[ODRZUCONE] [Podanie] Golden_Girl00


Napisał(a): Golden_Girl00


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
Golden_Girl00
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: May 2020
10.05.2020, 22:01 -
#1
1.Imię : Justyna
2.Wiek : Za 7 miesięcy 16
3.Nick w grze : Golden_Girl00
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : ponad rok, wcześniej grałam pod nickiem SiemaMordo_2, a ten mam od niecałego miesiąca
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 5-7 (nawet całe dnie)
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Fb –TAK, Dsc- TAK, Skype - Tak
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/c off - wyłącza chat graczom, ale administracja dalej może pisać
/c on - włącza chat dla graczy
/cc - czyści chat graczom, ale administracja dalej może zobaczyć historię chatu
/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na jakiś czas z podanym powodem
/warn [nick] [powód] - ostrzega gracza z podanym powodem [wygasa za 3dni]

/czysty [nick] - teleportuje gracza na spawn
/kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft z podanym powodem i nickiem administratora
/bwf [nick] - szuka na jakiej arenie jest gracz
/cmi kick [ncik] [powód] [-s] - wyrzuca gracza z danego trybu
/warnings [nick] - pokazuje ile dany gracz posiada warnów
/ac - chat administracyjny trybu
/sc - chat administracji globalny [na cały serwer]
/tempban [nick] [czas] [powód] - banuje gracza z określonym powodem na określony czas
/dupeip [nick] - pokazuje ip gracza+jakie konta są na nim zarejestrowane
/checkban [nick] - pokazuje czy dany gracz posiada bana
/find [nick] - pokazuje na jakim trybie aktualnie znajduje sie gracz
/history [nick] - ukazuje historie kar gracza
/unban [nick] - odbanowuje gracza
/unwarn [nick] - usuwa graczowi ostrzezenie
/warnings [nick] - pokazuje ile dany gracz posiada warnów

 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Byłam już w administracji, ale serwer został usunięty. Jestem pomocna i sprawiedliwa. Wniosę tam trochę dyscypliny, bo niektórym się przyda Wink . Trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi. Jestem ogarnięta i można powierzyć mi ważną rolę. Nawet jeśli czegoś nie umiem to chętnie się tego nauczę. Jestem w stanie poświęcić się temu w 100%
9.Coś o sobie :  Jestem Justyna, niedługo mam 16 lat. Jestem zwykła nastolatką i chodzę do 1 klasy technikum. W wolnym czasie gram na komputerze, ale również gram na gitarze, oglądam filmy i seriale. Lubie poznawać nowe osoby i jestem bardzo towarzyska.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, byłam adminem i moderatorem
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłam, ale bardzo chciałabym spróbować
 

Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
11.05.2020, 03:09 -
#2
Nie kojarzę nicku, komendy skopiowanie (skąd osoba która nie była w administracji na serwerze minecraft Lecraft miała by wiedzieć jakie komendy ma kidmod i moderator)+ napisałaś ze nie cały miesiąc czyli niespełnieniasz wymagań. Na Nie.
Golden_Girl00
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: May 2020
11.05.2020, 08:39 -
#3
Myślę że na większości serwerów minecraft komendy są takie samee. Długo już gram na tym serwerze minecraft ale pod nowym nickiem, obecny mam od miesiąca jakoś.
Darknessiaa
ChatMod MiniGry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
65 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
11.05.2020, 09:26 -
#4
Trochę nie rozumiem tego zamieszania.. NIGDY nie widziałam cię na serwerze minecraft, podanie rozpisane świetnie ale nie tylko ono się liczy. Kupiłaś mnie TY aczkolwiek nie twoja aktywność.

Neutral/nie


obraz
Golden_Girl00
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: May 2020
11.05.2020, 09:34 -
#5
Gram naprawde dużo teraz w Mc kilka godzin dziennie i w większości na waszym serwerze minecraft. Dajcie mi szanse a mam nadzieje że nie pożałujecie swojej decyzji
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
11.05.2020, 10:21 -
#6
+komendy (choć sama mam wrażenie, że zostały skopiowane, zwracam honor jeśli nie.)
+wiek
+ładnie napisane podanie
Ale no niestety aktywnością nie raczysz, nie widziałam twojego nicku ani na tabie ani na chatcie. Przydałoby się więcej tego udzielania się, udowodnij, że zależy ci na tym stanowisku i sie nie poddawaj.
A i nie udzielaj się pod swoim podaniem.
Na nie
obraz
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
11.05.2020, 10:32 -
#7
Gosciu nie udzielaj sie pod swoim podaniem bo tylko nabijasz sobie posty i pogarszasz.
Nie widzialem, zebys sie udzielal na trybie albo gral na serwerze minecraft lub sie pojawial, Komendy skopiowane zapewne jak napisal Willti, bo powinienes wymienic komendy przydatne w roli ,,Chatmoda'', a nie w roli moda albo i admina. Punkt 8 i 9 malo rozpisane. Zdecydowanie NIE.
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
11.05.2020, 14:48 -
#8
+wiek
+"komendy"

+\- jakieś doświadczenie jest

-nie widze abyś udzielała sie w jakikolwiek sposób, również jak ty gram najwiecej bw i twojego nicku prócz na tabie nie widze
-nie musisz pisać rzeczy typu " dajcie mi szanse a nie pożałujecie" bo to tylko zniecheca Wink

Neutral\ Na nie
...Yhy...
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
12.05.2020, 10:15 -
#9
Aktywność jakąś tam masz ale z pomaganiem średnio, a nawet słabo.
Na nie
_Kwaruś_
❤ Ona mówiła mi Hej Hej ❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
46 posts 8 threads Dołączył: May 2020
12.05.2020, 12:19 -
#10
POWODY UP

NEUTRAL/NIE










Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości