[ODRZUCONE] [PODANIE] CutestGirlyGirly


Napisał(a): CutestGirlyGirly


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
CutestGirlyGirly
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 3 threads Dołączył: May 2020
19.05.2020, 17:55 -
#1
1. Imię : Dominika
2.Wiek : 14 (w lipcu 15)
3. Nick w grze : CutestGirlyGirly
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Minecraft Lecraft : od około roku
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : cały dzień (jestem bardzo aktywna)
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : Posiadam facebooka, discorda i skype'a
7. Komendy przydatne w roli ChatMod :
/c of - wyłącza chat graczom
/c on - włącza chat dla graczy
/cc - czyści chat graczom
/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na pewien czas
/warn [nick] [powód] - ostrzega gracza [wygasa za 3 dni]
/sprawdz [nick] - teleportuje gracza do sprawdzarki
/czysty [nick] - teleportuje gracza na spawn
/kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft
/bfw [nick] - szuka na jakiej aktualnie arenie znajduje się gracz
/cmi kick [ncik] [powód] [-s] - wyrzuca gracza z danego trybu
/warnings [nick - pokazuje ile ostrzeżeń ma dany gracz
/ac - chat administracyjny trybu
/sc - chat administracyjny globalny 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jest to moje marzenie , ponieważ nigdy nie byłam chatmodem na żadnym serwerze minecraft minecraft . Jestem ogarnięta , znam komendy , umiem rozwiązać kłótnie (jakby jakieś się pojawiły), jestem miła i jakby była potrzeba to z chęcią bym pomogła.
9. Coś o sobie : Mam na imię Dominika , chodzę do 8 klasy . Bardzo dużo rozmawiam i lubię poznawać się z innymi . W wolnym czasie lubię pomagać . Moje hobby to : pomaganie , pływanie , gry na komputerze ( między innymi Minecraft) oraz fotografia . Uwielbiam koty sama go posiadam. Moje ulubione przedmioty szkolne to : chemia , biologia oraz fizyka. W wolnym czasie lubię wyjść na spacer albo pooglądać jakieś filmy / seriale. Jestem bardzo pozytywną osobą .
10. Czy masz sprawny mikrofon? Tak jak najbardziej jest on sprawny.
11. Jaki Minecraft posiadasz (PREMIUM /NONPREMIUM) ? Niestety nonpremium.
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft Minecraft (NIE PODAWAJ IP) : Nie, nie byłam.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie , nie byłam ale bardzo chciałabym być obraz.

Jeśli pojawiły się jakieś błędy ortograficzne albo interpunkcyjne to jak najbardziej przepraszam obraz).
Nedwix
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
19 posts 7 threads Dołączył: Sep 2019
19.05.2020, 21:00 -
#2
Podanie kozak napisane tylko popraw aktywność i pomaganie na chacie moja ocena to neutral
Kuliodfyj
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
19.05.2020, 21:03 -
#3
Chatmod może sprawdzac, wyrzucać innych z serwera minecraft itd? Byłbym na nie, gdyby reszta tak samo była by źle

(19.05.2020, 21:03)Kuliodfyj napisał(a): Chatmod może sprawdzac, wyrzucać innych z serwera minecraft minecraft itd? Byłbym na nie, gdyby reszta tak samo była by źle

O, i jeszcze jedno, bardzo podobne komendy w prawie takiej samej kolejności się zdarzyly u wielu osób, kopiowane?

(19.05.2020, 21:03)Kuliodfyj napisał(a): Chatmod może sprawdzac, wyrzucać innych z serwera minecraft minecraft itd? Byłbym na nie, gdyby reszta tak samo była by źle

O, i jeszcze jedno, bardzo podobne komendy w prawie takiej samej kolejności się zdarzyly u wielu osób, kopiowane?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2020, 21:06 przez Kuliodfyj.
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
19.05.2020, 21:10 -
#4
W poprzednim podaniu napisałaś zły tytuł przez co musi zostać odrzucone, a biorąc ten fakt pod uwagę następne podanie powinnaś napisać 2 tygodnie po odrzuceniu. Pomimo tego przyznać muszę, że twoje podanie jest bardzo fajne, komendy wypisane dobrze, choć chyba ci sie wydarzyła literówka przy /c of, gdyż powinno być /c off. Twój nick szczerze też jakoś nie rzuca mi się w oczy, powinnaś bardziej udzielać się na chatcie, pomagać graczom czy ich poprawiać jeśli łamią zasady regulaminu. Popraw to a będę trzymała za ciebie kciuki.
obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
19.05.2020, 21:14 -
#5
Hobby to pomaganie?
Ogólnie kolejne podanie możesz napisać za 2 tygodnie.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2020, 21:14 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości