[ODRZUCONE] Fed


Napisał(a): Fed


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Fed
stoner ;]
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: May 2020
03.05.2020, 20:33 -
#1
Przed przejściem do mojej kandydatury na chatmoda chciałbym poinformować osoby, które będą pisały posty typu "Nigdy nie widziałem/am Cię na serwerze minecraft" to prawda, do tej pory nie udzielałem się na chacie, ale jak ja zaczynałem grać na LeCrafcie to połowy z Was nie było. Nie piszę tego, żeby komukolwiek dopiec, lecz mówię jakie są realia. Zapraszam do podania!:)


Imię: Mam na imię Igor.

Wiek: Jestem urodzony w 2002 roku 23 kwietnia i aktualnie mam 18 lat.

Nick w grze: Mój nick w grze jest następujący. Fed.

Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: na serwerze minecraft Lecraft grałem jak miałem jeszcze z 14 lat, na skyblocku ze znajomymi, pitruka pamiętam, pół dzieciństwa poświęciłem serwerowi, znam go jak własną kieszeń, ale niestety miałem przerwę od minecrafta, powróciłem i zapoznaję się z serwerem. Mój staż w minecraft jest naprawdę ogromny także zapewniam, że szybko pojmę serwer.

Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Dziennie myślę, że do 8 godzin, moje obecności na serwerze minecraft wyglądają następująco: rano, od 12 do 14, wieczorem od 21 do 2/3, także zapewniam, że moja aktywność na serwerze minecraft będzie na wysokim poziomie.

Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Oczywiście, kontakt ze mną jest bardzo łatwy, od facebooka po gadugadu, w tym instagram, snapchat, discord, teamspeak oraz skype.

Komendy przydatne w roli Chatmod: Nie jestem pewny na jakiej zasadzie działa tu Chatmod, po nazwie mogę wywnioskować, że zajmuję się ta osoba chatem. Komendy wyglądają następująco: /mute, /kick, /cc, /c off, /c on i jeśli chodzi o chatmoda to chyba tyle, bo nie widzę potrzeby banowania kogoś za spam. Chyba, że ta osoba reklamuje swoją sieć.

Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Mogę wymienić naprawdę masę argumentów, ale podam tylko te które są najbardziej istotne. Jednym z nich jest to, że jestem osobą pełnoletnią i jak najbardziej dojrzałą, w minecraft gram od pieluch, byłem wiele razy administratorem na serwerach większych po 1000 osób oraz tych mniejszych, prowadziłem również swoje serwery minecraft jedno trybowe do 300 osób.

Coś o sobie: Tak jak już pisałem mam na imię Igor, niedawno ukończyłem 18 lat, jestem osoba komunikatywną i kulturalną, łatwo łapie kontakty z ludźmi i jestem osobą bezkonfliktową, Mieszkam na mazurach lecz po wakacjach wybieram się na Wrocław. Posługuję się bogatym językiem jak można wywnioskować po moim podaniu przez to, że moim zainteresowaniem jest literatura. Mam 190 cm wzrostu, uczęszczam aktualnie do 2 klasy liceum, szkoła wojskowa.

Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE): Tak.

Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM): Premium

Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak jak wspominałem, wiele razy.

Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Z dwa lata temu moje podanie zostało raz zaakceptowane, lecz przez sprawy prywatne musiałem zrezygnować z posady chatmoda, nie jestem pewny czy był to skyblock czy creative.
obraz
YoukiZfona
Juki Mieć Covida qvp

width=

Zbanowany

53 posts 0 threads Dołączył: May 2020
03.05.2020, 20:39 -
#2
Komendy - (brakuje jednej)
Nie udzielasz sie
Nie pomagasz
Komendy nie wyjasnione
Pkt 8 i 9 +/-
Nie mogłeś napisać po prostu:"Imię; Igor" itd?
Brak punktów np jak masz "Imię:Igor" powinno być "1. Imię: Igor"
Na NIE
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
03.05.2020, 21:01 -
#3
A więc, powiem tak
Nie widuję cię za często na serwerze minecraft co jest minusem w roli chatmoda
Nie udzielasz się na chacie -
Nie pomagasz ludziom -
Punkt 8/9 +

" "Nigdy nie widziałem/am Cię na serwerze minecraft minecraft" to prawda, do tej pory nie udzielałem się na chacie, ale jak ja zaczynałem grać na LeCrafcie to połowy z Was nie było. " - To co było kiedyś było kiedyś piszesz podanie  dzisiaj a na dzień dzisiejszy nie odzywasz się co podałem wyżej ani nie pomagasz.

Jak narazie ocena niestety na NIE jeśli będziesz się udzielał oraz pomagał z chęcią cię zobacze w administracji na CV
YanKEE WiTH NO BrIM
_Yoko_
αɗຕɪη

width=

Zbanowany

161 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
03.05.2020, 21:47 -
#4
Konto założone dziś o 21:37(...) nie mam pytań. Odrzucam 
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.05.2020, 21:49 przez _Yoko_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości