[ODRZUCONE] mrozu2115


Napisał(a): Mrozon


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
06.05.2020, 15:03 -
#1
1. Imię: Szymon


2. Wiek: 13 


3. Nick w grze: mrozu2115


4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Minecraft Lecraft: Od 3 lipca 2017, na forum jestem od 10.10.2017


5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: od 2-5h, gdybym nie był do dyspozycji ofc powiadomiłbym


6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: No posiadam, Skype, Discorda, Facebooka, Discorda gdyby coś jeszcze było wymagane to mogę założyć :>>


7. Komendy przydatne w roli Chatmod: 
/cc off - wyłącza chat


/cc on - włącza chat



/cc - czyści chat



/cmi kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z trybu



/Kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft



/Tempmute <Nick> <Czas> <Powód> - Wycisza danego gracza na jakiś czas

/warn <Nick> <Powód> - Ostrzega danego gracza



8. Dlaczego mam ciebie wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem rzetelny, pracowity i odpowiedzialny. Lubię pomagać graczom. Umiem rozwiązywać kłótnie. Jestem obiektywny, i nikogo nie faworyzuje. Jestem miły, co ułatwia kontakt z innymi graczami. Ludzie mówią ze jestem bardzo pozytywna osobą, co także mogłoby pomagać w konwersacji z graczami. Byłem już administratorem na kilku serwerach, stronach internetowych oraz w innych grach. Udzielam się dużo na serwerze minecraft minecraft i myśle ze dużo osób mnie zna,, często rozmawiam na plot chacie, więc nie widać moich konwersacji :>. Jestem człowiekiem godnym zaufania i można na mnie polegać jak na Zawiszy. Nie mam znaczących wad, które mogłby przeszkodzić mi w roli ChatModa. Serwer potrzebuje ChatModa, a ja chcę mu pomóc, dlatego myślę że nadaje się na tę rolę!


9. Coś o sobie: No taa, więc jestem Szymon i mam 13 lat, lecz to już wiecie. Pochodzę z województwa Pomorskiego, z miasteczka Kartuzy. Jestem bardzo skrupulatny, miły oraz szczery. Chodzę do 7 klasy i jestem wzorowym uczniem, który przynosi rok w rok czerwony pasek na świadectwie (jakoś nie sprawia mi to trudności xD). Interesuje się historią, e-sportem oraz piłką nożną. Moim hobby jest granie w wcześniej wspomnianą piłkę nożną, oraz fotografia :>. Lubię pograć sobie w mc, z kolegami wtedy jest największy ubaw! Mam kota Bolka (kreatywne imię), który jest wyjątkowo miły w porównaniu do moich zeszłych kotów XD. Mam dużo kolegów z którymi dużo rozmawiam. Lubię oglądac seriale oraz filmy - moim ulubionym jest Leon Zawodowiec <3 oraz Jestem legendą <3. Bardzo lubię pomagać mojej kochanej mamie w obowiązkach, i cieszę się, że chociaż w jakimś stopniu mogę jej pomóc. Skoro mówię o rodzinie, to mam młodszą siostrę (9 lat, w lipcu 10). Nie lubię kłamać - wręcz mnie to obrzydza i nie rozumiem dlaczego ludzie to robią, wolę się przyznać do błędu i ponieść konsekwencję niż skłamać. Gram w szkolnym klubiku piłki nożnej na pozycji pomocnika i nawet dobrze mi idzie xD. Tutaj skończę ponieważ wiem że nie chce wam sie tego czytać XD.


10. Czy masz sprawny mikrofon?: TAK


11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM


12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : TAK


13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Niestety nie, ale chciałbym to zmienić :>>


   
YoukiZfona
Juki Mieć Covida qvp

width=

Zbanowany

53 posts 0 threads Dołączył: May 2020
06.05.2020, 18:41 -
#2
Nie widzę Cię na serwie, za tym idzie brak udzielania się na czacie.
Wiek +/-
Pkt 8 i 9 +
Popraw aktywność i udzielanie się
Póki co na NIE
Ps. Fajny kotek
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2020, 18:41 przez YoukiZfona.
YoungerStachu Stachu
Zbanowany

width=

Zbanowany

51 posts 3 threads Dołączył: Mar 2020
06.05.2020, 18:55 -
#3
widze cię na serwerze minecraft czasami ale no na czacie się nie udzielasz
wiek +/-
popraw aktywność
NA NIE
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2020, 14:35 przez YoungerStachu Stachu.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
07.05.2020, 09:30 -
#4
Czas jakiś masz, udzielanie sie tylko, a tak w porządku sie wydajesz. Jestem na TAK.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2020, 18:22 przez Normi.
Yondix
Dawniej : Ronaldo
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 2 threads Dołączył: May 2020
09.05.2020, 12:50 -
#5
Na Tak
Fleur Blanc
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: May 2020
11.05.2020, 22:01 -
#6
jestem total na nie i mam 2 powody
1: twoje orto
2: twoja hipokryzja (nie musze wyjaśniać)
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
12.05.2020, 07:03 -
#7
(11.05.2020, 22:01)Fleur Blanc napisał(a): jestem total na nie i mam 2 powody
1: twoje orto
2: twoja hipokryzja (nie musze wyjaśniać)
tak wiem nie wypowiadaj się pod podaniem, ale XDDD
moje orto? gdzie popełniłem błąd?
wyjaśnij jaka hipokryzja
PixlGirl
Tabletki i Wino
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
52 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
12.05.2020, 07:10 -
#8
Twoje podanie jest ładnie napisane, widać ze się starałeś
Dobrze rozpisane punkty 8 i 9 +
Komendy również na plus +
Jedyne do czego mogę się przyczepić to ta aktywność i marne udzielanie się ;c
Wiec Neutral/ TAK
obraz
Fleur Blanc
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: May 2020
12.05.2020, 09:17 -
#9
Podanko bezwarunkowo odrzucone za wypowiadanie sie pod swoim posten krótko mowiąc daleś sie sprowokowac i dlatego jestem na nie
YoukiZfona
Juki Mieć Covida qvp

width=

Zbanowany

53 posts 0 threads Dołączył: May 2020
12.05.2020, 10:02 -
#10
(12.05.2020, 09:17)Fleur Blanc napisał(a): Podanko bezwarunkowo odrzucone za wypowiadanie sie pod swoim posten krótko mowiąc daleś sie sprowokowac i dlatego jestem na nie

No chyba nie.
Podanie jest bezwarunkowo odrzucane za;
Brak wzoru
Zle zatytułowane.
I weź sie tu nie wypowiadaj jak nie znasz zasad forum ;p




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości