w gierki komputerowe.  W czasie kwarantanny stwierdziłem, że wrócę do tej zacnej gry, w którą grało się nieraz przez prawie całe wakacje  obraz Uwielbiam oglądać filmy/seriale, ale w czasie kwarantanny obejrzałem już prawie wszystkie seriale jakie sobie zaplanowałem, dlatego pora trochę się oderwać i wrócić do "klocków" Jestem charyzmatyczny, ale dosyć "schematyczny" trzymam się ściśle określonych zasad. "Zaocznie" interesuję się szkółkarstwem itp. aby  w przyszłości przejąć rodzinny biznes. Mógłbym tutaj napisać co jadłem na śniadanie, ale chyba już wystarczy tego gadania, bo potem nikomu nie będzie się chciało tego czytać  obraz
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Premium
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? Tak, moderator na trybie Creative. (Dowodzik  https://imgur.com/a/WZOzkX7)
kplay12345
Chat Mod MHC
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
29.04.2020, 20:36 -
#2
Mam wrażenie, że gdzieś to już widziałem https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft...huWpychuPL
Były moderator Creative
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
29.04.2020, 23:08 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości