[ZAMKNIĘTE]  RudyTheNoName


Napisał(a): Assuiki


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
11.05.2020, 11:41 -
#1
1. Nick oskarżającego : _ItzAshu
--------------------------------------------------------------------------------

2. Nick oskarżonego : RudyTheNoName
--------------------------------------------------------------------------------


3. Data + Godzina : 11.05.20 12:25
--------------------------------------------------------------------------------


4. Powód : Działanie bez kolejności wykonywania dzialan
--------------------------------------------------------------------------------

5. Uzasadnienie : RudyTheNoName dał mi warna z powodem pisz w jednej wiado,
 owszem słuszny, leeecz nie cale 10 minut później dal mi kolejnego
warna z tym samym powodem. Z tego co mi wiadomo, z tego co się nauczyłam bedac w administracjito kolejność wygląda tak: Warn - kick - mute. A ja dostałam Warn - Warn (No i tutaj bana od konsoli XD). Zamiast drugiego warna to chyba kick powinien być c'nie?
--------------------------------------------------------------------------------
6. Dowód (Obowiązkowo SS) : 
|
|
V
--------------------------------------------------------------------------------




Załączone pliki Miniatury
   
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
11.05.2020, 12:27 -
#2
Czytając tą skargę, nie ukrywam, ale zaśmiałam się. Uważam, że skoro jest administratorem, według własnego uznania może dostosować kare lub jej czas, do danego wykroczenia. Co chce Ci przez to powiedzieć? Chociażby to, że on nie jest robotem i nie zapisuje komu już dawał warna a komu nie, ja osobiście wolałabym dostać warna, jako ostrzeżenie niż za drugim razem mute. Mało kiedy widziałam by ktokolwiek kickował graczy z powodu pisania w wielu wiadomościach, bo zazwyczaj robi to konsola po 5 warnie w celu przypomnienia. Zastanawiam się, po co dalej łamałaś regulamin jeśli po 9 dostałaś „ostatni” warn. Tak czy inaczej, otrzymałabyś w końcu bana. W tej skardze nie widzę by administrator zrobił coś źle, a wręcz przeciwnie, ukarał Cie, to chyba dobrze? Z mojej strony RudyTheNoName zasłużył na plusik, za reakcje i pilnowanie porządku Big Grin.
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
11.05.2020, 12:37 -
#3
Mam identycznie zdanie jak osoba wyżej, to twoja wina że nie dostosowałaś się do poleceń administratora. Skarga totalnie bez sensu.
40fps50kg0iq
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
45 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
11.05.2020, 12:47 -
#4
Ja się tutaj wypowiem, bo nie powiem, że prychlam śmiechem jak to czytałam. Za bardzo bierzesz do siebie "wzory" banowania ludzi i kolejności wykonywanych czynności przez administratora. Ja zakładam, że jestem chyba jedna z nielicznych osób, które zapisują sobie ludzi i godziny warnow, mutow itp, aby później być w 100proc pewnym. Powiem tyle, rudy niczym nie zawinił. Regulamin i taryfikator nie jest od tego, żeby go BEZWZGLĘDNIE przestrzegać bo inaczej spalisz się w czelusciach piekieł. To są rzeczy na, których wzorujesz swoje powody i długości kar. Nie musisz stosować się 1:1 co tam jest. Tak samo jest z kolejnością, pewnie chłopak sobie nie zapisał, ale ważne jest to, że zareagował. W pewnym sensie dał Ci taryfę ulgową, powinien wlepić mute, ale tego nie zrobił. A że ty masz te 9 warnow to jest tylko j wyłącznie twoja wina. Według mnie nie ma o czym dyskutować i skarga powinna być odrzucona.
obraz
oksana
Kokosikk
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
76 posts 61 threads Dołączył: Jan 2018
11.05.2020, 12:51 -
#5
Jestem tego samego zdania co Mpnlx, Chatmod którego oskarżasz wykonywał tylko swoje zadanie, jeśli byłaś w administracji to powinnaś wiedzieć, że pilnowanie porządku na chacie to podstawa. RudyTheNoName nadał ci słuszne warny, a to że dostałaś bana od konsoli to już tylko twoja wina, nikt nie będzie cię upominać słownie na chacie kilka razy. Ode mnie to tyle, tak jak napisała moderatorka Mpnlx, Ruduś załużył na ogromnego plusa za szybkie reagowanie.
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
11.05.2020, 12:58 -
#6
XDDD
nie ma cie w administracji i już sie prujesz? Rudy zrobił dobrze. Resztę podsumowali oni ^. Przeciw ukaraniu XDDDD
IloveDeath
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
110 posts 14 threads Dołączył: May 2019
11.05.2020, 13:36 -
#7
rudy dobrze zrobil zobaczył ze masz 9 warnów to ci wlepił drugiego 2 za to samo , ten ban da ci więcej do myślenia niż kick

przeciw ukaraniu
Z każdą śmier­cią człowieka gi­nie cały niez­na­ny świat.

Rozmyślanie o śmierci jest rozmyślaniem o wolności



_Yoko_
αɗຕɪη

width=

Zbanowany

161 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
11.05.2020, 13:51 -
#8
W administracji nie byłaś nawet 2 tygodnie. Ale nie o tym temat. Dostałaś warny, słuszne. RudyTheNoName nie jest żadnym robotem aby wszystko zapamiętać czy tobie już dawał warna czy nie. Poza tym Administrator nie musi działać słusznie z kolejnością nadawania kar, to administrator ustala na jaka karę zasługujesz. Według mnie kara słuszna bynajmniej odpoczelas godzinkę. ChatMod RudyTheNoName nie zostanie ukarany, zamykam.
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2020, 13:58 przez _Yoko_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości