[ODRZUCONE] [Podanie] sa1rus


Napisał(a): Rybciaa


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Rybciaa
Zbanowany

width=

Zbanowany

12 posts 3 threads Dołączył: Jun 2019
08.05.2020, 20:57 -
#1
WZÓR PODANIA:
1.Imię : Krzysiu
2.Wiek : 14 za 4 dni
3.Nick w grze : sa1rus
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft: Miesiąc
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Emm... Nie jestem w stanie tego stwierdzić ponieważ siedzę na serwerze minecraft minecraft ciągle, ale czasami wyjdę na jakiś czas.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Wszystkie wymienione w wymaganiach.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/cc - czysci chat
/c off - wyłącza chat
/c on - włącza chat
/tempmute [nick] [czas] [powód] - mutuje gracza na określony czas
/warn [nick] [powód] - Ostrzeżenie dla danego gracza
/kick [nick] [powód] - wyrzuca danego kolege z serwerka.
/cmi kick [nick] [powod] - wyrzuca gracza z serwera minecraft
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Hmm??? Zastanówmy się kto zgłasza dużo cheaterów oraz nigdy się nie pomylił? (ja). Dlaczego ja, ponieważ na serwerze minecraft minecraft jest potrzebna pomoc, a co 2 głowy to nie 1. Jestem ogarnięty, znany oraz pomagam graczom. Myślę, że jestem idealnym kandydatem na stanowisko chatmoda.
9.Coś o sobie: Jestem Krzysiek i 14 urodziny mam (12.05.2020). Pochodzę z województwa Podlaskiego, a dokładniej z Białegostoku. Wolny czas spędzam z koleżkami bądź wchodzę pograć w Minecrafta. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Raz, ale to stare dzieje.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie miałem okazji
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
09.05.2020, 20:49 -
#2
Nie kojarze Cie żebys na jakimś dowolnym trybie udzielał sie na chacie lub miał aktywność. 8 i 9 tak mało rozpisane. I zabrało Ci 2-3 komend Jesli sie nie mylę, komendy bardziej na Creative są nadawane tu co wymieniłeś. Zdecydowanie NIE.
_Kwaruś_
❤ Ona mówiła mi Hej Hej ❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
46 posts 8 threads Dołączył: May 2020
09.05.2020, 21:27 -
#3
Plusy
- Wiek 
- Komendy chociaż niektórych brakuje
- Punkty 8 i 9

Minusy:
- Pierwszy raz widzę twój nick
- Nie widziałem żebyś się udzielał


Ocenka
Moja ocenka to Neutral/ z przechyleniem na małe Nie






Paula Kazimierska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 2 threads Dołączył: May 2020
10.05.2020, 12:27 -
#4
Nie kojarzę Cię w ogóle. Nie napisałeś dokładnie ile mógłbyś spędzić na serwerze minecraft, nie oszukujmy się cały czas siedzieć przy komputerze to jest niemożliwe,każdy ma obowiązki pomimo kwarantanny podejrzewam że na serwer nie wszedłbyś ani razu w ciągu tygodnia,gdyby była szkoła. Jesteś znany? Chyba tylko u kolegów z klasy. Wchodzisz na serwer tylko gdy masz czas wolny,to nie ma ładu z tym co pisałeś że siedzisz całe dnie. Podanie było pisane w kilka minut,nie wysiliłeś się w nim jakoś specjalnie i jest trochę szpetne bo wszystko zebrałeś w jedno i nie da się tutaj w ogóle niczego zrozumieć. Pomimo że punkt 8 i 9 nie jest rozpisany. Moim zdaniem nie nadajesz się jeszcze na chatmoda.
Żabkaa
PixlGirl
Tabletki i Wino
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
52 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
10.05.2020, 15:50 -
#5
No więc tak widziałam cie razy i do tego tylko na tabie,
Jesteś dość mało aktywny oraz mało pomocny co wiąże się z tym że mało się udzielasz
Dlatego nie jestem przekonana ~ na nie ;c
obraz
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
10.05.2020, 19:45 -
#6
Przeszłość Cię deklasyfikuje

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości