[ZAMKNIĘTE]  Poradnik jak rozpocząć grę w Minecraft


Napisał(a): oksana


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
oksana
Kokosikk
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
76 posts 61 threads Dołączył: Jan 2018
10.05.2020, 20:24 -
#1
Witamy na serwerze minecraft LeCraft.pl.

Dzisiaj przedstawię wam jak najlepiej powinna wyglądać wasza pierwsza noc w mc!

Budowę kryjówki rozpoczniemy od przygotowania narzędzi. W tym celu musimy znaleźć drzewo, i je zebrać. Teraz warto poszukać miejsca, które podoba się wam i nadaje się do początkowej bazy. Schronienie należy kopać na wysokość 3 sześcianów.
Gdy kryjówka będzie zbudowana, warto pójść do jaskini. Z czasem ulepszajmy swój dom, budujmy inne ciekawe budowle, ponieśmy się kreatywności.

Co dalej?

Po przetrwaniu pierwszej nocy najlepiej zająć się poszukiwaniem wioski, jest ona świetnym źródłem pożywienia, surowców oraz szmaragdów, co przekłada się na możliwość zdobycia bardzo dobrych przedmiotów. Z czasem zauważycie, że wasza kryjówka już wam nie starcza, nic straconego! Możecie zbudować nową lub wyremontować starą!
Jeżeli zacznie doskwierać wam samotność, możecie oswoić wilka za pomocą kości lub kota, który żyje w wiosce za pomocą ryby. Będą z wami na dobre i na złe. Będziecie mieli towarzysza, możecie wyruszyć w podróż, w trakcie której możecie znaleźć wiele budowli, skarbów i wrogów. W trakcie takiej wyprawy możesz znaleźć pożyteczne łupy np. siodło. Za jego pomocą możesz mieć konia, który pomoże ci szybciej podróżować. Po przygotowaniu wszystkiego na ziemi, warto pójść w głąb. Waszym celem będzie znalezienie diamentów. Jest to niełatwe wyzwanie, ale każdemu z nas to się uda. Zacznijcie kopać na poziomie 12,13,14. Tam najczęściej one występują.

Co później? To już zależy od was i waszej wyobraźni!


Poradnik by mrozu2115
Maatev_
Zasłużony
avatar useraavatar usera

width=

Zasłużony

33
641 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
14.05.2020, 11:23 -
#2
obraz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości