[ODRZUCONE] [Podanie] polijandra


Napisał(a): Paula Kazimierska


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Paula Kazimierska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 2 threads Dołączył: May 2020
06.05.2020, 17:26 -
#1
Dzień dobry :3

  Piszę podanie raz 2 z powodu komend. Maatev_ pozwolił mi napisać to podanie,napisał że usunie poprzednie.


1.Imię : Paula


2.Wiek : 15


3.Nick w grze : polijandra


4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Miesiąc, od 04.04.2020r.
                
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Mogłabym na LeCraftcie siedzieć cały czas, lecz zależy to od obowiązków i lekcji. Mniej więcej 7-8 godzin,chyba że szkoła to 5-6 godzin.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam facebooka,messengera,snapchata,discorda (nie używam), instagrama,skype.

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :

-  /warn<nick> <powód> - ostrzeżenie

-  /c on - włącza chat
 
-  /c off - wyłącza chat

 /cc - czyszczenie chatu

 [b]/kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft[/b]

-  [b]/sprawdz <nick> - sprawdza[/b] gracza

-  [b]/cmi kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z trybu[/b]

-  [b]/czysty <nick>- gracz jest czysty[/b]

-  [b]/tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowy mute gracza[/b]

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Bardzo się staram, cóż przyznam bardziej jestem aktywna na bed warsach niż na innych mini grach,lecz staram się to zmienić. Zmieniłam się co do graczy przez ostatni czas,niektórzy z nich nawet mnie polubili. Jestem subordynowaną osobą i zawsze wypełniam wszystkie obowiązki,które należą do mnie. Mam dobrą ortografię dość, dając przykład z niej tym młodszym graczom. Staram się czasem opanować ludzi na arenkach. Nie jestem aniołkiem to wiem czasem mnie ponoszą nerwy,ale staram się to opanować. 

9.Coś o sobie : Mam na imię Paula,ale wolę jak ktoś mówi do mnie Pola. Jeżdżę konno od 6 lat,nie posiadam jeszcze swojego konia. Grałam kiedyś na gitarze,pianinie,skrzypcach i flecie (przez szkołę),obecnie nie interesuje mnie jakoś muzyka i gra na instrumentach,wolę pograć w minecraft'a albo popisać z ludźmi. Na messengerze jestem aktywna prawie zawsze tak jak i na facebooku. na serwerze minecraft Lecraft znalazłam się przypadkiem wpisując w internet "serwery mc",wtedy grałam z koleżanką. Wtedy zakochałam się w tym serwerze minecraft i ściągnęłam na serwer moich znajomych. Po tygodniu kupiłam vip'a (szczerze opłacało się bardzo). Od tej pory nie mogę przestać grać na LeCraft.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak,mam sprawy mikrofon.

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecrafta premium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Na mniejszym serwerze minecraft mojego brata ciotecznego.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Niestety,nie.

Dziękuje za przeczytanie Smile
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
07.05.2020, 15:15 -
#2
Podanie powinno pisać soe 2 tyg po odrzuceniu/usunięciu poprzedniego, to że administrator ci pozwolił nic nie znaczy, zgodę musisz mieć od opiekuna trybu albo przeczekać 2 tyg+nie widziałem cię jeszcze na serwerze minecraft, Na Nie. Spróbuj za 2 tyg jak będziesz się udzielać i miną ci 2 tyg.
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
07.05.2020, 22:09 -
#3
Powiem tak. Wymienie powody co sa u Willtiego i sie z nim tu zgodze, w dodatku zaczelas sie dzic udzielac, a powinnas dluzej i miec wieksza aktywnosc na chacie jak na serwerze minecraft. Bym napisal za 2 tyg na Twoim miejscu. Zdecydowanie NIE.
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
08.05.2020, 10:27 -
#4
+Wiek
+ Jesteś aktywna na tym serwerze minecraft, czesto cie widze
+Pkt ładnie rozpisane

-Nie widze abyś udzielała sie na chacie w innym stylu niż pisanie z koleżankami ,czyli nie pomagasz graczom
-Podanie jak wyżej panowie napisali nie jest napisane po 2 tygodniach co powinno być odrzucone.

Myśle ,że jeśli pograłabyś wiecej, zaczeła bardziej pomagać na chacie itd masz szanse ,lecz aktualnie jestem Neutralna.
...Yhy...
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
08.05.2020, 12:06 -
#5
Już od dłuższego czasu widzę że udzielasz sie na chacie oraz widze dużą aktywność, postanowilem że dostaniesz szansę. Zapraszam na drugi etap rekrutacji, szczegóły dogadamy na pv.
Rybciaa
Zbanowany

width=

Zbanowany

12 posts 3 threads Dołączył: Jun 2019
08.05.2020, 14:11 -
#6
(07.05.2020, 15:15)Willti napisał(a): Podanie powinno pisać soe 2 tyg po odrzuceniu/usunięciu poprzedniego, to że administrator ci pozwolił nic nie znaczy, zgodę musisz mieć od opiekuna trybu albo przeczekać 2 tyg+nie widziałem cię jeszcze na serwerze minecraft minecraft, Na Nie. Spróbuj za 2 tyg jak będziesz się udzielać i miną ci 2 tyg.

Dostala pozwolenie  od Moderatora na poprawienie podania poniewaz nie dopisala komend w dodatku z ACP ktos madry usunal opcje Edytuj i maja dostep mod+. Moze podaj wieksze powody dlaczego na nie, sam siedzisz na cv i nic nie robiszna trybach. Co do podania na Tak, czesto cie widze
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
08.05.2020, 16:01 -
#7
Niestety po drugim etapie musze odrzucic podanie, nie poddawaj sie i spróbuj za 2 tyg. Powodzonka!

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2020, 16:01 przez Epi100plates.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości