[ODRZUCONE] [Podanie] Pokemon_Maja


Napisał(a): Maja Kobielska


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Maja Kobielska
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: May 2020
10.05.2020, 22:01 -
#1

Podanie Pokemon_Maja

1.Imię : Maja


2.Wiek : 15


3.Nick w grze : Pokemon_Maja


4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : wydaje mi się ,że gram około od półtorej miesiąca ale regularnie około miesiąca


5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 5 godzin do 8


6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :facebook , discord (na potrzebę moge założyć skype ,narazie nie posiadam)


7.Komendy przydatne w roli ChatMod :/kick, /warn, /template, /mute ,/tempban


8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : upominam graczy jak używają niecenzuralne słowa, dbam aby każdy nowy użytkownik nie czuł się obco ,a mając pełniąc większą role na serwerze minecraft byłabym wstanie lepiej wykonywać powyższe czynności


9.Coś o sobie : Gram w minecrafta od około 8 lat ,chodze do technikum gastronomicznego, jestem otwarta na nowe rzeczy , jak powierza się mi zadanie zawsze staram się wykonać je jak najlepiej potrafię, nie moge patrzeć jak ktoś się nad kimś znęca czy prześladuje ponieważ sama byłam w takiej sytuacji , byłam i jestem do teraz wolontariuszką dlatego stwierdziłam ,że dobrze bym się w tym odnalazła.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :TAK w telefonie i podłączany do komputera


11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium


12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nigdy nie mialam takiej przyjemności


13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nigdy nie byłam
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
11.05.2020, 10:29 -
#2
Nie kojarze Twojego nicku, zebys sie udzielala na jakimkolwiek trybie minigames, nie widac Cie na tabie ani chacie, punkt 7 nie wyjasnilas komend, zle napisalas w dodatku ./tepmlate , /tempban nie naleza do roli chatmoda. Punkt 8 i 9 malo rozpisany. Zdecydowanie NIE.
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
11.05.2020, 10:31 -
#3
No to tak, podanie jest okej, natomiast nie widziałam twojego nicku jeszcze, chciałabym dostrzeć jak się udzielasz tak jak to stwierdziłaś w pkt. 8, gdyż aktualnie nic nie zauważyłam takiego aby cię tu jakoś poprzeć. Przejdźmy teraz do komend. Wypisane ale nie opisane, skąd mamy wiedzieć czy wiesz do czego służą? Poza tym nie ma takiej komendy jak /template, a chatmod nie ma dostępu do /tempban. Brakuje ci jeszcze wielu komend które w stanowisku chatmoda są bardzo przydatne.
Udzielaj się więcej, pytaj jak czegoś nie wiesz a będę ci życzyć powodzenia.
Na tą chwilę jestem na nie.
obraz
Maja Kobielska
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: May 2020
11.05.2020, 10:54 -
#4
Dobrze zgadzam się nie jestem najlepsza ale zawsze się staram i z chęcią się uczę nowych rzeczy . Jestem więc przekonana ,że na początku nie byliście tak dobrzy jak teraz ale się uczyliście i stajecie się coraz lepsi.

Jeżeli chodzi o minigames to najczęściej można mnie spotkać na bed wars ale gram również na innych.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2020, 10:58 przez Maja Kobielska.
Paula Kazimierska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 2 threads Dołączył: May 2020
11.05.2020, 12:15 -
#5
(11.05.2020, 10:54)Maja Kobielska napisał(a): Dobrze zgadzam się nie jestem  najlepsza ale zawsze się staram i z chęcią się uczę nowych rzeczy . Jestem więc przekonana ,że na początku nie byliście tak dobrzy jak teraz ale się uczyliście i stajecie się coraz lepsi.

Jeżeli chodzi o minigames to najczęściej można mnie spotkać na bed wars ale gram również na innych.

Nie odpowiadaj pod swoim podaniem

Cóż,może byś się nadawała na chatmoda,jednak podanie do kitu wymieniałaś 5 komend w dodatku niedokończonych. Punkt 9 pisałaś w kilka minut,a 8 to w ogóle pisany na odwal się aby było. Może z raz cię widziałam,ale na tabie. Moim zdaniem musisz się bardziej udzielać,narazie nie jesteś gotowa na range wyżej. Powodzonka :3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2020, 12:21 przez Paula Kazimierska.
Żabkaa
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
11.05.2020, 12:48 -
#6
+wiek
+czas grania

-rzadko widze twój nick może pare razy
-mało komend
-brak doświadczenia

Na nie
...Yhy...
_Kwaruś_
❤ Ona mówiła mi Hej Hej ❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
46 posts 8 threads Dołączył: May 2020
13.05.2020, 09:24 -
#7
Jak dobrze tam widziałem to wypowiadasz się pod swoim podaniem - Nie rób tego






R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
18.05.2020, 08:54 -
#8
Jedynie w czym chyba pomogłaś na bed wars to w obudowaniu łóżka na arence.
Na czacie ani razu Cię nie widziałem.

I te komendy do których nie masz dostępu?
Na N I 3.
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
26.05.2020, 12:49 -
#9
Brak aktywnosci

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.05.2020, 12:49 przez Epi100plates.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości