[ZAMKNIĘTE]  Nazwy broni na /warp PVP


Napisał(a): Yondix


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Yondix
Dawniej : Ronaldo
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 2 threads Dołączył: May 2020
11.05.2020, 13:06 -
#1
Witam wiem że błąd o którym teraz mówie jest dość nie istotny i nie zmienia nic w rozgrywce w stosunku do normalnej, ale często bywam na /warp PVP i go zauważyłem.
Błąd polega na tym że jak zabije kogoś z łuku to wyświetla mi się że zabiłem go z miecza lub z czegokolwiek innego
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
11.05.2020, 14:08 -
#2
Hmm... nie widziałam tego, ale postanowiłam sprawdzić. Kiedy dokładnie to się dzieje? 
Nie zauważyłam, a sprawdzałam na wiele sposobów, a mianowicie Tutaj łukiem nazwanym kogoś, i powiadomienie jest „zastrzelony” czyli poprawnie. Tutaj łukiem bez nazwy I również jest dobrze. Postanowiłam też „siebie”, może w tym przypadku będzie inaczej, ale również jest tak jak być powinno. Link tutaj

 W takim razie stwierdziłam, że w odwrotnie- mieczem. Tutaj zwykłym mieczem, natomiast Tu nazwany miecz. Nie widzę żadnego błędu. 
 
Jeśli chodziło Ci o to, że mając w łapce łuk zabijasz gracza, to masz powiadomienie, że go zabiłeś, nie zastrzeliłeś, ponieważ nie strzelałeś- a biłeś. Identycznie jest z łapką, jeśli zabijesz gracza z łapki również wyskoczy Ci powiadomienie, że jest  on „zabity”.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2020, 14:14 przez Mpnlx.
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
26.05.2020, 23:25 -
#3
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości